Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Demon's Souls


tekken90

Recommended Posts

As Halloween is fast approaching, Atlus is warning all heroes of Boletaria to take extreme caution while venturing in the world of Demon’s Souls. To celebrate Halloween, dark ominous cloud is engulfing the world. Powerful demon lurks around while great loots will come upon you. Proceed with extreme caution when playing Demon’s Souls online…

We don’t know when will the dark clouds will be lifted but http://www.justpushstart.com/2009/10/29/demons-souls-celebrates-halloween-with-greater-challenge/

pacient :dozey: hrame nie ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 514
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

As Halloween is fast approaching, Atlus is warning all heroes of Boletaria to take extreme caution while venturing in the world of Demon’s Souls. To celebrate Halloween, dark ominous cloud is engulfing the world. Powerful demon lurks around while great loots will come upon you. Proceed with extreme caution when playing Demon’s Souls online…

We don’t know when will the dark clouds will be lifted but http://www.justpushstart.com/2009/10/29/demons-souls-celebrates-halloween-with-greater-challenge/

pacient :dozey: hrame nie ??

Kudla moc anglicky neumim :( Co se tam pise??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož se blíží Halloween, Atlus varuje všechny hrdiny Boletaria, aby extrémní opatrnost při pouštět se do světa duší čertův. Chcete-li oslavit Halloween, tmavě zlověstný mrak je pohlcuje svět. Mocný démon se skrývá v okolí, zatímco velké Loots přijde na vás. Postupovat s velkou opatrností při přehrávání čertův Souls on-line ...

Nevíme, kdy bude tmavé mraky budou zrušena, ale http://www.justpushstart.com/2009/10/29/demons-souls-celebrates-halloween-with-greater-challenge/

_________________

překlad z google

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

koukam ze je tu celkem rozrostla diskuse o Demons Souls, po dlouhem cekani jsem ho uz take poridil a musim rict ze me ta gameska nadchla, je to opravdu old school HC hra s velkym H a asi nejlepsi RPG v posledni dobe.

Hraju zatim od minuleho tydne od uterka vecer (od ty doby jsem ho nevyndal z mechaniky, do ty doby se mi v mechanice od 27.10. skvarili Borderlands) a zatim sem u toho snad kazdy den stravil do pul jedny do rana :D, zatim mam soul level neco prez 60 a zatim jsem skosil jen bossy v 1-1(Phalanx),1-2(Tower Knight),2-1(Armored Spider),2-2(Flamelurker),3-1(Fools Idol),4-1(Abjudicator),5-1(Leechmonger), jinak mam vyprogressovany jeste lvl 3-2, 4-2 tesne pred bossy ale podivat jsem se byl zatim jen jednou na Old Hera a vyprasil mi kozich :D, pac jsem jeste nevedel jak na nej.

Jako 1. postavu jsem si rozehral Temple Knighta (momentalni statistiky Vit20, Str22, End30, Dex20, Faith22, Int14, Mag10) STR a DEX u nej zvysuju kuli lepsim zbranim (lava bow, white bow - chce asi 30STR a 24DEX, meat clevaver do 1h atp., INT a MAG jsem si zvedl jen kuli nauceni zakladnich kouzel a abych mel aspon 2 sloty), jinak se snazim mit co nejdriv 40 END kuli dosazeni maxima staminy.

Equipment momentalne vyuzivam Uchigatanu +7 nebo Blessed Mace +1 (chystam se na vypravu pro LSoM), Purple Flame shield +7 a Gloom Armor (z Yurta the Silent Chiefa), kdyz potrebuju neco zastrelit z dalky pouzivam zatim Long Compound Bow +3 (premejslim nad upgradem na Sticky - v Asia verzi Viscious bo nejak tak)

Rad bych tu udelal pruzkum kolik lidi tu ma Asijskou a kolik US verzi, ze bysme se mohli nekdy domluvit a dat co-op, navzajem si trebas pomoct vyprogressovat naky zly bossaky nebo jen pruchody levelama, me trebas zatim porad dela obcas problemy cesta prez 4-2 k Old Herovi, nemam rad ty smrtaky co sumonni duchy a primo k nepricetnosti me vytaci ty Letajici Manty - obzvlast kdyz musim ten level prochazet hodnekrat zasebou, to uz ty manty spis probiham a ani je nesnajprim.

Ja mam US verzi hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pouzivej Thief Ringa mas od litacich mant pokoj.Jinak co vim velka vetsina ma korejskou verzi.Jinak to delas zatim celkem dobre zkus upgradovat co nejdriv visious Bow+5 ale neni to moc sranda pac Pure Spider Stone pada jen velmi zridka ve 2-2 z jesterky ale treba budes mit stesti.Jinak ja mam u hlavni postavy lvl 323 pouzivam quality Uchigatana+5 + Dark Silver Shield+5 na kouzleni Kris Knife+libovolny kouzlo ale nejvic asi moving arrows nobo soul arrow.Jinak doporucuju vsem aby hru napoprve dohrali za dobry konec tzn. NEZABIJET MAIDE!! dostanete peknou dusicku pro jedno z nejsilnejsich kouzel.Po kazde kdy hru dohrajete dale vzdy zabit maiden je to lepsi pro vas(vic souls) Jediny co me stve je ten limit pro co-op +-30 lvl :( Pro PvP tohle chapu tezko zapasit s nekym kdo ma lvl 300 a vy nakejch 150,ale treba pro co-op by mohl byt ten limit vetsi.BTW jak urcite vis tak ve hre nejsou zadny checkpointy a presto tam jeden je :) staci kdyz vas zabijou treba na konci levelu pred Demonem a je dost frustrujici to jit cele znova takze kdyz vas sejmou tak pred tim nez se respawnujete dejte rychle Quit game(pres PS button) a znova spuste hru objevite se tam kde jste naposled neco sebrali a hlavne jako Body Form se vsemi dusemi a ucte 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vcera vykostil uspesne Maneatera a pak jeste hnedka Old Hera, po Maneaterovi to byla docela klidovka :D .... jj, s tim Thiefs Ringem a tema litacima Mantama jsem na to vcera prisel akorat take, ze na me pak nereagujou, bylo to tam pak o poznani klidnejsi :D, uz jedinej kdo me dycky trosku pozlobi v 4-2 je ten 3ti smrtak kterej je v tom vyklenku polevu schovanej a ma tesne u sebe ducha co strili z oka :) no a u druhyho smrtaka se mi obcas stane ze sletim z ty rimsicky za nim :D. Rekl bych ze 4-2 je nejlepsi lokace na power leveling :).

Jinac Magic Sword of Makoto bych take chtel ale mam v 4 svete neutralni Tendency :(, zato se mi postestilo udelat Pure White v Tower of Latria a mohl jsem tak v 3-2 sebrat klicky od Rydelovo vezeni v 3-1 :).

Btw, zeptam se ke sve vybave .... neudelal jsem kravinu dat Uchigatanu na +7 ? Mam ji ted desne krehkou, durability max jen 70, docela rychle se rozbiji, ale jako zalozni zbran sem si sehnal uz Large Sword of Moonlight a nosim ssebou jeste Blessed mace +1 (nevite nahodou kde nejlip sehnat Faintstony ?)

To Hollywood ... nebo kdokoliv jinej kdo mate US verzi :) - kdyby se ti/vam nekdy trebas chtelo muzem dat co-op, mam na PSN ID: TomasK23, tak kdyztak pisni/pisnete zpravu a muzem se nekde sejit. Pokud teda budem v levelovym rozsahu.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tak uz zacinam New Game +, Soul level zatim rovnych 90 :), prvni dohrani mi zabralo 101 hodin :).

Gloom Armor nosim uz jen do Valley of Defilment kuli vysokym resistencim, jinak nosim Dark Silver brnko a k nemu Brushwood doplnky a celkem sem si oblibil Meat Cleaver, kruta zbran :), nosil bych brushwood celej, jenze pak uz sem s meat cleaverem pretizenej, proto nosim hrudnik z dark silver. Jako stit zatim porad nosim Purple Flame +7 ale zvazuju vylepseni Dark Silveru nebo Brushwoodu, zatim se zadnej nevyrovna tomu purple flameu co se tyce Damage Reduction. A jako zalozni zbran si nosim Large Sword of Moonlight +2, asi jen kuli tomu ze se mi libi, jak je pruhlednej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele zatim se mas vybavu uplne v pohode 8) Jinak Uchigatana se rozbiji docela dost ja jsem pouzival Quality+5 a s buffem(Light weapon) jsem dosahoval 630Dmg(SRT:62 DEX:73) drzeno v obouch rukach coz urcite uznas je HODNE :) a taky se rozbijela hodne ale je to nejlepsi mec ve hre resp. da se nejlip upgradovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele zatim se mas vybavu uplne v pohode 8) Jinak Uchigatana se rozbiji docela dost ja jsem pouzival Quality+5 a s buffem(Light weapon) jsem dosahoval 630Dmg(SRT:62 DEX:73) drzeno v obouch rukach coz urcite uznas je HODNE :) a taky se rozbijela hodne ale je to nejlepsi mec ve hre resp. da se nejlip upgradovat

Tak jsem se tedkon v New Game+ vratil k Uchigatane :) (dal jsem ji uz na +8 a Purple flame shield jsem dal taky na +8 ), zjistil jsem ze na chobotnatce v 3-1 a na kutaleci kostlivce v 4-1 je zapotrebi neco rychlejsiho nez Meat Cleaver nebo LSoM. Taky jsem si sehnal v 1-1 jeste druhej Purple flame shield a skusim si ho udelat Dark aby mel nakej magic resist.

Ale zase se mi Meat Cleaver osvedcil jako dobra kudla na zabijeni Black Phantomu (pokud to nejsou roguove ty sou moc rychly) vcera jsem vyhral 5 z 7 souboju. Mam z toho celkem hodne White Character Tendency :).

Btw, kolem toho soul levelu 90 si clovek skorem nezahraje v Body forme, protoze to je kazdych 5 minut Black Phantom has invaded, to clovek pak neudela zadnej progress v levelu, po tech 7 soubojich sem nasadil cling a zustal chvili v soul form abych si aspon prosel nakej levlik :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Btw, kolem toho soul levelu 90 si clovek skorem nezahraje v Body forme, protoze to je kazdych 5 minut Black Phantom has invaded, to clovek pak neudela zadnej progress v levelu, po tech 7 soubojich sem nasadil cling a zustal chvili v soul form abych si aspon prosel nakej levlik :).

Tak stimhle by ti pomohlo equipnout Graverober Ring+Thief Ring black Phantom te neuvidi teda na vetsi zdalenost,ale pozor BP muze mit equipnuty Foe's Ring+Thief ring a neuvidis ty jeho pro zmenu na Youtube je supr video jak jeden BP sleduje v 1-3 2 hrace a pak je sejme na konci levelu 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak stimhle by ti pomohlo equipnout Graverober Ring+Thief Ring black Phantom te neuvidi teda na vetsi zdalenost,ale pozor BP muze mit equipnuty Foe's Ring+Thief ring a neuvidis ty jeho pro zmenu na Youtube je supr video jak jeden BP sleduje v 1-3 2 hrace a pak je sejme na konci levelu 8)

Nj, ale i kdyz me neuvidi tak ja se nemuzu hnout z lokace dokud sam od sebe neodejde nebo se nepoperem (pokud teda nebudu mit Banish kerej nemam :D), ne? Myslim ze dokud sou v mym svete naky black fantomove tak nemuzu ani do nexusu ani do dalsi casti levelu (obevi se na koncich mlha)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nj, ale i kdyz me neuvidi tak ja se nemuzu hnout z lokace dokud sam od sebe neodejde nebo se nepoperem (pokud teda nebudu mit Banish kerej nemam :D), ne? Myslim ze dokud sou v mym svete naky black fantomove tak nemuzu ani do nexusu ani do dalsi casti levelu (obevi se na koncich mlha)

Hehe prave ze kdyz on te neuvidi tak ho krasne sejmes 8) uz mas kouzlo Soulsucker?? pokud jo muzez si pekne nafarmit HODNE souls.Soulsucker zabije na jednu ranu a da ti 2x vic souls takze pokud BP ma na ucte treba 100k dusi dostanes 200.000+dalsich 200.000 za zabiti BP 8) BTW kdyz dojdes k Demon's area a vstoupis do ni tak BP vratis zpet do jeho sveta :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe prave ze kdyz on te neuvidi tak ho krasne sejmes 8) uz mas kouzlo Soulsucker?? pokud jo muzez si pekne nafarmit HODNE souls.Soulsucker zabije na jednu ranu a da ti 2x vic souls takze pokud BP ma na ucte treba 100k dusi dostanes 200.000+dalsich 200.000 za zabiti BP 8) BTW kdyz dojdes k Demon's area a vstoupis do ni tak BP vratis zpet do jeho sveta :)

Hehe, vcera jsem to vyzkousel s tim Graverobbers Ringem a mel jsi uplnou pravdu :D ... ten BP byl nejakej kouzelnik, parkrat na me neco zkousel ale pak zacal utikat, tak kdyz utekl tak sem si dal ten graverobber a pocihal jsem si, on me vazne vubec nevidel videl me snad az kdyz sem byl uplne u nej s naprazenym mecem, takze nic nestihl dostal 2 tafky LSoM a sel k zemi.

Soul Sucker jeste nemam, nemam moc vytunenou magic a int, mam jen 2 sloty na kouzla a asi 100 many :). Ja moc nekouzlim, kdyz uz tak spis Miracly, ale musim to taky potunit abych mel aspon manu na Gods Wrath :) bo jak se ten spell menuje. Ted dojizdim endurance abych mel 40 kuli max stamine, uz mam 38 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu