Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Bezradný uživatel PSP s CF 3.10


Chaos

Otázka

Zdravim vas lidicky, nejak se na PSP scene neorientuju, pred nedavnem (vcera) jsem updatoval z firmwaru 1.5 na Custom Firmware 3.10 z duvodu vylepseni psp web browseru (aspon jsem si myslel ze to nejake vylepseni bude....)

Ted jsem se ale uplne ztratil, takze mam CF 3.10, otazka zni: je nejaka verze Devhook, kterou bych rozjel na tomto FW????? Nebo proste, jak spoustet ISO hry? :roll:

hmm, se za sebe uplne stydim, ze se ptam na tak lamerksy dotaz.. ale proste kdyz mate psp 3 mesice v supliku a naraz ho vytahnete kliknete na prvni odkaz, ktery uvidite, atd...........

diky vsem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

..presne - hry(isa) staci nakopirovat do slozky "ISO"

..pokud bys prece jen touzil po devhooku(ikdyz ve vetsine pripadech ti bude zbytecny, ptz ti pudou hry i bez nej), tak si najdi nakej "klasickej starej" - tusim ze 0.46, nebo nakej hybrid devhook(myslim ze emuluje FW 2.71 s prvkama 3.01) a nakopiruj to do slozky "GAME150"...a normalne ho spustis...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Normalne je nakopiruj do slozky ISO na rootu...:D

kua ze by to bylo tak jednoduche.. ja pred nedavnem z psp mazal prvni loader co byl :lol: nj doba jde stale kupredu.. pocitam ze s takovou se daji spustit jenom iso, ale jak na soubory DAX a CSO??

Jdou spouštět i CSO, ty hry pak spustíš normálně z game menu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu