Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox original games => Xbox 360


tekken90

Recommended Posts

Jestli někdo bude mít zájem,tak mi může napsat a poradím mu,kde se to dá stáhnout.Nemohu to někam upnout,protože nemám vlastní připojení na internet.

Mám možnost upnout Splinter cell Ch.T. a NFS underground 2 až sosnu z torrentu.

PS-Díky toro už tahám z torents.ru ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na jaka dvd jsi vypaloval, je mozne j na DVD5 ? (asi + ze?)

No muzes i na DVD5 a hra nemusi bejt upravena, ale ma to hacek musis mit FW v mechanice Extreme 5.x a to pro nove mechaniky stejne neni. ja mam Samsung MS28 a mam tam zminenej FW a X1 hry mi jedou z mych zaloh co tu mam pro XBOX 1 zadne predelavani proste hra tak jak je pro X1 samozrejmne jedou jen PAL a jeste ty co jsou Podporovane emulatorem v X360.

JInak koukam ze snad budu muset neco prevest a vyzkouset protoze to musi fungovat kdyz to prevadej jini a davaj na net funkcni. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Dneska sem předělávál Crash Nitro Kart podle návodu vložil sem universal ss,dmi,pfi ale v xboxu mi to vyhodilo chybu This original Xbox game has encountered a problem and can´t continue. For more info, go to www.xbox.com/support. X:5829.0 B:1884.0 . Když otevřu předělaný .isov XDVDMulleteru tak tam mám tohle 15zs5v.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Zdravím,

jak se tak dívám tak se jen málo lidem z tohoto topiku podařilo překonvertovat hry z Xbox na Xbox360.

Neznáte prosím někdo nějaký stránky kde by byly ke stažení přímo překonvertovaný hry?

Bylo by dobrý sehnat na X360 takový klasiky jako Half life2,GTA san andreas, deus ex,doom3,max payne atd.

Dál se zeptám. Jsou tyto překonvertovaný hry opravdu potřeba pálit na DVD DL? Myslím že se nejdná o hry který by zabýrali opravdu celých 8 GB a měli by se přece vlést na klasická 4,7 GB DVDčko. A toto lkasický DVD přece X360 umí taky polknout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

jak se tak dívám tak se jen málo lidem z tohoto topiku podařilo překonvertovat hry z Xbox na Xbox360.

Neznáte prosím někdo nějaký stránky kde by byly ke stažení přímo překonvertovaný hry?

Bylo by dobrý sehnat na X360 takový klasiky jako Half life2,GTA san andreas, deus ex,doom3,max payne atd.

Dál se zeptám. Jsou tyto překonvertovaný hry opravdu potřeba pálit na DVD DL? Myslím že se nejdná o hry který by zabýrali opravdu celých 8 GB a měli by se přece vlést na klasická 4,7 GB DVDčko. A toto lkasický DVD přece X360 umí taky polknout

Hry se musi palit na DVD DL jinak nejdou.. jinak napr. Half life 2 na x360 vysel ( the Orange Box) a vypada o hodne lepe nez na puvodni xko..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec,

Half-Life 2 na X360 je - Orange BOX (HL 2, HL 2 - ep.1 i 2, Portal, Team Forrest)

Jinak GTA:SA, Doom3 a ještě nějaký najdeš TADY

Hry se musí pálit na DVD+R DL (Verbatim nejlépe) a některý hry překonvertovaný na X360 maj opravdu až 8GB.

Pro hraní her z XboxONE na X360 musíš mít HDD a na něm aplikaci co zajištuje tu kompatibilitu (nevzpomenu si tědkon název) jinak hry nespustíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec,

Half-Life 2 na X360 je - Orange BOX (HL 2, HL 2 - ep.1 i 2, Portal, Team Forrest)

Jinak GTA:SA, Doom3 a ještě nějaký najdeš TADY

Hry se musí pálit na DVD+R DL (Verbatim nejlépe) a některý hry překonvertovaný na X360 maj opravdu až 8GB.

Pro hraní her z XboxONE na X360 musíš mít HDD a na něm aplikaci co zajištuje tu kompatibilitu (nevzpomenu si tědkon název) jinak hry nespustíš.

Aha, měl jsem vzato že Orange box obsahuje jen datadisk episode 2 + nějkaký další hovadinky (team fort. portal). Nevěděl jsem že obsahuje plnou verzi HL2.

HDD mám , s tím by problém nebyl

Takže z toho chápu že vypálíš překonvertovanou gamesu z XboxONE na dvouvrstvé DVD a nakopíruješ jej na HDD tak jako se dá nakopírovat na HDD hra pro X360?

No nic. Budu muset projet internet protože jsem zjistil že na Xbox-one se dá sehnat spousta starších dobrých pecek z PC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

jak se tak dívám tak se jen málo lidem z tohoto topiku podařilo překonvertovat hry z Xbox na Xbox360.

Neznáte prosím někdo nějaký stránky kde by byly ke stažení přímo překonvertovaný hry?

Bylo by dobrý sehnat na X360 takový klasiky jako Half life2,GTA san andreas, deus ex,doom3,max payne atd.

Dál se zeptám. Jsou tyto překonvertovaný hry opravdu potřeba pálit na DVD DL? Myslím že se nejdná o hry který by zabýrali opravdu celých 8 GB a měli by se přece vlést na klasická 4,7 GB DVDčko. A toto lkasický DVD přece X360 umí taky polknout

Jak už jsem psal výš tady toho najdeš hodně všechno mám z tý stránky, ale musíš se tam regnout ale jde to jen v určitou dení dobu

http://torrents.ru/forum/viewforum.php?f=1951

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zkoušel jsem na mém xku spustit Black a Doom3 R.O.E. ,ale zatím bez úspěchu.Updatoval jsem xbox z cd...to proběhlo ok.Vypálil obě hry na DVD+R DL stejně jako jiné hry,ale když dám play,tak to pochvíli vyhodí chybu The game could not start. Please download the game again...neví někdo čím to je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Nevedel by nekdo jestli je mozne rozjet XboxONE hru bez HDD? Stahl jsem ji kompletne predelanou, v dashboardu naskoci nazev, ale kdyz chci hrat napise ze musim mit HDD. Pry jde i emulator pridat do hry a pak nevyzaduje HDD? Jde mi jen o jednu a nechce se mi kvuli tomu kupovat HDD :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem se s takovou hrou setkal , že emulátor tam byl.Sám ho ale do hry dát nedokážeš - nejde to . Takže musíš mít jedině HDD . HDD si přece nekupuješ jen kvůli hře na xbox 1 , ale hlavně aby jsi si šetřil mechaniku a xbox tolik nehlučel . Takže se ti koupě alespoň 20 GB HDD určitě vyplatí .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozem potvrdit, ze ten navod nefunguje ... robil som presne podla neho, islo o hru Red Dead Revolver a neuspesne...

skusim este http://www.ixtreme.net/general-support/qwix-xdvdmulleter-t1093.html ale silno pochybujem, okrem toho databaza s layoutami je offline takze je to stratene a sanca tu snad nieje - ostava len tahat uz hotove a funkcne prerobene hry .. skoda

edit: nesiel mi ani ten, kaslem na to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Ja vazne nedokazu pochopit, proc je v sekci TUTORIAL tenhle stupidni navod, ktery kdysi kdesi vymyslel nejaky idiot a cirou nahodou mu fungoval, pak prisel dalsi a ani si nedal praci to vyzkouset, nez to zacal sirit dal. Kdyby tu byl 14 dni tak pochopim, ze se jeste testuje, ale kdyz tu je vice, nez rok a pul tak bych cekal, ze bude overeny a bude fungovat. To neni prvni DVD, znicene presnym postupem tutorialu z tohoto fora. Postup presne podle navodu, hra podporovana v 360, pal verze, stealth soubory prirazeny, paleno klasicky nejnizsi rychlosti na DVD DL, provereno v mulleteru pred prevodem... objevi se logo Xboxu a konzole se uplne sekne = navod nefunguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vazne nedokazu pochopit, proc je v sekci TUTORIAL tenhle stupidni navod, ktery kdysi kdesi vymyslel nejaky idiot a cirou nahodou mu fungoval, pak prisel dalsi a ani si nedal praci to vyzkouset, nez to zacal sirit dal. Kdyby tu byl 14 dni tak pochopim, ze se jeste testuje, ale kdyz tu je vice, nez rok a pul tak bych cekal, ze bude overeny a bude fungovat. To neni prvni DVD, znicene presnym postupem tutorialu z tohoto fora. Postup presne podle navodu, hra podporovana v 360, pal verze, stealth soubory prirazeny, paleno klasicky nejnizsi rychlosti na DVD DL, provereno v mulleteru pred prevodem... objevi se logo Xboxu a konzole se uplne sekne = navod nefunguje.

Kdyby jsi více četl na foru , tak by jsi se dočetl , že ten návod nefunguje . Já osobně jsem to tam psal , že jedině stažené hry už upravené a na netu označené jako xbox360E fungujou . Jenomže když tomu někdo nevěří a musí to vyzkoušet na vlastní kůži tak ať se potom nediví , že DVD může hodit do koše . Je ale pravda , že admini by ten návod mohli smazat . To už by ale všechny další příspěvky na to tema ztratily smysl . Leda že by ten kdo ten návod psal ho upravil a napsal , že nefunguje . Což jsi se ale mohl dočíst v dalších příspěvcích .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu