Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Help s Far Cry 2


D@w3

Otázka

kdyz spustim hru tak mi normalne naskoci menu bez jedineho seku vyberu si normane postavu a dam hrat zacne loading a najednou se cely loading sekne anebo se mi sam restartuje komp hra by mi meli normalne bezet mam takovej komp 1,5RAM, Nvidia 6600GT 256MB, Intel Pentium 4 3,2Ghz pls help

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Hodně slabá grafická karta (na Mb nezáleží, když je ani nevyužije), zeptej se kamarádů, jestli nemají nějakou novější AGP kartu a uvidíš.

Vlastně teď mě napadá, zkus herní editor (udělej menší mapu a dej TEST). Jestli ten ti nenajede, tak problém bude v hw (editor šel i bez cracku).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vidíš Dave řikal jsem ti to... jen dodám tohle je karta do PCI Express zkus aktualizovat ovladače grafické karty vem si nejnovější beta které jsou k GTA IV... www.nzone.com.

Nebo ještě se pokus zapnout vertikální synchronizaci (Vertial Sync) a snížit rozlišení, textury vše na minimum...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu