Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Proč Sony blokuje podporu PS2 hry na nové PS3?


cineos

Otázka

Zdravím jsem novým majitelem konzole PS3, ale mám tu jeden problém že mi nejede hry které mi zůstaly po PS2 od kamaráda. To nechápu politiku u Sony jakto že verze 1 jede 2 nejede a 3 jede to je jako u auta 1 jde zařadit 2 nejde zařadit a 3 jde zařadit tak k čemu to sakra je takové to politické debatování u Sony.....byl bych rád kdyby se tu rovnou vyjádřili z divize Sony že zablokovali podporu....to mi připadá nefér zaplacené jsou těžké peníze a oni si s tím udělají co se jim zamane......tak dost další výhledově PS4 nekoupím až si to dají tyhle věci do pořádku. Tak mám dotaz jestli to v budoucnu neopraví firmwarem ale chtěl bych to znát rovnou od vedení Sony.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

Tak se zeptej primo jich , www.sony.cz , www.playstation.cz .

Zablokovali to z duvodu uspory nakladu na konzoly , pry :D

Nekde na internetu se obevila spekulace ze by se casem snad tato podpora mela vratit ...

Ale tohle jsou jen polemizace a nema smysl to dal rozebirat , uz se to tu resilo xkrat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jéžiš je to tu zase. Kdyby jste měli o PS3 zájem tak jste si koupil první verzi a nřešili podporu her. Na PS2 jsem měl spoustu her kolem 30 a stejnak je nehraju. Navíc to jde udělat jen nevíte jak. Stačí projet Youtube.com vše co potřebujete je PSP s kartou a vypalenou PS2 hru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jéžiš je to tu zase. Kdyby jste měli o PS3 zájem tak jste si koupil první verzi a nřešili podporu her. Na PS2 jsem měl spoustu her kolem 30 a stejnak je nehraju. Navíc to jde udělat jen nevíte jak. Stačí projet Youtube.com vše co potřebujete je PSP s kartou a vypalenou PS2 hru.

Po tomto prispevku radeji LOCK - jinak ho tu ukamenujete:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu