Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Demon's Souls


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 514
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No normalne muzez vymenit s vranou Gold mask a Talisman of God za Colorless Demon's soul.Vis o tomhle ''obchodnikovi''?

jj vim o Crowovi, ale zkousel jsem to a nejak mi nic nedal, chtel jsem tenkrat vymenit Brass Glass bo jak se menuje ten dalekohled za asi Fragrant ring a nedal mi nic ..... asi sem to spatne polozil, nevim kam mu to presne dat, tak jsem to radsi uz nezkousel :), ale to jde taky jen jednou za hru ne ? jako kazdej predmet de vymenit jen jednou.

Pokladal sem to primo vedle stromu v pravo, zdal se mi tam idelani placek ... ale nic se nestalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravim

Nevite kde sezenu Pure Darkmoonstone? na wiki jsem se docet, ze od jesterek ve 4-2, ale od nich to nespadlo, ani v prvni hre, ani v new game+... nemam mit treba pure black? world mam pure white a character neutral...

A jaka zbran muzu vylepsovat spiderstonem? Diky za pripadnou odpoved

Jinak mam US verzi, pokud bude nekdo s necim helfnout, rad pomuzu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim

Nevite kde sezenu Pure Darkmoonstone? na wiki jsem se docet, ze od jesterek ve 4-2, ale od nich to nespadlo, ani v prvni hre, ani v new game+... nemam mit treba pure black? world mam pure white a character neutral...

A jaka zbran muzu vylepsovat spiderstonem? Diky za pripadnou odpoved

Jinak mam US verzi, pokud bude nekdo s necim helfnout, rad pomuzu.

Pure Darkmoonstone opravdu pada z jesterek ve 4-2(tam kde je Dualsword Skeleton) a musis mit Pure Black World a nejlepe drzet v ruce Large Sword of Searching pak je sance na dropnuti vetsi.Zkus to v dalsi NG++...btw ten skeleton co je pred tou jesterkou tak z neho muzez dropnout Pure Bladestone(ale jen v Pure Black World) ten je dost cenny a HODNE blbe se dropuje.

Spider stone se puzivaji do luku a padaji z horniku a z jesterek ve 2-1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj opravdu pada z tech jesterek, ted jsem se otom ujistil, vzdycky kdyz jsem tam prisel, tak bud to zni nevypadlo a nebo tam vubec nebyla, takze asi nahoda a pritom jsem mel world pure white... A ten Pure Bladestone se da sehnat i jinde? pac tenhle hajzl mi vzdycky da zabrat, jednou mi od nej spadl Chunk...

A mas nakej tip na slusnou zbran pro Magica? zrovna ted jsem si dodelal Makoto+5, ale to byla asi chybka, pac cim si ho tunis vys, tak ti vic ubira zivot se mi zda a to i kdyz mas prsten regenerace, tak to furt ubira, i kdyz uz minimalne... Prej je pro Magica dobra ta tycka co ma Rydell, ale zabijet ho nemuzu kvuli prstenu od Monumentala...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslis zbran jako hulku kterou kouzlis? Nebo zbran kterou muzez mlatit nebo boostovat kouzla?Pokud chces bej cistokrevnej kouzelnik(coz je podle me ve svete DS dost o hubu) tak ti doporucim tenhle equip:Leva ruke:Insanity Catalyst

Prava ruka:Kris Knife(boostuje kouzla)

Brneni:Thre-Cornet set(jenom pro "zeny")

Head:Old monk Cap (boostuje kouzla HODNE)

Prstynky:Magical Sharpness+jakykoliv jiny

Ale vis jak stejne pak budes umet vsechny kouzla a pak je lepsi udelat s charakteru takoveho "Paladina" aspon pri PvP nebudes porad chcipat

Jo a ten purebaldestone se da sehnat jinde ALE jen v Pureblack World.Ve 4-2 tam je Black phantom podoba Dual Skeletona :) HODNE stesti procentualni dropnuti je podle wiki 0.5% 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem mlatici zbran, Insanity Catalyst mam, ale moc ji nepouzivam, sice kouzla jsou o dost silnejsi, ale manu mam uz nekde na 250 a kdyz jsi ji dam, tak se to sotva scrvkne na polovic, ne-li min a znova navysovat to uz nebudu..

0.5% sance? :D to snad ani nema cenu zkouset...

Jinak vzal jsem si vsemozny luky, kuse, zasel k Edovi a upgraduje mi jen jeden luk a to Hardstonem, o Spiderstonu ani zminka. Nevis nakej konkretni luk ci kusi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted uz nevim jak se jmenuje ten kovar ve 2-1,ale musis zajit k nemu a dat mu Red Hot Demon soul(Flameluker) potom budes moct delat upgrejdy ze vsech kamenu.

Hele ten P Bladestone de dropnout ja mam asi 3 nebo 4 ale dost to trva(resp. mel jsem v puvodnim charakteru)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musis ten luk vyupgradovat na naky hodnoty ted presne nevim kolik to je ale je nekde v rozmez +5 to samy clearstone mec musi mit hodnotu myslim +3 pak ti tam pujde narvat Clearstone.

EDIT:Tak je to tak,ze musi byt ten luk na +3

Jinak tenhle"cheat"znam je to max dobry na delani novyho charakteru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu hru jsem prosel asi uz 5x a tak mne tohle melo napdanout, no hold jsem blb :)

Dobre, luk+3 DIKY

Jinak ten ,cheat, jsem si jen tak chtel zkusit, ale nefunguje to, asi tim ze mam US verzi a tam je to asi uz odtraneny nebo nevim... Ten typek co to hraje tam mel diky tomu postavu nekde na 700lvl, to uz je kurva SILA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bys musel proit tak 20x ne... jinak jak muzes mit ty 4 pure bladestone? vyhradil jsem si celou hodinu na toho skeletona a spadne z neho maximalne chunk bladestone, jeste rekni ze ty 4 co mas ty spadli z neho, jestli jo, tak mne snad uz jebne.

jinak Yurta bych mel zabit ze jo?sem ho osvobdil z ty klece a ted je v Nexusu. Prej ti pak vyvrazdi vsechny spojence

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu