Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Demon's Souls


tekken90

Recommended Posts

Ja som tiež chcel hrať pvp a mam všetky kamene ale za celu dobu hrania sa mi nepodarilo ani raz s niekym hrat alebo proti niekomu vždy pisalo že sa nepodarilo no nič ja teraz presedlam na MGS4 ked už tam pridali trofeje.

tak je hodne mozne,ze nemas na routeru nastavene p2p,to te pak k nikomu nepripoji. Online v souls funguje jinak nez u klasickych her.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 514
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mate nejakej tip na trophy upgrady zbrani? Myslim, ktery zbrane upgradovat aby se dalo s nima hrat... napr ja mam fire weapon z dragon big sword, dava pres 500dgm achci zkusot neco jinyho a zaroven zkusim platinu, teda jestli to vydrzim :)

v new game jit akorat do 4-1 pro Crescent Falchion +1 a vylepsit na +4 (na + 5 potrebujes pure bladestone) je to nejsilnejsi zbran v new game a platina se da udelat v prvni hre a pak jeste hodku hrajes v new game+ Pak jsou ruzne zbrane na pvp,ale ty nejlepsi stejne ziskas az na konci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja uz mam hru dohranou... slo.mi o vase typy. Protoze se s tim upgradem nechci srat, nebavi me to. Ale vsiml sem si, ze vsechny zbrane upgradovat stejne nejdou. Nejaka jde jen na nejakej upgr a jina zas na jinej. O to mi slo... jak sem psal uz minule, ta hra je pro me nudna. Vcera sem delal ng+ 1.1 2.1 a malem sem u toho usnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak vsechny zbrane opravdu nejdou, nektere jsou specialni a nektere jsou za pomoci pouze colours souls. Ono jestli te to nudi, tak to asi nema cenu se trapit. Ja uz to prosel tolikrat,ze uz to chodim jako speedrun, vim,kde zabijet bosse,kde pouzit spravny ring atd. Diky rowanovi co mi vyhodil pure blade,tak mam platinu a tedka se s tim musim porvat na asijske verzi,kde to uz bude o nahode. Proste 3 platiny chci:)

P.S: u asijske verze nefunguje doublovani,takze to bude jako za starych casu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...
  • 2 years later...

Servery udajne jeste funguji, ale v mistnosti s televizi nemam internet. :D Tak jen zjistuju, jestli mam hrat tak jako tak, anebo si pockat, az net bude (> pul roku). :) ...na druhou stranu kdybych cekal, tak pak stejne koupim v prvni sleve DS3 a k Demon's se zase nedostanu :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu