Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vypadává mi xbox live


kucis

Otázka

Zdravim všechny, ais tak týden jsme připojený k live, první vše v pohodě a druhý den myslím taky, ale tedka mi to vynechává. Jeden den jede normálně a další den už se nepřipojím, na novém Dashi se to při testu nedostane ani k druhému bodu a další den to normálně naběhne. Píše to něco jako "dont obtain to ip adress" status nezjistím, páč to zrovna teď jede. Připojeno kabelově přes router, ban nemám, dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Zdravim všechny, ais tak týden jsme připojený k live, první vše v pohodě a druhý den myslím taky, ale tedka mi to vynechává. Jeden den jede normálně a další den už se nepřipojím, na novém Dashi se to při testu nedostane ani k druhému bodu a další den to normálně naběhne. Píše to něco jako "dont obtain to ip adress" status nezjistím, páč to zrovna teď jede. Připojeno kabelově přes router, ban nemám, dík.

ja kdyz dam do xboxu internetovej kabel tak se taky nedostanu na druhy bod ale stači odpojit modem ze zdroje a zase zapnout a jede to a nemaš treba pomalej net

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nevsimnul jsi nahodou ze kdyz ti to funguje tak mas vesinou zapnute pc??

Me to totiz taky jelo asi tyden v pohode ale ted musim vyzdcky pred tzapnutim xka zapnout notas a pripojit se na net pomoci notasu a pak zapnou xbox pokud to tak neudelam neprojde mi test network na xboxu tim prvnim bodem nevim cim to je ale pak normalne notas vypnu a hraju na livu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ja kdyz dam do xboxu internetovej kabel tak se taky nedostanu na druhy bod ale stači odpojit modem ze zdroje a zase zapnout a jede to a nemaš treba pomalej net

nevim, myslím, že parkrát se mi to povedlo, kdyz jsem odpojil router a vypl i xko, jinak mam 4mb net, tak snad to xku podle mě stačí

Spatne nastaveny router , obrat se radsi na providera , nebo udelas gulas v cele siti tak jako ja :D

no uvidím, pokutím

Mozna zkus manualne nastavit IP, jestli to mas automaticky.

to jsem zkoušel, stejný efekt

nevsimnul jsi nahodou ze kdyz ti to funguje tak mas vesinou zapnute pc??

Me to totiz taky jelo asi tyden v pohode ale ted musim vyzdcky pred tzapnutim xka zapnout notas a pripojit se na net pomoci notasu a pak zapnou xbox pokud to tak neudelam neprojde mi test network na xboxu tim prvnim bodem nevim cim to je ale pak normalne notas vypnu a hraju na livu

tak to nevím, možné to je, i když pravda, že jak mi dneska to live nejelo, tak co jsme udělal, no zapl jsem noťas a napsal tu :cheesygrin: a potom mi live z ničeho nic najelo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu