Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA Vice city stories


michalsws

Recommended Posts

  • Odpovědi 110
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Je to nice hra dost me bavi (hlavne s cheatama :D) Good MP a hlavne supr grafika. Jen me stve pri vysokych rychlostech to dokreslovani. Proste jedes rychle narazis a po 2 vterinach se ti nacte zabradli. LOL.

Nerikejte ze takovy topicy sou na hvno. Co by jste tady jako chteli psat?? OMG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to skvělá hra ale nemůžu se dostat přez jednu misi pro Diaze....je to opět ňáká předávka drog ale musim tam odstřelit asi 8 sniperů a je na to hrozně málo času, vždy mi aspoň 3 snipeři zbydou =( není ňáký snažší způsob jak tuto misi udělat? =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak ja to pred asi 2 dnema dohral.. na posledni tri mise ber rotacak :D jinak bych to nedal.. jak jsem dohral pribeh tak me to uz moc nebavi.. chodit jen tak a shootit do lidi :) Obcas zaparime s kamosema ale jinak ted jedu tekkena pres game sharing a v pondeli budu mit od kamose puceny origo.. mam to dobry kamosi maj psp slim a vetsinou aspon jednu hru... tak si to pucuju a parim.. momentalne mam pujceny uz 2 hry :D GTAVCS doporucuji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to skvělá hra ale nemůžu se dostat přez jednu misi pro Diaze....je to opět ňáká předávka drog ale musim tam odstřelit asi 8 sniperů a je na to hrozně málo času, vždy mi aspoň 3 snipeři zbydou =( není ňáký snažší způsob jak tuto misi udělat? =)

nwm co ti na tom neslo ja to dal asi na 3 pokus.. orientuj se podle tech cervenejch sipek jak mas u optiky kdyz miris.. snad das vsechny.. opravdu to pak neni tezke

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S touhle misí sem zas takový problémy neměl. To spíš až je postřílíš tak bude problém tu misi dodělat. To spíš sem se zasek stejně jjako kámoš v misi kde se maj kosit antény na policejních stanicích. Ale nakonec sem to s pomocí vrtulníku udělal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S touhle misí sem zas takový problémy neměl. To spíš až je postřílíš tak bude problém tu misi dodělat. To spíš sem se zasek stejně jjako kámoš v misi kde se maj kosit antény na policejních stanicích. Ale nakonec sem to s pomocí vrtulníku udělal.

s tim vrtulasem to snad ani jinak nejde jinak muj nejvetsi zasek byl u mise kde vas chce armando upalit plamenometem :)

s tim sniperem ber to postupne at dlouho nezamerujes ja si bral hezky poporade a v poho sem to stihl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S touhle misí sem zas takový problémy neměl. To spíš až je postřílíš tak bude problém tu misi dodělat. To spíš sem se zasek stejně jjako kámoš v misi kde se maj kosit antény na policejních stanicích. Ale nakonec sem to s pomocí vrtulníku udělal.

to já zase s totou misí problém neměl všechno sem objel autem a zničil, až na konci při 6ti hvězdičkách sem si pomohl cheatem =D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ta mise je dlouha a jde paradne zkratit

Gta VCS jsem vyhral bez jedineho cheatu nekdy psali ze kdyz pouzijes cheat a ulozis to tak nemuzes mit uz 100% hry...

Edit: a co balonky strilite?

Edit2: ja mam hlavni linii hotovou

dovoz aut lodi hotov

balonky asi 77

crash mise z autobusem

vodni cast par misi

mise s helikopterou s letadlem

a skoro sem udelal shoot range

a mam asi 56%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normálně vmeš auto, přijedeš ke šlapce (když přijedeš k normální ženský tak nikdy nenastoupí). Ona pak bude dělat že je udejchaná a pak si nastoupí. Pozor! Když nastoupí tak za každou vteřinu jí automaticky zaplatíš dolar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jooo hoší já mám děvky zdarma:) stačí udělat ty mise pro svoje bordely... snad si to nepletu s něčím v LCS:) jinak obě GTA jsou bomba... VCS má lepší grafiku a jsou tam letadla a vrtulníky ale v LCS se mi víc líbí to město...

To jo no, každá hra má něco jinýho. Podle mě je lepší VCS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu