Jump to content

Zákládám Internetový časopis - Kamikaze girls

Kamikaze211
 Share

Recommended Posts

Bude se týkat všeho možné ale hlavně slečen či dívek chcete li. Bude určen pro mladé do 25 ti let. Najdete zde informace o slečnách, autech, kultuře apod. Na ukázku jsem vytvořil obálku jak by to zhruba mohlo vypadat. Pokud se bude líbit, budu v tom pokračovat. Díky za váš názor!

PS: Hledám lidi do týmu.

http://obrazok.eu/files/1ko60308odhlwm8qsp22.jpg

no muj nazor je.. z eby to chtelo grafika.. to urcite... pak bych bral lidi na clanky jen 18+.. protoze to chce nejaky zkusenosti.. a hl to chce mit po puberte... a ten nazev bych taky zmenil:D je to takovy moc.. "sebechvala smrdi":lol:... ale jinak dobrej napad:)

pravda chce to grafika aby to bylo alespon tak hezky jak jen ty zenske co tam budou :D:):P

siki: Pokud umíš lepší, můžeš nám ukázat své umění... A pokud ne, tak se budeš muset smířit s tím, co umím já. Protože takové věci nedělá nikdo zadarmo.

jestli chces tak ti neco udelam :) nebo zkusim udelat v Photoshopu obcas udelam i neco hezkeho :D:) tak neco muzu zkusit ;)

siki: Pozadi mas dobry .. ale je tam hodne fontu a prijde mi to az moc barevny ... mozna by jsme mohli spojit sva usili a stvorit neco spolecne.. co? Kdyz tak bys mohl udelat trebas pozadi pro to nebo tak neco.. pokud budes mit zajem, dej vedet.

BTW: Jak si delal to pozadi? celkem me to zajima ...

siki: Pozadi mas dobry .. ale je tam hodne fontu a prijde mi to az moc barevny ... mozna by jsme mohli spojit sva usili a stvorit neco spolecne.. co? Kdyz tak bys mohl udelat trebas pozadi pro to nebo tak neco.. pokud budes mit zajem, dej vedet.

okej :) taak jo :) chces nechat jen to pozadi poslu ti ho bez niceho :)

mi7ee1m7768vdmf69joz.jpg

EDIT:

v photoshopu udelal sem si to na vrstvy tak aby ta carmen prekladala to pozadi to pozadi je udelane nastrojem prechod to je kdyztak pod (G) a to sem udelal tim rovnym co se jmenuje popredi do pruhlednosti a udelal sem to z rozku aj spodniho rozku a vytvaroval sem z toho tot a carmen sem nastrojem pro rychly vyber to je ta hulka vybral t jineho obrazku a a prenesl tam a dal ji do popredi aby to prekryvala :)

siki: Zkus udelat uplne nove pozadi ta oranzova se mi celkem libi .. Ale ta holka je moc naha :) to by asi neproslo .. jinak diky za snahu ...

okej udelam co muzu :D;) a nebo si najdi nejakou a ja ji tam hodim :) protoze ona byla to co sem hledal nejdyl a nemohl sem vybrat zadnou jinou hezkou zadnou sem proste nemohl najit aby byla dost vyslecena ale taky dost oblecena :D a jeste aby byla dost hezka zkus nejakou najit :) a ja ji tam hodim a mezi tim si trosku pohraju s pozadim :)

EDIT: giwl9g5v3uk5sgtces1b.jpg co takovyhle pozadi ? :) tak light se tam prolina cervena s oranzovou a svetlejsi oranzovou i kdyz to nejde tak dobre videt :D:)