Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PES 2oo9 League


dafsig

Recommended Posts

  • Odpovědi 114
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak speciálně pro nedyho a ostatní- je nutný mít ten procesor nataktovanej na 333/166 a JE NUTNÝ MÍT ISO! žádny CSO dpč, vám se to možná neseká, ale člověku, co hraje proti "CSO" se to seká!
tobe tezko, vcera jsme spolu prece hrali a vubec se to nesekalo

Dafsig, etě jednou si prosím přečti citaci MÝHO reply v tomhle příspěvku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nj, za to já nemůžu, měls říct bráchovi, on by tě omluvil... :-P sry no...

Newa dyt je to jen hra a me ani celkem newa kdyz prohraju(aspon sem mohl dat brachovi facku za blbi keci :D). BTW: Jen tak pro info kolik uz je odehranejch zapasu z 2. kola?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sysa sysa si delas srandu?kuli tobe seh hru na rychlo vecer stahoval, po stahnuti sem si dal jeden zapas sam a behem neho smi napsal na icq,napsal sem ti ze ok ze dame.....natoz si mi odepsal ze des na chvili afk a uz si neprisel, muzu to dolozit screenem icq hystorie....

edit:ten co mi psal ze dame to druhe kolo-mas cas ted?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sysa sysa si delas srandu?kuli tobe seh hru na rychlo vecer stahoval, po stahnuti sem si dal jeden zapas sam a behem neho smi napsal na icq,napsal sem ti ze ok ze dame.....natoz si mi odepsal ze des na chvili afk a uz si neprisel, muzu to dolozit screenem icq hystorie....

edit:ten co mi psal ze dame to druhe kolo-mas cas ted?

ale chapes, ze kdyz ses prihlasil do ligy, ze ste to meli odehrat driv? jenom ty si to zdrzoval, takze kontumace 3 : 0 pro sysu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak myslis, je to nespravedlive, ale vyhru k zivotu nepotrebuju ;)

Moje chyba to nebyla, ja sem zapas odehrat chtel, to nekdo jiny se tu neukazal.....

BTW:ja to v terminu stihnul, sysa tu nebyl.....mel sem cas do pulnoci a jak sem rikal muzu dat screen historie myslim sme si psali nekdy kolem 7-8 hod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu