Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PES 2oo9 League


dafsig

Recommended Posts

tak me z tama rovnou odepis protoze sem byl tak zaujaty ze sem si to rovnou zahral a vubec to nejde hrat byl jsem primo tak pul metru od routeru aby mi to nelagovalo a hra byla presto nehratelna uplne me to nastvalo proste nektera hra se jeste dala hrat s nekym ale tak po chvily to zacalo lagovat a pak zase ne mnou to urcite nebylo to sem si jisty byl sem u routeru u jinych her se mi nic podobneho nikdy nestalo ale proste bylo to nehratelne parkrat se mi dokonce stalo ze bezim s micem a pak se mic obevil u nej a kopal zrovna na branu tak sem to nastvany vypl toto me vazne nastvalo tak to hrat nebudu kdyz to proste normalne nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 114
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak me z tama rovnou odepis protoze sem byl tak zaujaty ze sem si to rovnou zahral a vubec to nejde hrat byl jsem primo tak pul metru od routeru aby mi to nelagovalo a hra byla presto nehratelna uplne me to nastvalo proste nektera hra se jeste dala hrat s nekym ale tak po chvily to zacalo lagovat a pak zase ne mnou to urcite nebylo to sem si jisty byl sem u routeru u jinych her se mi nic podobneho nikdy nestalo ale proste bylo to nehratelne parkrat se mi dokonce stalo ze bezim s micem a pak se mic obevil u nej a kopal zrovna na branu tak sem to nastvany vypl toto me vazne nastvalo tak to hrat nebudu kdyz to proste normalne nejde

1) máš UMD bo přes download

2) jestli dload, tak si to převeď na ISO, pač když to hraju přes cso, tak se mi to tky laguje.

3) jestli ano tohle nepomůže, tak už nwm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) máš UMD bo přes download

2) jestli dload, tak si to převeď na ISO, pač když to hraju přes cso, tak se mi to tky laguje.

3) jestli ano tohle nepomůže, tak už nwm.

mam iso a neni to ani rip stahl sem ho z pspiso od uzivatele hako normalne hra funguje bez problemu iso ma 1,4 GB takze je to urcite full vubec netusim proc to dela obcas to sice jede v klidu ale obcas ne spis to bude tema druhyma ale tak aby oni mi davaly v klidu goly a ja nemohl kvuli lagum dojit ani k jejich brane a to zas tak spatne nehraju si teda myslim urcite bych se tam dostal alespon tak to uz neni mozne nevim kdyz me zapise mile rad to zkusim s nekym z vas ale pokud mi to bude lagovat sem nervak a bude to urcite kontumacne protoze kdyz to laguje tak to vypinam :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam iso a neni to ani rip stahl sem ho z pspiso od uzivatele hako normalne hra funguje bez problemu iso ma 1,4 GB takze je to urcite full vubec netusim proc to dela obcas to sice jede v klidu ale obcas ne spis to bude tema druhyma ale tak aby oni mi davaly v klidu goly a ja nemohl kvuli lagum dojit ani k jejich brane a to zas tak spatne nehraju si teda myslim urcite bych se tam dostal alespon tak to uz neni mozne nevim kdyz me zapise mile rad to zkusim s nekym z vas ale pokud mi to bude lagovat sem nervak a bude to urcite kontumacne protoze kdyz to laguje tak to vypinam :D

tak mam te teda zapsat, nebo si to tady s nekym domluv a muzes to s nim skusit, klidne i se mnou, ale ja v sobotu odjizdim na hory, takze co nejdriv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je sice pravda že PES trochu laguje, ale většinou to je tim že jeden z hráčů má staženou verzi špatně nastavený psp (jinak procesor než ty) nebo špatnou verzi hry (rip, CSO) My sme hráli dneska s Dafsigem a sice se to asi třikrát během tří zápasů laglo ale bylo to hratelný. (nechci se vytahovat ale vyhrál sem 2:1 na zápasy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je sice pravda že PES trochu laguje, ale většinou to je tim že jeden z hráčů má staženou verzi špatně nastavený psp (jinak procesor než ty) nebo špatnou verzi hry (rip, CSO) My sme hráli dneska s Dafsigem a sice se to asi třikrát během tří zápasů laglo ale bylo to hratelný. (nechci se vytahovat ale vyhrál sem 2:1 na zápasy :)

njn, stava se ... :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravidla:

Povoleny všechny týmy kromě národních týmů

Čas zápasu 10min. Ofsajdy zapnuty. Zranění zapnuty.

Výsledek zápasu vyscreenujete program který se jmenuje Le_recovery a najdete ho zde

Pokud zápas spadne, hraje se od minuty, kdy to spadlo.

Při přerušení zápasu kontumace 3:0. (Pokud se nevrátíte)

Podmínky:

CPU Clock XMB nastavte na 333/166.

CPU Clock GAME nastavte na 333/166.

Hrajte co nejblíž Wifi routeru/klíče.

Hra musí mít formát ISO. Bez Ripu.

Bude se hrát 1 celá liga. Možno po domluvě pokračovat ve druhé lize.

Jméno založené hry bude: Console-Liga a heslo: forum

Server: ORDAZ(Eng/Any), Lobby: English/01

Přihlášení:

Do topicu napište:

Přihlašuji se do ligy,můj Nick je ... a tým si beru ...

------------------------------------------------------

------------------------------------------------------

Nick: - Tým:

Dafsig - Manchester United

Sysel - Chelsea FC

AnAlKiNg - Liverpool FC

Alias/Blaze - Barcelona FC

Cool.Majkl - Arsenal FC

eRik - AC Milan

Nedy - Real Madrid -§ pls poradte jak se to hraje na ICQ 421-105-404 diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako je dobře že se to rozlosovalo, ale je tu problém. analking má jeden příspěvek a nevypadá to že by sem chodil. Navíc na něj nemám žádnej kontakt, takže se s nim nemůžu domlovuit ohledně zápasu. Tak by mě zajímalo jak se tohle vyřeší, protože teď nemám protihráče.

PS: Chtělo by to aby sem každej dal svoje ICQ, aby se hráči měli jak mezi sebou domluvit mimo tenhle topic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

(Manchester) Dafsig : eRik (Milan)

Tak sme hráli spolu první match... a já vyhrál a i díky kvůli štěstí... ALE muj super PSP progam na screeny selhal... tak jsem to etě radši vyfotil telefonem a ten mě nezklamal :-)... tady to je -> je to teda hrozná kvalita, ale poznat to jde...

vysledekzapasuom4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu