Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Demon's Souls


tekken90

Recommended Posts

Hehe, vcera jsem to vyzkousel s tim Graverobbers Ringem a mel jsi uplnou pravdu :D ... ten BP byl nejakej kouzelnik, parkrat na me neco zkousel ale pak zacal utikat, tak kdyz utekl tak sem si dal ten graverobber a pocihal jsem si, on me vazne vubec nevidel videl me snad az kdyz sem byl uplne u nej s naprazenym mecem, takze nic nestihl dostal 2 tafky LSoM a sel k zemi.

Soul Sucker jeste nemam, nemam moc vytunenou magic a int, mam jen 2 sloty na kouzla a asi 100 many :). Ja moc nekouzlim, kdyz uz tak spis Miracly, ale musim to taky potunit abych mel aspon manu na Gods Wrath :) bo jak se ten spell menuje. Ted dojizdim endurance abych mel 40 kuli max stamine, uz mam 38 :)

Jasny stakou vybavou je to prdel ja jsem vcera s kamosem vyndal ten disk s mechaniky byla to docela fuska,ale slo to.Rozjel sem novej charakter a vcera jsem takhle vy*ebal taky s jednim BP ale mel pouze 1.6oo souls takze jak jsem psal vys stemi souls to bude zaviset zrejme na levelu cim vetsi tim vic souls za BP.

Jinak kouzla si vytun pac ve 4-2 se da nafarmit 4.ooo.ooo souls za hodinu+sance dropnout Pure Blade Stone,ale potrebujes vsech 6 slotu+kouzla Thirst a SoulSucker(nevim,ale v US se to mozna menuje jinak) a s manou si nedej moc starosti pokud eqipnes Slver Cornet+Silver Catalist tak mas many celkem dost i kdyz nemas moc levelu na Will.

Neni nad to mit poradnyho Paladina kdyz mas treba mag na 40 a zakouzlis buff Light Weapon tak ti to hodi skoro dvojnasobek DMG na zbrani pak staci 1 critical ze zadu nebo 2 rany normalne a BP se odporouci do sveho sveta s natrzenou pr*eli :):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 514
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

hehe, myslim spis ze ty souls kery dostanes za zabiti BP budou podle toho kolik jich ten BP mel sam u sebe, ja dostal za toho vcerejsiho kouzelnika nakych 39 000 a to bez prstenu of avarice a bez soul thirstu atp.

Jinac, na tuningu kouzel zacnu pracovat :), uz jich mam dost nakoupeno a mrzi me ze je nemuzu pouzivat takze s tim musim neco udelat :) .... ale v 4-2 se da nafarmit dost i bez kouzel :), za zabijeni tech smrtaku, daval sem to tam na prvni projiti porad dokola a dycky behem chvilicky 150 000 souls :), samozrejme ne na jeden run ale s evacuatem to de rychle a loadingy taky tak dlouhy nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:cry: vsichni mate Asijskou :cry: ..... zatim jedinej Hollywood z tech co tu psali ma US ...

btw ... udelal jsem si taky peknou trofejovou karticku :D .... Demons Souli :D

Je fakt ze skoro kazdej ma Asijskou :( Proc cekat na US relese kdyz hra je uz pul roku v prodeji a kor kdyz jde o takovou BOMBU :) BTW ted s vzpominam,ze ani US veze nebyla v planu.

Karticka mooc pekna :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslíte že by mě to bavilo RPG mám rád ale nějak tady si prostě neumím představit a videa mi k tomu nepomáhají prosím váš jestli tu někdo není jako já že se spíš drží akčích adventur a koupil si tadyto jak tím byl nadšeneja atd poradíte

Kup si Sacred 2 :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zase az tak mega tezky to neni :), podle toho co jsem cetl ve vsech moznych recenzi jsem cekal vetsi peklo :). Spis to chce vzdycky jen trochu trpelivosti v pilovani taktiky, otukat kazdyho nepritele a zjistit co na nej plati, jakou na nej nejlip vzit zbran a na co si davat pozor, popripade vymyslet jak nekoho silnyho ocurat. Akorat pak na new game + si clovek musi davat vetsiho majzla, za diry v obrane se plati :D.

Co se tyce boss fightu tak ty bych shledal tezsima tak 3 (Flamelurker, Maneater, False King Allant ... s Old Kingem jsem jeste nebojoval, poprve jsem si podelal quest s Ostravou, v 1-2 se mi nejak neukazal za mrizi, takze tendle playthrough se k nemu vypravim).

Nejhorsi je, co se mi stava casto, kdyz se snazim progressovat nejakej level, tak cim dyl se snazim ten level prochazet tim vic umiram, protoze za nakou chvili uz se na to tolik nesoustredim a snazim se probihat co nejrychleji a to je pak v pytli :).

Ale proste na tu hru clovek nemuze byt nastvanej, protoze dycky vi ze za tu smrt si mohl sam, myslim ze ta obtiznost je nastavena tak akorat aby z toho mel clovek dobrej pocit kdyz neco zdola a zaroven aby to nebylo frustrujici.

Reply:

Je fakt ze skoro kazdej ma Asijskou :( Proc cekat na US relese kdyz hra je uz pul roku v prodeji a kor kdyz jde o takovou BOMBU :) BTW ted s vzpominam,ze ani US veze nebyla v planu.

Karticka mooc pekna :cheesygrin:

Ja jsem cekal az se bude dat DS sehnat u nas za nejakou rozumnou cenu, pac jsem byl linej vytvaret si paypal na amazon nebo neco podobnyho, nemam rad takovy obstrukce a ty asijsky verze tady na ceskejch shopech se dali sehnat vecinou za nakych 1800 coz se mi zdalo krapet moc, takhle tu US sem sehnal u nas za 1300 s Artbookem a Soundtrackem, respektive pritelkyne sehnala, dostal sem ho jako darek k narozkam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasny no ja jsem zas cekat vubec nechtel pac takovyhle RPG tady jeste dlouho nebude na tohle ja su hroznej:)

Jinak stema bossama ses trefil presne snad jen Maneater je o dost jednodusi nez ti ostatni staci jeden Firestorm a je po nem :) Pokud te teda neschodi dolu...si pamatuju jak sme hrali s KillaMH a delali sme hos nad 10X pokazdy nas schodil ;)

Old King je jednoduchej jak facka dropuje super prsten a brneni.Skuz sejmout Satsukiho v BlackPhantom podobe(Pure black World 4) je na zacatku levlu.Asi nejtezsi BP NPC zabiji na 1 ranu bez ohledu jestli mas 2000 HP nebo 100 jo a tesne nez ho sejmes se healuje znova na 100% HP no srandy kopec :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasny no ja jsem zas cekat vubec nechtel pac takovyhle RPG tady jeste dlouho nebude na tohle ja su hroznej:)

Jinak stema bossama ses trefil presne snad jen Maneater je o dost jednodusi nez ti ostatni staci jeden Firestorm a je po nem :) Pokud te teda neschodi dolu...si pamatuju jak sme hrali s KillaMH a delali sme hos nad 10X pokazdy nas schodil ;)

Old King je jednoduchej jak facka dropuje super prsten a brneni.Skuz sejmout Satsukiho v BlackPhantom podobe(Pure black World 4) je na zacatku levlu.Asi nejtezsi BP NPC zabiji na 1 ranu bez ohledu jestli mas 2000 HP nebo 100 jo a tesne nez ho sejmes se healuje znova na 100% HP no srandy kopec :)

Jj, ten maneater neni tak tezkej ani bez firestorm, jen to chce nebejt moc odvaznej v utocich (moc se odhalovat) a davat si pozor aby ses nedostal mezi ne aby do tebe sli kazdej z jedny strany. Jinac na vetsinu tech BP se chystam az ted na druhej playthrough, poprve sem splnil vsechno na pure white, pure black si dam ted :).

Btw, da se nejak kladnym zpusobem dodelat quest na pure white pro satsukiho ?? Chtel donest ten magic sword Makoto a kdyz sem mu ho dal tak me vyzval na souboj a zhorsilo mi to tendency k black kdyz sem ho porazil. Tak esi existuje naky kladny reseni toho questu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další důvod si koupit PS3.. koupil sem si před rokem Xko a už lituju... :(

Jinat ta hra vypada na dlouhé hodiny zábavy :)

JJ je to na stovky hodin zabavy.Ja mel u jednoho charakteru 248 hodin.Diky PvP da se rict,ze i nekonecny jen musis zustat na levelu mezi 160-190

Koz3l...Nejde Satsuki na tebe vzdy zautoci pokud mu das mec.Mozna jde kdyz mu nedas ten mec ten mec,ale to nemam odzkousene

BTW vcera sem to dohral za novej charakter a vyslednej cas byl 10 hodin a naky drobny xD v Pantheonu jsem v sekci Unitier World na prvnim miste :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde Satsuki na tebe vzdy zautoci pokud mu das mec.Mozna jde kdyz mu nedas ten mec ten mec,ale to nemam odzkousene

BTW vcera sem to dohral za novej charakter a vyslednej cas byl 10 hodin a naky drobny xD v Pantheonu jsem v sekci Unitier World na prvnim miste :)

Myslim ze jsem nekde cetl ze kdyz mu ho nedas ze na tebe zautoci :), takze to asi opravdu ani jinak nejde :).

K umisteni v Pantheonu opravdu Gratuluju !

Btw, jak sme se bavili o tech bossech, tak na NG+ mam ted s tim Maneaterem desny problemy, dycky nejak blbe umru, bud se zacnu moc ukazovat a nabihat si i s malo zivotama a malo staminou a nebo me tak dlouho mlatej az me vytlaci z ty plosinky :(, pritom Firelurkera sem si dal jako nic hned na druhej pokus a tendle me ted trapi uz 2 dny a uz sem u nej zarval tak 15x :). Firestorm nemam este ale mam Wrath of God tak sem to na nej zkousel a to mu moc nedava :), budu ho muset se stestim upizlat :). Kdyztak drobed zvysim soul level nez to zase zkusim :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakou mas momentalne vybavu na sobe?

Pouzivas nakej buff na zbran(magic weapon nebo Light weapon)? Hodne to ulehci praci taky Total Protect je super vec.Jinak vis jak ziskat Firestorm ze?

Napisu celkove jak jsem na tom momentalne jako ze i staty atp.

Ketaman, Temple Knight

Soul level 128

Vitality 30

Inteligence 18

Endurance 40

Strenght 30

Dexterity 24

Magic 16

Faith 40

Luck 10

Ze zbrani momentalne pouzivam:

Large Sword of Moonlight +2 - na mrchy kery jsou nachylny na magic dmg, vyhoda je ze dela dmg i prez stit

Dragon Long Sword +5 - pouzivam misto Quality Uchigatany +5 pac s nim mam o dost vetsi dmg

(mozna s enchantem by byla Uchigtana lepsi)

Meat Cleaver - obcas pouzivam kdyz nekoho chci zatlouct do zeme :)

Lava Bow - mam s nim vetsi dmg nez s White Bow (Sticky mam zatim jen +1 a ten je pak horsi nez tydle)

Purple Flame shield +10 - pouzivam porad tendle stit pac se mi zda ze ma asi nejvetsi dmg reduction

Bohuzel ty melee zbrane kery pouzivam nejdou enchantnout zadnym vylepsenim na zbran ani kouzlem, ale co se tyce dmg tak s tim LSoM+2 si u Maneeatera asi nemuzu stezovat, kdyz dam kombicko 3 uderu tak mu uberu tak 570 (Wrath of God delalo 630 asi), jinak na nej pouzivam Warding (Total Protection), vecinou me zabije akorat kdyz me protection dojde a nebo me schodi :).

Brneni pouzivam vetsinou Brushowood, akorat do 5-2,3 nosim Gloom armor pac ma nejvyssi resisty

Fire Storm samozrejme vim jak ziskat :), akorat jsem zjistil ze jsem peknej blb, protoze jsem si uz utratil obe Dragon Godi duse, za jednu sem si vzal Wrath of God a za druhou Fireball asi sem si rikal ze by se mi mohlo hodit neco co nestoji tolik many :(, njn tak holt tentokrat mi nezbyde nez toho Maneatera nejak umlatit :D.

Edit: Btw, ted se mi stalo, ze jsem si omylem zabil Biorra pri souboji s Penetratorem dozabil sem je oba 2 najednou .... prijdu tim o neco ? :), minuly playthrough mi Biorr prezil ale nevim esi mi to ubec k necemu bylo, krom toho ze pobihal v dalsi casti levelu pred katedralou jak drak chrli ohen pak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak byt tebou zvysim si Inteligenci abys mohl mit vic kouzel u sebe.Dragon Sword sem pouzival take ze zacatku nez se m dostal Quality Katanu +5 Lepsi mec neni na kterej muzez hodit buff(mozna jeste sharp +5 ten si bere bonus dmg s Dexterity) Ale koukam,ze mas nizky Mag tak ti ten buff moc nepomuze cim silnejsi magie tim vetsi je vysledna dmg s buffem.Ovsem za predpokladu,ze puzivas Insatnity Catalist(Wooden Catalist+Old Monk Soul) pod ni jsou kouzla MNOHEM silnejsi.Brneni je v pohode a stit taky,ale nejses pretizenej??Ja osobne pouzivam Dark Silver+5 (dmg cut 100/100) Meat Clever je good,ale nezkousel jsi Keel Smasher?Na nej jde hodit jeste buff a kdyz ho potunis na +5 je to vrazda :) Jinak si myslim ze valis dobre

Biorr je dobrej v tom,ze u Penetratora funguje jako tank.Ja obobne ho pak vzdy sejmu protoze pak stejne chcipne u toho draka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak byt tebou zvysim si Inteligenci abys mohl mit vic kouzel u sebe.Dragon Sword sem pouzival take ze zacatku nez se m dostal Quality Katanu +5 Lepsi mec neni na kterej muzez hodit buff(mozna jeste sharp +5 ten si bere bonus dmg s Dexterity) Ale koukam,ze mas nizky Mag tak ti ten buff moc nepomuze cim silnejsi magie tim vetsi je vysledna dmg s buffem.Ovsem za predpokladu,ze puzivas Insatnity Catalist(Wooden Catalist+Old Monk Soul) pod ni jsou kouzla MNOHEM silnejsi.Brneni je v pohode a stit taky,ale nejses pretizenej??Ja osobne pouzivam Dark Silver+5 (dmg cut 100/100) Meat Clever je good,ale nezkousel jsi Keel Smasher?Na nej jde hodit jeste buff a kdyz ho potunis na +5 je to vrazda :) Jinak si myslim ze valis dobre

Biorr je dobrej v tom,ze u Penetratora funguje jako tank.Ja obobne ho pak vzdy sejmu protoze pak stejne chcipne u toho draka :)

Tak uz jsem vcera toho Maneatera zdolal mrzaka :), padnul hned napodruhy, jsem si vcera prosel nejdriv 1. svet az ke vchodu k False Kingovi a sehnal sem si konecne od Ostravy klicek a zabil Old Kinga, takze na Maneatera jsem sel s Northern Regalii, delal jsem s ni jen o neco vetsi dmg nez s tim LSoM, takze bych ho bejval mel v poho zabit i s nim.

Takze uz mi chybi jen Valley of Defilement, to si nechavam na konec pac se mi tam ubec nelibi, nemam rad tu jedovatou a pozdeji nakazenou bazinu a ty velky gobliny s kyjema, ale bossy tam maj lehoucky :). A pak teda False Kinga, nejdriv si ale udelam Pure Black abych si nasbiral bezbarvy duse a pobil fantomy ... a budu mit za sebou Playthrough 2 :)

Zbrane ssebou ted nosim LSoM+2, Northern Regalii a pro pripad Uchigatanu +10, mam s ni vetsi dmg nez s Quality +5, a na ni si budu davat Black terpentin nebo sticky white stuff.

Ja prave magic moc nejedu protoze jsem si udelal jako char Temple Knighta tak se ho v ramci RP snazim drzet v mezich povolani :) =► Melee + Miracly, ale casem si to urcite zvednu aby mi ty kouzla aspon k necemu byli kdyz uz je mam, jsem napriklad zkousel ten soul sucker a za smrtaka v 4-2 dostanu i s prstenem of avarice navic asi jen naky 3000 souls. normalne s prstenem za smrtaka 11 000, soul suckerem asi 14 000, coz se mi za ten risk s nabihanim nevyplati :).

Insanity Catalyst jsem zkousel ale mam s nim nejak 1/2 many takze nemam skoro na zacarovani niceho :), takze az budu mit vetsi INT, do ty doby mi je na nic :)

Jak jses ptal k brneni, v poho na sebe bez pretizeni nalozim Brushwood komplet, +10 Purple Flame Shield, Lava bow, Silver catalyst a jeste Meat Cleaver do jedny ruky. (ten lava bow teda nemam overenej, s white bow sem todle vsechno unesl, tak predpokladam ze ten lava nebude tezsi, nemel sem od ty doby ssebou Meat Cleaver abych to overil)

Btw. Jakej mas s tim Dark Silver +5 stitem Damage Reduction ??? Pokud by se mi ta hodnota libila zvazoval bych vylepseni, pac se mi na nem libi ze ma 100 resist kouzel.

Keel Smasher jsem zkousel jen obyc nevytunenej ale protoze mam vysokou Faith tak jsem s Meat Cleaverem delal daleko vetsi dmg. Ale mozna by to stalo za vyzkouseni na +5 a potrit trebas Sticky White Stuff :)

Jeste bys mi mohl poradit jakej je nejrychlejsi zpusob jak mit Pure Black Character Tendency, aby se mi ukazal Mephistopheles.... Jit lovit hrace ??? :)

A jak Pure Black World Tendency .... Sebevrazdit se v Body Forme ???

S tim souvisi .... da se nejakym zpusobem ziskavat Stone of Ephemeral Eyes donekonecna ?? nebo jen urcitej pocet na playthrough ?? Patches ma 3 a Filthy Woman v 5-2 ma 1, ale nevim jestli ty se u nich nejak obnovujou nebo esi to je na playthrough.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste bys mi mohl poradit jakej je nejrychlejsi zpusob jak mit Pure Black Character Tendency, aby se mi ukazal Mephistopheles.... Jit lovit hrace ??? :)

A jak Pure Black World Tendency .... Sebevrazdit se v Body Forme ???

S tim souvisi .... da se nejakym zpusobem ziskavat Stone of Ephemeral Eyes donekonecna ?? nebo jen urcitej pocet na playthrough ?? Patches ma 3 a Filthy Woman v 5-2 ma 1, ale nevim jestli ty se u nich nejak obnovujou nebo esi to je na playthrough.

Pure Black charakter ziskas tak ze zabijes treba Dirty mana ve 2-1 a pak zabijes obchodnici ve 3-1 a mas to pak musis jit zabit nakyho demona jo a jeste musis pusti Yurtu z klece

Pure Black World ziskas tema sebevrazdama no a ty Stone of... se daji farmit s big Goblinu v 5 svete ale da se jich dost najit i normalne ve svetech.Od obchodniku kupujes 1x za hru to samy jak kseftujes stou vranou ve 4-1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pure Black charakter ziskas tak ze zabijes treba Dirty mana ve 2-1 a pak zabijes obchodnici ve 3-1 a mas to pak musis jit zabit nakyho demona jo a jeste musis pusti Yurtu z klece

Pure Black World ziskas tema sebevrazdama no a ty Stone of... se daji farmit s big Goblinu v 5 svete ale da se jich dost najit i normalne ve svetech.Od obchodniku kupujes 1x za hru to samy jak kseftujes stou vranou ve 4-1

Ahaaa vidis, to me nenapadlo jit killit ty obchodniky :), akorat Yurta jsem uz pustil a zabil :)

A dikys za typ na farmeni Stounu, jinac jj ve svetech se jich najde dost mam jich nafarmeno asi 65 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahaaa vidis, to me nenapadlo jit killit ty obchodniky :), akorat Yurta jsem uz pustil a zabil :)

To je jedna z podminek aby se ti ukazal Mephistopheles musis ho pustit a jestli ho zabijes nebo ne to uz je na tobe,ale radeji ho zabij pac ti pak zacne zabijet NPC v Nexusu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jedna z podminek aby se ti ukazal Mephistopheles musis ho pustit a jestli ho zabijes nebo ne to uz je na tobe,ale radeji ho zabij pac ti pak zacne zabijet NPC v Nexusu.

Tak uz je mrtvy/a i Mephistopheles ... nevim esi je to zenska nebo chlap, mluvi jako chlap ale tvar ma zenskou a ma namalovany rty :), kazdopadne na netu o tom pisou jako o ni :)

akorat nevim esi sem neudelal zbytecne hovadinu, chci si ted este udelat pure black world tendence abych naharvil bezbarvy duse ale napadlo me ze ted nebudu moct menit spelly a kupovat veci, ale mam udelany naky zasoby tak to snad zmaknu :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu