Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

nový ceník České Pošty


Silas

Recommended Posts

"dnes podate zitra dodame" spíš by to mělo být "dnes podate, za rok dodame"....zatim mi od česky pošty nepřišel jedinej balicek vcas :dozey:

Tak to mě vše chodí tak jak má.. Jeden den objednám na netu a když mi napíšou mail, že to stihli odeslat tak druhej den to mám doma..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky se mi nidky nestalo dnes podate zítra dodáme je to kravina

Mno já mám s Českou poštou docela bohaté zkušenosti (objednávám snad od 15ti let, resp. co jsem začal něco málo vydělávat) a musím říct, že se poslední dobou docela zlepšili. Už to netrvá třeba měsíc, než něco dojde :D

V listopadu mi poprvé přišel balík opravdu do druhého dne. Takže možné to je, ale spíše (zatím) jen vyjímečně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slogan Dnes podáte,zítra dodáte je pro obchodní balíky,profi balíky.... čili to znamená, že když použijete tuto službu, tak vám do 24 hodin tento balík dojde. Čili reklama je na autech správná stačí se informovat a poptat se, že ano a taky záleží jak a kde obj. zda ten a ten (eshop,prodejna,atd..) mají tyto služby ve své nabídce. Čili vše nezvádějte na Českou poštu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu