Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Demon's Souls


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 514
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

mam problem asi maly ale nemuzu na nej prijit. jakto ze nemuzu zabit bossem tools idol v okaci tower of latria. ja jiuber vsechny zivity ona zmizi ale neni mrtva a kdyz se vratim je tam znovu. porad te nekdo diknejlepe na mail mm68@post.cz

Ahoj, v mailu mas mensi navod, snad pomuze :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

tak sem zacal hrat demons souls. No v necem je to lepsi nez Dark Souls, ale ve vice vecech horsi (logicky)... udelali peknej skok v tehlech dvou hrach. Kazdopadne, jak se sakra v tyhle hre levelupuje :D:D a jak se clovek dostane do online formy? :P Jsem uz u druhyho bosse a sem porad na prvnim levelu :D nechce se mi celou hru projit na prvnim levelu :D

jinak je prijemny, ze i zpetne u starsi hry clovek nema problem s ovladanim, ze je to stejne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Leveluje se stejně, jako u Dark Souls, jen musíš porazit prvního bosse (Phalanx). Pak je v Nexu možnost kupovat levely u Maiden in Black.

Co je online forma fakt netuším, ale záležitosti online hraní vysvětlí tato stránka: http://demonssouls.wikidot.com/eyestones

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem zacal hrat demons souls. No v necem je to lepsi nez Dark Souls, ale ve vice vecech horsi (logicky)... udelali peknej skok v tehlech dvou hrach. Kazdopadne, jak se sakra v tyhle hre levelupuje :D:D a jak se clovek dostane do online formy? :P Jsem uz u druhyho bosse a sem porad na prvnim levelu :D nechce se mi celou hru projit na prvnim levelu :D

jinak je prijemny, ze i zpetne u starsi hry clovek nema problem s ovladanim, ze je to stejne...

tak lvl up je mozny az po prvni bossovi, drive to nejde. Human forma, na to slouzi tento kamen http://demonssouls.wikidot.com/stone-of-ephemeral-eyes

Jakou verzi mas eu ci us? Jinak klidne ti mohu pomoc, mam tam 16 postav. Nebo si udelam 17:D

Vyhoda u teto hry je,ze muzes hrat s lidmi co mas ve friend listu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo online formou jsem myslel online hrani, nevedel jsem jak to nazvat, tady se to jmenuje taky Human forma? To jsem nevedel :)

headhot mam eu verzi. Jakej mas psn id?

viz pm.

jinak az zabijes prvniho bosse,tak se vyplati jit ihned do sveta 4-1 a tam nejdes nejsilnejsi zbran pro NG Falchion+1 (viz muj navod,co musim dokoncit,nejak nebyl cas)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm, u ostatnich svetu mi to psalo world is sealed. o_O ja sem to jen tak vcera probihal, takze sem jeste moc nepoznal co je co, ale prvniho bosse sem slozil a dalsiho toho Tower Knighta uz ne, ten me hned na prvni ranu slozil pak pri dalsi ceste k nemu me sliznul drak a pak sem to vypnul a sel hrat zas dark souls.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm, u ostatnich svetu mi to psalo world is sealed. o_O ja sem to jen tak vcera probihal, takze sem jeste moc nepoznal co je co, ale prvniho bosse sem slozil a dalsiho toho Tower Knighta uz ne, ten me hned na prvni ranu slozil pak pri dalsi ceste k nemu me sliznul drak a pak sem to vypnul a sel hrat zas dark souls.

tower knight se zabiji vzdy pres sipy nebo spelly, zabijet ho na melee to chce opravdu koule:)

jinak zamcene svety mas proto,ze jsi nesel uplne nahoru v nexusu potvrdit quest, sedi tam takovy borec s bilou capkou, jak das yes,tak se vratis za mayden a muzes se levelit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak v nexusu sem vysplhal az ulpne do nejaky mistnosti kde jsou nejlepsi hraci, ale zadnyho typa v kapi sem si nevsiml D: .

jo, tak sipama na nej, tak to musim jeste poresit luk a sipy :o,

tak na zacatku s tebou promluvi mayden a otevre dvere k tomu borcovi (je to cca uprostred, poprave ci leve strane je vchod)

jinak spell char jsou zde totalne presilene

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tower knight se zabiji vzdy pres sipy nebo spelly, zabijet ho na melee to chce opravdu koule:)

jinak zamcene svety mas proto,ze jsi nesel uplne nahoru v nexusu potvrdit quest, sedi tam takovy borec s bilou capkou, jak das yes,tak se vratis za mayden a muzes se levelit

Takových prvních pět zabití jsem dával tower knighta melee. Vždy jsem koupil takovou tu věc, co mi přidala fire damage a složil jsem ho většinou na první pokus. Jinak na dálku je to až moc jednoduchý...Naproti tomu jsem např. flamelurkera nedal ani jednou melee. Vždy jsem se schoval za takovej šutr a pálil to do něj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takových prvních pět zabití jsem dával tower knighta melee. Vždy jsem koupil takovou tu věc, co mi přidala fire damage a složil jsem ho většinou na první pokus. Jinak na dálku je to až moc jednoduchý...Naproti tomu jsem např. flamelurkera nedal ani jednou melee. Vždy jsem se schoval za takovej šutr a pálil to do něj.

flamelurker je lehky, jdes do naha a furt delas kotoul a dmg, jinak za tim kamenem je to same jako na tower knightovi. Vsechny bosse jsem zabil uz ruzne, tedka se pokousim o platinu na usa verzi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

btw v demons souls, je mozny udelat zachytnej bod (bonfire??) jen po zabiti bosse na jeho miste? Sel sem do 4-1 (konecne sem nasel to dite v ty kapi v nexusu) a az k bossovi adjudicatorovi nikde zadnej bonfire (nevi jak se to jmenuje, budu tomu rikat bonfire)... no boss me pokazdy sliznul, takze sem si u nej zafuuckoval, stratil asi 30 000 dusi,vypl hru a malem ji hodil do kose :P (coz mi pripomina, ze na cca 10 level na kterym jsem, neni asi jeste ta spravna doba tam hazet ramenama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

btw v demons souls, je mozny udelat zachytnej bod (bonfire??) jen po zabiti bosse na jeho miste? Sel sem do 4-1 (konecne sem nasel to dite v ty kapi v nexusu) a az k bossovi adjudicatorovi nikde zadnej bonfire (nevi jak se to jmenuje, budu tomu rikat bonfire)... no boss me pokazdy sliznul, takze sem si u nej zafuuckoval, stratil asi 30 000 dusi,vypl hru a malem ji hodil do kose :P (coz mi pripomina, ze na cca 10 level na kterym jsem, neni asi jeste ta spravna doba tam hazet ramenama

save je pouze po zabitem bossovi,ale vzdy se muzes vratit s dusemi do nexusu a udelat si lvl. Pote co zabijes bosse 4-1, tak ve 4-2 se vyplati levelit asi tak do 40 lv. S 10 lv budes mit obtize pokud neznas na 100% hru, kde jsou jaci nepratele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak obecně tu oblast 4 bych nechal až na později

world 4 se dela jako prvni po 1-2, a to z duvodu nalezeni nejlepsi zbrane v NG Crescent falchion +1 ve 4-1 a rychleho leveleni na Reapers ve 4-2. Pak je ideal world 2, pote 3 a nakonec 5.

Jinak na prvni hrani bych doporucoval god tier class Royalty, je to proste jednoducha classa a ucinna na vsechny bosse, co k tomu rici. (nejlepsi class na platina trophy)

Ja zacal s barbarem, coz byla chyba na prvni hrani a nahradil jsem ho Wardererem, s kterym jsem nejvic spokojen ze vsech class.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera sem pozabijel dalsi 2 bossy a musim teda rict, ze me to nejak nudi :( ty levely jsou divny, byl jsem v 5-1 a ve 2-1 a oba levely nuda jak cyp :( 5-1 je nechutnej odvar Blighttownu v Dark Souls, ai kdyz clovek nebloudi ,tak nejaka extra chut to hrat... za celej level sem nasbiral asi 1000 dusi o_O z kazdyho enemie pada tak 10 dusi, hruza :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera sem pozabijel dalsi 2 bossy a musim teda rict, ze me to nejak nudi :( ty levely jsou divny, byl jsem v 5-1 a ve 2-1 a oba levely nuda jak cyp :( 5-1 je nechutnej odvar Blighttownu v Dark Souls, ai kdyz clovek nebloudi ,tak nejaka extra chut to hrat... za celej level sem nasbiral asi 1000 dusi o_O z kazdyho enemie pada tak 10 dusi, hruza :P

jinak do 5-2 urcite nelez pokud nemas hotovy treti svet, poison by jsi neustal. No ja hral obe hry zaroven,takze pro mne je stale lepsi demons souls

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu