Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Špatný obraz plazmových televizí


deedee34

Recommended Posts

Hodněkrát se tu řešilo jestli LCD nebo plazmua zrovna jsem narazil na debatu o plazmovejch tv a někdo ji docela odsuzoval. Že prý dělá zelené pruhy a bliká. Sám mám LCD a plazmu jsem nikdy moc nekoumal, takže nevím co je na tom pravdy. Ale v té diskusi se oběvily i videa:

Zelené pruhy (jsou tam opravdu vidět) A blikání

Omlouvám se za nový topic, ale staré už byly locknuté

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Špatný obraz?Nějak jsem nepostřehl...máme full hd plazmu a žádný blikání teda není, ani žádný pruhy.To byly možná ty vady prvních kusů jako bylo vypalování obrazu ale tohle na mé plazmě 42" vážně nedělá.Je to Panasonic Viera za nějakých 27tisíc...možná že mají špatný kabel já nevim:Dale tohle je podle mě blbost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano to dělají přesně ti volové co říkají, že HDMI kabel za 200 a za 1000 jsou naprosto stejné a pak jim tv dělá takové krásné věci...musím se smát hlouposti těchto lidí...ale je to fakt....jak LCD tak plazma mají svoje plusy a mínusy, ale jak jsi řekl, to se tu už řešilo takže LOCK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Ano u starsich typu byly nejake rozdily , u plazem hlavne vypalovani obrazu pri statickem obrazu...

U lcd zase vysviceni lampy ...

Ted uz jsou nove typy a rozdil vpodstate nepoznas , tim myslim pohledem laika...

Vic ti o tom jiste reknou ve specializovanych prodejnach techto spotrebicu , takze lock...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu