Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Demon's Souls


tekken90

Recommended Posts

4 Bladestone jsem mel v minulym charakteru(323 level a 248 hodin hrani)

Hehe 1 hodinu??To je malo to tak 2-3 dny musis obetovat 8) Jesli chces platinu tak pockej az budes farmit Pulp stouny to je teprv masakr nebo Chunk of Greystone to je taky zajmavi vydropovat skoro nejde,ale 1 je ve 2-2 jako poklad za 1 playtrought :)

Jo a ten bladestone farmis ve 4-2 na tom Black Phantom Skeleton?Pokud ne tak zacni pac jde krasne zabit jednou ranou pres Soulsucker+ti z neho spadne asi 55.000 dusi.Ale musis mit Pure Black World pak je sance na dobrej drop vetsi no a v ruce drzet Large Sword of Searching je samozrejmost

Yurtu sejmi hned je pravda ze ti zacne vrazdit NPC v Nexusu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 514
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Covece Chunk of Greystone neni tezkej dropnout, konkretne pred Archstonem Flamerurka to padalo z Worms, mel jsem jich asi 5 za deset minut. Mnohem horsi je Chunk of Cloudstone, podle wiki pada z tech ,,letounu,, ve ve Shrine of Storms, ale maximalne tak Splinter :(

EDIT: Tak Cloudstone komplet hotov a snim i pres milion dusi jak jsem to delal dlouho :D Tenhle zkurvenej Chunk of Cloudstone se da sehnat jen na ty plani kde se bojovalo se Storm Kingem

A ano, jde mi o platinu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Par dotazu od beginnera :)

Nasel sem mec bastard, ale pise mi to, ze nemam dostatecnej skill. Takze kdyz ho equipnu, tak nedelam skoro zadny damage. Da se nejak vytrenovat nebo sem s Origin Royal odkazanej na rapiry?

Nasel toho goblina (nebo co to je) co prodava platove brneni, ale nevim jestli na to budu mit skill, kdyz si to koupim - da se to nekde vycist?

Dostal sem se v tom hradu k nejakejm drakum a tam sem to ulozil - pres ty budu muset projit? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- Kdyz v inventari najedes na tu zbran a zmacknes ctverecek, tak ti to ukaze co to potrebuje za skill. U bastarda pravdepodobne budes muset navysit Strenght a prave tam ti to napise jaky to chce level

- To platovy brneni nekupuj, je to shit... Vsechny veci se daj vycist zde http://demonssouls.wikidot.com/

- Myslis jak tam jeden plive ohen a druhej chrape? ne, tam nemusis, jsou tam jen itemy. Musis pres ten most, ale bacha na toho draka, nech ho at ti sezehne vetsinou nepratel co tam jsou a pak to rychle probehni.

PaccO: Hele zasek jsem se na Marrowstonech (Pulpstone), kde je sezenu? od tech brouku bo co to v 5-1 to pada hrozne ztezka, kdyz uz jo, tak maximalne Splinter, Chunk nemam zadnej... Tenhle Pulptone asi nedam :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau,potřeboval bych odvás poradit.Potřeboval bych vědět jaká je toto verze hry http://www.gameexpres.cz/hra-pro-playstation-3-demons-souls-p-9595.html

Chtěl bych si jí koupit, ale jak sem četl ,máte asi každý asijskou verzi hry.

Tak bych se chtěl zeptat jaká je toto verze.A jestli by si tady potom semnou někdo nezapařil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musis mit kreditku a tu si zaregistujes na PayPal.. zaregistrujes se na tom ebayu a je to. Funguje to tam uplne stejne jak na Aukru (respektive na aukru to funguje stejne). Clo byva na vetsi veci.. hry, tricka a tak clo nemaji

Hele a kolik se platí poštovné.A u té registrace kreditky stačí personal nebo mám dát premium

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim ze personal uz si to nepamatuju.. ale asi jo. Postovny mas u vseho kdyz si rozkliknes shipping and payment (takovej sedej ramecek hned pod popiskem) Nekteri ale do CR a Evropy vubec neposilaji.. vsak si to nastuduj a na vsechno v klidu prijdes.

A uz bych tady ten OT ukoncil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam juesej verzi :D

Tak Pulpstone bude co nevidet dokoncen, 10 Chunku a 55 Shardu snad bude stacit :) a vrhnu se na to nejhorsi a to je aspon jeden Pure Bladestone a nejakej ten Chunk... Jo a jeste mi chybi Pure Moonlightstone, ten je taky snad nesehnatelnej...

PaccO: Neboj, jedna z poslednich otazek :) Hele kdyz chci prsten od Monumentala (Friend's Ring) tak toho Yurta nemam zabijet ze? ten prsten ziskam jen kdyz nezabiju zadnou NPC, tudiz mne to mate a budu ho asi muset nechat aby mi vsechny povrazdil v Nexusu a zabit ho as na mne zautoci... Je to tak dobre? da mi pak ten prsten?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej razi tak to je super protože sem se nakonec rozhodl objednat si z Čr ještě to není jistý možná budu mít tu asa verzi,nvím co mi z jedné stránky odepíšou ale taky mohou mýt jen prohozené obrázky.Ale poku napíšou že to není asia verze beru usa verzi a můžeme si spolu posekat pár těch zrůdiček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu