Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Demon's Souls


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 514
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

pridam si te, mam ted level 48 myslim ale jedu celkem dost rychle tak nevim nevim jestli me dozenes spis bych to videl ze bysme mohli dat spolu az dozenu ja tebe, minimalne jeste ng+ si pak vyzkouset chci nez hru odlozim :)

tak po dokonceni 1-1 je mozne pouzit exploit,takze lv si udelas rychle,takze te dozenu ihned. Kdyz si na to vzpomenu jak jsem ztravil tyden na hunteni dusi v 4-2:) Stejne casem zjistis, ze ti staci lv 30 - 60, vic neni treba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to uz jsem zjistil :) ta hra je spis o strategii a umu nez o to aby mel clovek lvl 180 a spolehal na svoje staty, ja ani nejak moc velky lvl chtit nebudu chtel bych si i zkusit nejaky pvp, jen ted napriklad jsem zjistil ze na to abych umel magii musim mit magic na 10, ja vcera hodinu zkoumal proc me nikdo nechce naucit zadna kouzla a ja mam magic na 6 :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to uz jsem zjistil :) ta hra je spis o strategii a umu nez o to aby mel clovek lvl 180 a spolehal na svoje staty, ja ani nejak moc velky lvl chtit nebudu chtel bych si i zkusit nejaky pvp, jen ted napriklad jsem zjistil ze na to abych umel magii musim mit magic na 10, ja vcera hodinu zkoumal proc me nikdo nechce naucit zadna kouzla a ja mam magic na 6 :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano potrebujes magic 10 na soul arrow a pak v new game+ je dobre mit soul ray, ostatni magic neni az tak treba, ja vetsinu bodu dal faith kvuli miracles

jinak hru jsem prochazel takto:

1-1,1-2,4-1,4-2(leveling dusi),2-1,2-2,2-3,3-1,3-2,3-3,4-2,4-3,5-1,2,3 a pak 1-3,1-4 jinak ten finalni boss je fakt super trapny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano potrebujes magic 10 na soul arrow a pak v new game+ je dobre mit soul ray, ostatni magic neni az tak treba, ja vetsinu bodu dal faith kvuli miracles

jinak hru jsem prochazel takto:

1-1,1-2,4-1,4-2(leveling dusi),2-1,2-2,2-3,3-1,3-2,3-3,4-2,4-3,5-1,2,3 a pak 1-3,1-4 jinak ten finalni boss je fakt super trapny

do 5-2 nema cenu chodit bez ringu na resist na jedy,a pokud chces potom delat platinu,tak se vyplati hrat offline,aby jsi mohl menit svety na pure black or white.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

platina u me v zadnym pripade nehrozi, vetsinu her dohrajou jedno, obcas dvakrat a tim pro me konci pokud neobsahuje nejaky kvalitni multiplayer, trofeje moc nesbiram pokud nejsou nejaky jednoduchy na ziskani. Demons souls je sice vyborna hra ale pochybuju ze ji napriklad po dokonceni ng+ budu chtit hrat dale a dlouhe hodiny farmit nejaky gemy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem neco kolem 70 levelu, a sbivaji mi asi 2 nebo 3 bosaci do konce, kazdopadne jsem to dneska uz z nervu musel vypnout protze ten kdo vymejslel patej "akt" musel bejt uplne padlej na hlavu, hrozny. vsechny ostatni jsem prochazel s chuti ale tohle me vylozene nebavi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem začal hrát taky, mohl by mi někdo poradit jakým stylem pozvu hráče ke co-opu nebo naopak ho vyzvu k PvP?

Pokud jsi v zive forme a hrajes online tak si nekoho vyvolas tak, ze nekdo jiny ktery je v soul forme hodil na zem modry napis, ty ho vidis a muzes si toho cloveka vyvolat, pokud jsi naopak v soul forme ty tak ty modry napisy muzes na zem hazet a musis doufat ze te nekdo v zive forme vyvola, navic nesmite byt od sebe moc levelu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok díky, ještě bych měl ale pár dotazů, jsem z toho těžce zmatenej :D

V jakých částech se hra ukládá? Co se stane když se dotknu ,, touch bloodstain ,, ? A co když ,, projdu mlhou ,, ? Jak se používá magie? A stejně jsem pořád nepochopil jak pozvu hráče ke mně :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Po každé akci. Zabití nepřítele, smrt, nalezení předmětu, prostě u všeho. Tohle ani neřeš.

2. Uvidíš smrt jiného hráče. Dá se tak připravit na nebezpečí. Když je někde hromada skvrn, dávej pozor.

3. Ta jen odděluje úseky hry, když jí projdeš, zmizí. Občas za ní bývá nějaké nebezpečí.

4. Potřebuješ nějaký Catalyst (magie), nebo Talisman (miracles). Dále si musíš kouzlo koupit (třeba v Nexu) a zapamatovat. Pak už stačí catalyst equipnouta začít kouzlit. Pokud máš kouzel víc, prohazují se na D-padu, směr nahoru.

5. To už se psalo. Pokud jsi v Human formě, uvidíš občas na zemi modré znaky. Pomocí něho si můžeš vyvolat hráče. Ale pouze v levelu, kde nebyl ještě poražen boss.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem na konci, akorat mam otazku, black world tendenci a jeji ucinky... vztahuji se i na bose ? nebo pouze na moby pred bosem ? za boha nemuzu toho krale sundat... a mam pure black world tendenci tak jestli treba neni nejak extra silnej nebo sem pouze jenom neschopnej....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem na konci, akorat mam otazku, black world tendenci a jeji ucinky... vztahuji se i na bose ? nebo pouze na moby pred bosem ? za boha nemuzu toho krale sundat... a mam pure black world tendenci tak jestli treba neni nejak extra silnej nebo sem pouze jenom neschopnej....

tak to se pripoj k netu a vrat se k grey barve sveta, v blacku budes trpet. I ja tam sel radsi ve dvou lidech, protoze delat na nej parry bylo nad me sily

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim neměl sem snim až takovej problém sice na podruhé, ale dal sem ho normal melee s BBS v human formě, ale dost sem se léčil no, bacha na jeho grab pokaď tě cyhtne vysaje z tebe 1 soul lvl .........

tak kvuli tomu grabu tam chodi hodne lidi level down, aby si dali pryc soul level u inteligence 10-> 6

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dohrano, byl to celkem zahul ten finalni boss a ztratil jsem 4 levely :-D jinak me celkem prekvapilo jak je to stizeny na NG+, necekal jsem ze budou davat takovy pecky enemaci, hned u dorana v 1-1 jak je tam ten blue knight s kopim a stitem tak me dal celkem snadno k veceri. Ale popravde jsem na to spis nebyl pripravenej sem ten level celkem prolitaval s tim ze tohle je prece easy :-D no neni to zadna sranda ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
mam problem asi maly ale nemuzu na nej prijit. jakto ze nemuzu zabit bossem tools idol v okaci tower of latria. ja jiuber vsechny zivity ona zmizi ale neni mrtva a kdyz se vratim je tam znovu. porad te nekdo diknejlepe na mail mm68@post.cz

nahore mas npc takove dedu,tak ho zabij a pak muzes zabit 3-1 bosse:) take it easy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu