Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Swap magic 3.8 (DVD) píše nelze přečíst .. co stím???


Recommended Posts

Zdravím,

Tak dnes mi došel magic swap 3.8 + magic keys2. Po urputném boji jsem nasadil a nalepil magic keys2, jenže co se nestalo.

- když chci vložit magic swap 3.8 DVD tak to napíše, že to nelze přečíst (prosím je vadné DVD nebo lze to nějak opravit) dle mého mě nezbyde nic jiného než reklamovat. Protože ostatní originál hry jedou.

- No a největší záhada je ta, že magic swap 3.8 CD najede bez problému, ale když tam vložím hry co jsem stahnul tak nenajede tváří se to jako by tam cd nebylo. Jsou to 2 hry NTSC a 1 Hra v PAL a nejede.

?? Myslíte že je chyba v medii DVD magic SWAP nebo špatně vložene keys???

Děkuji za každou radu

P.S: snad jsem to zařadil do správné kategoriie pokud ne prosím o přesun.

Omlouvám se předem, ale rád bych věděl zda je chyba a kde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No samotny swap magic by ti mel najet bez problemu, stejne jako orig. hry. Pokud by si spatne vlozil magic keys, tak by si mel problem az pri vymene (swapu) swap magic DVD za DVD se zalohou hry. Takze pokud to DVD ani nenajede, bude s nejvetsi pravdepodobnosti problem v mediu. Jinak jsou vetsinou soucasti baleni 1x Swap magic DVD a 1x swap magic CD. Ti nefunguje ani jedno? (jinak CD je pro zalohovane hry na CD a DVD pro zalohovane hry na DVD, to je doufam jasne).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Jestli nahodou nema swap magic NTSC verzi , to na pal konzoly nerozjede...

Ale duvodu muze byt vic , CD nebo DVD by se melo normalne nacist i bez zaslepek , zaslepky jsou nutne k tomu aby konzole nepoznala ze vymenujes swap za palenou hru :D

To znamena , ze spravne osazene zaslepky poznas tak ze se ti CD , DVD roztoci i s otevrenou konzoli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záslepky jsou v pořádku to bych nerozjel hry na CD disku Swap magic. Bohužel nerozjede se DVD disk Swap magic napíše to " The disc could not be read" a vím, že CD jde rozjet jen CD hry :) a DVD jen DVD hry.... čili jsem to zabalil a zítra reklamuji a uvidíme za jak dlouho se to vrátí a zda to bude vyreklamované nebo ne ...

CD funguje....

DVD ne :( což kdyby bylo opačně tak mě nevadí :(

Jo a je to PAL Verze aspon to tak je na DVD napsáno a na CD odzkoušeno :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu