Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Revue -vydáno 3.číslo!-


vojta69

Recommended Posts

Všem se omlouvám za Chilli con carnage příště se žlepším.Vůbec mě nenapadlo dát to ke korekci.Jinak ja na recenze nejsem ja už rači psát nebudu.CSPortable v0.79 je má poslední recenze slibuju.A graficky se budu snažit zlepšit.Chci jen podtknout že Photoshop mám druhý měsíc a na to 1. číslo jsem byl jako grafik úplně sám.

Jinak Dante tvoje připomínky mi vůbec nevadí aspoň někdo se na to kouká jako dospělý.2. číslo bude snad lepší

Pooky grafik Portbale Revue

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 265
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

To Nemesis: Nemusíš se omlouvat, máš právo na svůj názor a podnět na zlepšení, od toho tu je tento topik, akorát tento názor je nerealizovatelný a vzhledem k recenzentovi neobjektivní.

Jinak v poho a klidně napiš, pokud tě něco napadne, rádi si to vyslechneme :)

To Pooky: Pokud budeš mít čas a baví tě to, klidně piš recenze dál, nikdo neříká, že korektura to nemůže upravit, předělat a časem se zlepšíš. Recenze není lehké psát, tak to hned nevzdávej:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám že do druhýho čísla něc stihnu napsat. Jinak Měli by sme to udělat ve webovym formátu. A xDanteho nápad udělat hodnocení Xz10 je výborný, protože to stejně nikdy člověk neprojde tak hluboko aby mohl rozhodovat "Dám to procento navíc, nebo ne?"

Mno nic du psát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neni to špatnný...dobrá práce...ten úvod mi připomíná tak trochu O2 :cheesygrin: sry ale recenze od Aji se nedaj číst... :/ asi jenom můj názor..ale tak co..

kdy bude další číslo?..:bash:

Bohužel nedokážu vůbec říci, v pondělí všem začne škola a povinnosti, takže se budeme snažit co nejrychleji jak to půjde, když všichni co mají psát, něco napíší (:roll:), tak příští týden bychom to mohli zvládnout-že?:lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ to časem zařídíme, už jsem říkal, že to uděláme jako webovku na psp online i případně offline verzi, tak aby to spustili všichni i bez netu a analog tam funguje jako kurzor a bude se to přepínat pomocí tlačítek.

Ale jpg forma je přednostní.

Tak na ten web jsem zvědavý... Já to zkoušel s Portable Gamerem (PSP Gamerem), ale bylo to nepoužitelné... Strašně se to sekalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mastermind: bojím se taky jedinýho problému, aby psp dokázalo načítat ty obrázky docela rychle, jinak čekat 10s na načtení obrázku? To by byla škoda, ale určitě to maximálně poladím, aby nevýhod bylo co nejmíň, uvidíme, jinak u offline verze pro psp prohlížeč nejsou žádný problémy to už je testovaný.

(avšak nevím kolik lidí zrovna tohle přivítá, když je jednoduší to hodit do fotek a přepínat R a L)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda ze Masterminnd me inspirobal ale zas tak podobne to neni.

Rubriky na hore jsou jine.

Ale mozna to zmenim ale jestli vám to takhle vyhovuje nechám to tak.

Jasně že to takhle vyhovuje,ja jen jestli to mastrovi nevadí ;)

btw,: doufám že uvidim další čislo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi moc se omlouvám že jsem se neozval byl jsem na dovolené přidejte si mě na ICQ ať vim co můžu za recenze a tak

ICQ: 482618341

SORRY ZA DOVOLENOU

Zabiram si PES 2009 a Tiger Woodse 2009 jestli neco uz bylo nwm ... nemam zatim rar... a nevlastni fotr nechce abych to se stahoval tak az budu na svim tak se kouknu a fakt sorry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu