Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Co řikate na CF 5.02GEN-A?


Krivi

Recommended Posts

Kenny:

Odpoved vejs nema. Nerekl jsi, co je na tom jednoduzsiho. Dle mne proste ani nevis, co je hellcat.

Protoze pres HEN taky pak musis spoustet Hellcata mg xD Takze co je jednoduzsi? Srat se s HENem a pak kliknout v hellcatu nebo vypustit ten krok se sranim? Ja v tom teda mam jasno. Ten HEN je tam uplne zbytecnej, akorat tim krokem podporas stabilitu, zdrzujes se.. spoustis to na ponekolika.. no proste a jednoduse je tam ten krok zbytecne.

To je jak kdyby jsi nejakou hru spoustel pod Virtual PC spustenem na Windows XP, ve kterem by byl ten stejny OS (Windows XP) - akorat by jsis snizil vykon a stabilitu - nelogicke jednani.

Dutch: presne tak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hellcat recovery flasher, vim co to je, několikrát jsem s tim pracoval, i po ICQ s lidmi, kteří nevěděli jak se s ním pracuje a dělali banální chyby, proto jsem se nechal unést rychlým rozhodnutím, že když updatne na 5.03, spustí HEN a nainstaluje si 5.00m33, že to bude pro něj jednodušší (bohužel neuvědomil jsem si, že bude potřebovat HELLCAT stejně :D), takže se Vám tímto omlouvám, nestojím se o to se s vámi hádat, jsem rozumný :D a vážím si Vás, máte zkušenosti... Takže omluvte prosím moji unáhlenost, byl to jenom nápad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem zase narazil na problem..:roll:

http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2008080005

Stahnul sem recovery flasher a udělal 1. bod..:D

jenže na dalších už mám problém..mám kopírovat ten jeden samej eboot z 1.bodu, nebo je to eboot z ofico Fw??

Zkopčil jsem ten z 1.bodu a pojmenoval na těch 5 .pbp(..3.71, 3.80....)

V XMB je to v poho jenže (jak je tam na obr) když dam install M33.....objevi se tyto možnosti..:

-reset (format) settings as well

-do not reset (format) settings

Avšak ani jedno mi nejde..pokud dám to 1.:

Unassingning flashs....

flash2: wasnt assigned-that´s ok

flash3: wasnt assigned-that´s ok

Extracting special updater .PRX.....

Loading updater modules

Error 80010002 loading/starting nand_updater.prx

Error 80010002 loading/starting lfatfs_updater.prx

Error 80010002 loading/starting lflash_fatfmt_updater.prx

Pokud necham jen 500.PBP taky je podobny problem a když necham ve složce jen Eboot.PBP je to taky na nic..

Nevite někdo co s tim??THX a CRDTS sou samozřejmost...

pokud tu necemu nerozumite bo sem se vyjadril nesrozumitelne, ptejte se...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu