Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Revue -vydáno 3.číslo!-


vojta69

Recommended Posts

první stránka o chili con carnage

velkou davkou (chybí čárka nad a)

zjistime jak vlastně chutná (bez čárky)

to je první stránka a jen pár vět....si myslíš, že si z tebe dělám prdel...vidím, že kritiku nesneseš chtěl jsem poradit, takže ti tu raději nechám lézt vlezdoprdelky a nebudu říkat, co se dá vylepšit, když o to nestojíte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 265
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jak nedělal? tak proč je časák venku.....trochu divný

jo a chilli con carnage dělal kdo...to ani není recenze ...odkdy je rozdělena na tři body, které jsou přesně popsány.....ten, kdo dělal chilli con carnage by se měl vrhnout na něco jiného než recenze her :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dante ty se nikdy nezměníš, svým provokativním stylem si získáváš řady zastánců i odpůrců:roll:, jinak jsme veřejný časopis, tak máš právo vědět, kdo to dělal, pokud to není uvedeno v časopisu u recenze, tak ti to může sdělit šéfredaktor nebo redaktor, bohužel já ne, protože bych neměl vynášet informace, které by měli být v režiji redaktorů.

EDIT: už to víš :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak už sem tady psal bylo to velice pěkné, ale měl sem velice ychle přečtené. Je to PSP časopis v JPG, ale i tak se mi to líbí. Možná jestli by nestli by nebyl nějaký program jak mate tu stránku jak je tam Recenze atd. bylo by lepší skusit úřes nějaký program aby ANALOG sloužil jako kurzor. Nic takového neznám, ale vím jistě, že by to byla velice dobrá věc. S tím byste 100% zabodovali. Jinak se vám to povedlo !!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V dohledmé době chystáme sprovoznit online databázi všech vydaných čísel, takže si je budeš moci prohlídnout v psp prohlížeči, pokud máš přístup na net, jinak není problém časem dodat i offline verzi pro psp prohlížeč, ale zatím preferujeme jpg formu, protože je snáze přístupná všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ já vím, to nebylo myšleno špatně ta má zpráva, neboj zlepšíme to všechno, ono je to první číslo, tak bylo jasné, že tam bude spousta chyb a že se aspoň dozvíme co zlepšit.

Jinak osnova je zhruba udělaná tak, že se napíše recenze, pro a proti a hodnocení. Ale samotná recenze je hlavně na autorovi. Přiznávám, že v bodech to není asi nejlepší a Pooky se do příště polepší:thumbup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nad tím se budeme muset domluvit všichni členové redakce, ale já osobně bych ponechal procenta, ale s tím, že příště se bude hodnotit přesněji a né na desítky.

Jinak těch výtek máš dost, to si je budu muset psát a vnukl si mi nápad napsat do redakce téma, co nám lidé nejvíce vytýkají, aby jsme to měli na očích a mysleli na to.

Pro nás je nejdůležitější spokojenost našich čtenářů, tak se o to postaráme. Bez nich by žádný časopis být ani nemohl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nechcete udělat sekci Dante radí :D btw jako chápu, že dětem tady to stačí :) ale třeba u recky na stara wars si to přečti a mockrát je v tak krátké recenzi řečeno star wars :) a přitom úplně zbytečně :)

spokojenost čtenářů? no psp už mají dnes hlavně děti a ti s tím spokojené budou, takže si gratulujte a vydržte :)

Nemesis: to je pěkně hloupej nápad...to tě napadlo samo? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to, že jsem řekl, že je to hloupej nápad tě urazilo? to snad ne :D to tě lituju, protože je to holá pravda....víš, co je recenze? asi ne :) do recenze vždy přidává autor své hodnocení hry, už jsi někdy viděl, třeba ve skore, že by pod hru dával autor hodnocení čtenářů :D

jediné co je tak jsou weby kde je umožněno hodnotit i čtenářům a všechny dostupná hodnocení pak můžeš vidět.....toť vše...dát do recky by asi nebylo to nej:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Nemesis: to hodnocení je založené na názoru recenzenta, tak není možné udělat něco takového. Navíc nevím, kolik lidí by ten názor sdílelo a určovalo procenta, tak aby to bylo objektivní, to by byla potřeba spousta hlasů => vyloučeno

To Dante: JJ, budeme muset zlepšit práci korektury a nechat to projít přes víc lidí.

EDIT:

To Nemesis: já jsem psal, že Dante je osoba milovaná a nenáviděná, není moc příjemnej to víme, ale zas je upřímnej a pravda někdy bolí, samozřejmě nikdo neříká, že vždy to co říká musí být 100% pravda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nového korektora nutně nepotřebujeme. Já vzdělání na to mám. Domluvím se s redaktorem Vojtou a ve finálním výsledku by to mohlo vypadat tak, že Vojta by byl hlavní korektor, ale já bych finální verzi vždy prošel a upozornil na nedostatky a domluvili bychom se jak je odstranit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mate prevadu jak Dante nebo vojta69 nebo andrew06 omlouvám se za ten příspěvek, který sem tam napsal. Hmm je upřímný to jo, ale uppřímnost někdy nedělá dobro ---- tím nemyslím já a ty ale jinak. Říkám omlouvám se..........!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu