Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Revue -vydáno 3.číslo!-


vojta69

Recommended Posts

  • Odpovědi 265
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj. Mag je sice slušný, ale je to taková křeč. Články bez korektury, špatná volba barev textu shodné s pozadím (tj. nečitelnost), nesjednocený grafický styl, neucelená velikost písem... dělat dobrý mag je kumšt, navíc když na PSP pořádně už nic nevychází.

Časopis má dost chyb, ale vy se zlepšíte, že jo? :)

Držím palce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuju si prostudovat typografii a sjednotit styl. Úroveň článků už je na autorech. No uvidíte, kluci. U nás to nějak vyšumělo proto, že nebylo o čem psát, nic nového se už moc nedělá a točit recenze her starých více než rok je bezúčelné, pak se mag zvrtne jen na práci pro sebe a svý potěšení než coby informační hodnota pro čtenáře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tím, že už toho moc nevychází máš pravdu, hackeři udělali svý, i když si můžem zahrát cokoliv, tak bohužel pořádnejch novejch her se nedočkáme:(, bo se to tvůrcům nevyplatí

Jinak se snažíme domluvit a chceme dělat PSP Revue, to znamená, že nechceme jenom recenzovat psp hry, ale přidat rubriky o seriálech a filmech, teda aspoň já mám pocit, že bychom se takhle měli vyvíjet.

Jde o to dělat magazín na psp, nikdo neříká, že musí být výhradně jen o hrách, protože sami víme jak to ted je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ viem jak to myslíš, ale já to myslel trošku jinak, chceme dělat recenze atd, ale pokud bude docházet materiál, tak na psp existuje celá řada časopisů, co se zabývají něčím jiným, jde o to že mají formát do psp a určitou tematiku, tak v nejhorším případě by byl nutnej pozvolnej přechod, jinak podle mě je her zatím dost a kdyžtak se mohou recenzovat méně známí hry, což si myslím, že je taky plus, např, kdo z vás slyšel o Magna charta portable?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu