Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejlevnější bazar PS3 her v Praze


eimik

Recommended Posts

Sice je to trochu mimo...ale rekl bych, ze treba tady na foru v sekci Bazar. Sice je tu samozrejme vyber omezeny, ale zase vzdy muzes nakoupit/vymenit levneji, nez v prodejne. No, a ne vzdy jsou lidi z Prahy, ale vetsinou neni problem se nejak domluvit (a koukej i na iTrader).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 1 year later...

jsem taky z prahy a take kupuju nekdy bazarovky. kdyz jsem tak koukal, kde jsem vsechny sve hry kupoval, nejcasteji tam mam gamebazar.cz

asi tak 70% . pak neco tady v Bazar sekci, i kdyz minimum a neco na aukru.

jenom pro zajimavost, asi pred cca 3/4 rokem jsem koupil CoD:MW2 za 320 kc...no a ted nedavno jsem podobne vyhodne koupil Killzone 3 fungl nove, zabalene za 400 kc ! den po oficialnim vydani. no nekup to za ty penize...;-)

taky se nekdy da vyhodne koupit v alze, ale to museji mit nejakou akci na konkretni titul a je potreba to hlidat.

takze myslim, ze kdyz se budes snazit a mit trpelivost, tak se opravdu do hodne dobre nakoupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byla nebyla :D ma to za 400....vis kolik je lidi na internetu ktery prodavaj neco...a vubec nevi kolik to stoji...a prodaj to strasne pod cenou?asi pred rokem na jednom nejmenovanym bazaru prodaval jista osoba iPhone 3G se vsim vsudy jen za 2500(a nebyla to corka a ani fake).

btw jinak Presto uz tak levny zase neni....bylo levny kdysis kdyz meli jen PS2 a hlavne novy hry tam maj drahy :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele nediskutujeme tady o tom, za kolik jsem koupil dualshock nebo killzone. daval jsem to pouze jako priklad, ze se to da sehnat opravdu vyhodne. jen clovek musi mit stesti.

takze jenom strucne, aby bylo jasno, pak bychom meli zase diskutovat o tom, o cem tohle tema je...;-)

corka to nebyla. koupil jsme to od cloveka, kterej dela pro sony v externi firme. sony to pri nejaky prilezitosti davala jako darky nebo tak neco. v danym pripade se jednalo o ten set KS3+zelenej dual. dotycnej clovek nemel vubec poneti co dostal ani jakou cenu za to chtit. neco za to chtel ale kdyz jsme mu nabidl svoji cenu, ani moc nediskutoval. vlastne vubec.

jak rikam, proste jsem mel stesti.

jinak s cenou ma mirus ma pravdu.

podobne to bylo kdysi s tim MW2. podminka byla, ze za cenu 800 koupim mw2 i mw1. a mw 1 jsme nasledne prodal za 480.

kdyz na to clevek nespecha, tak se proste daj sehnat perfektni veci za par korun....;-)

mam dohromady 19 her, vetsinou jen fps strilecek a prumerna cena za hru je 373 kc. a to tam mam veci jako MoH, BC2, KZ3,... jediny co zatim nemam je Black Ops...;-) ale i na to jednou dojde...

hry se proste snazim kupovat co nejlevnejc. duvod je mimo jine ten, ze je nechci dal prodavat. tedy ty co me bavej.

takze protoze mi v tom vlastne penize zustanou, je nutne minimalizovat naklady.

jasne, kdybych koupil KZ3 za 1200, za tyden ho dohral a treba za 1000 prodal, tak jsem na tom financne lip nez ted. nicmene takhle to ja nedelam. a taky proto, ze se muzu kdykoliv k jakekoliv hre vratit a take me bavi multiplayer. no, ale to uz neni na tenhle topic.

jo, jeste jedna vec. nechci tu vyvolavat flame/offtopic, ale i to je duvod ( mimo jine), proc si myslim, ze neni nutne krast/stahovat hry. proste proto, ze se daji sehnat opravdu sehnat .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Hele, nemám tip na prodejnu, ale už jsem tam 2x kupoval bazáčové hry z téhle stránky www.japostore.com mají fat dobré ceny a poštovné zdarma..kupoval jsem si tam Cod modern warfare 2 a black ops pro PS3 a hry přišly za 5 dnů a byly jak nové..fakt dobrý..doufám, že jsem pomohl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...
  • 7 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu