Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Uloz.to...už placené


netix

Recommended Posts

Dnes zavedl server uloz.to "VIP" download...

vip-download.gif

ten lze používat pouze po zaplacení kreditu...za tento kredit lze stahovat i z rapidshare.com !

5.01.2009 Jesliže Vám nestačí standartní rychlost můžete využít VIP download server.VIP download server je vyhrazený pro platící uživatele, zaplatit lze přes sms, bankovním převodem či paypalem. Přes VIP download můžete stáhnout soubor i z rapidshare.com. Mezi další novinky patří:

- prohledávání vlastních souborů

- Plugin pro komunikační software miranda

- partnerský program

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

COZE? To si delas srandu!!! Takze budu muset cekat nebo jen uz za penize? :'(

zadni cekani nic....vsechno pri starym akorat zavedli možnost si připlatit za vyšší rychlost....já osobně to asi zkusim protože na ulož.to je hodně dobrejch souboru a štve mě rychlost...když bude při VIP pořád slabá aspoň to využiju na rapid :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uložto už mě pěkně štvalo od té doby, co se musel zadávat kód k opsání ... ted jeste tohle

zlatej rapidshare....

Vyloženě... Na rapidu se přece neplatí.

Nevim co tady brečíte... 300kB/s je na free server docela dost. Tolik poslední dobou netahám ani z ctěného rs.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes zavedl server uloz.to "VIP" download...

vip-download.gif

ten lze používat pouze po zaplacení kreditu...za tento kredit lze stahovat i z rapidshare.com !

Pro mě to není moc velkou novinkou, že již na ulož.to s poplatnily stahování tuto změnu provedli někdy v průběhu prosince.

A moc jsem tím nebyl nadšen.

Taže už je to celkem podobné jako u rapidsharu pokud nemáte založený účet, tak nelze stahovat vícero souborů najednou ze stejné IP adresy úplně samý system jako u rapidu.

A také mě dost udivuje opisování ověřovacího kódu z obrázku a napoprvé se mě ještě nepovedlo zadat spráný kód , neboť musím luštit co je to za písmo. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska nejde provozovat úspěšný download server bez nějakého druhu Premium účtu, prostě se to jen za reklamu nezaplatí.

Přesně tak. Pro mě bylo uloz.to použitelný tak první 2-3 měsíce od spuštění, pak to s nima šlo z kopce (pomalý stahování, přerušování downloadu atd). Každopádně když už platit, tak si radši koupím PA na rapidshare, kde toho je daleko daleko víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu