Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mass Effect 2


jakubgaluszka

Recommended Posts

Tak grafika se mi zdá více méně stejná,rozhovorů je tam dost a jsou stejně kvalitní jako v 1ce i příběh je hodně poutaví.2ka se přiklání spiše k tps,spracování hodnej/zlej je na chlup stejná jako v 1ce(to všechno je jen zatím,hru jsem ještě nedohrál),tým je zatím různorodý(ještě ho ani nemám celí),ale ješte se nenaskytla nějaka velká volba,která by roztrhla partu......zatím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 169
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Odehrál sem včera jen v podstatě začátek +- a musim říct že jako hodně dobře, grafika je takova ostřejší, inventář sem hledal marně než sem zjistil že žádnej není :) výborná je uprava armoru podle vašeho gusta + nové minihry na hacking se mě také líbí, rozhovory kvalitní jako v jedničce, jedinej problém je že bych si na to potřeboval vzít dovolenou abych si v klidu zahral :)

Edit: doporučuju hru nainstalovat na HDD výrazně se zrychlí loadnig ..........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedokážu pochopit myšlení vydavatelů nebo spíše distributorů kteří přeloží nebo spíše nechají přeložit do češtiny takový tituly (i když velice kvalitní) jako je NHL popř. Fifa kde podle mě čeština není vzhledem k druhu hry až tak důležitá a hry typu RPG nechají v ang. jazyce. Tzn. pro neagličtináře prakticky nehratelné - viz. výborné hry Oblivion,Mass efect, Fallout 3

Jediné plus které se povedlo je vydání v CZ Fable 2. Přitom podle mě by se investice do počeštění takých trháků vyplatila 5 x vic než např. u Banjo - kazooie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat proč je to na 2 DVD?Nebo spíš jaký mám dřív nainstalovat?

jestli sem to dobře pochpil tak hra je na 2 časti a není třeba je instalovat někde sem četl že ve správnou chvliku se disk jedna vymění za disk 2

ale nevim to jistě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem ve hře došel do bodu kdy po mě chtěla disk 2,a jelikož mam bannutý HDD tak jsem ho nemohl mít nainstalovaný.Chtěl jsem přistát na jedné planetě a vyskočila tabulka "vložte disk 2",vytahl jsem disk 1,strčil dvojku a spustil se loading.Žádné přerušení,nic,uplně vpohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to perfektní hra, lepší, než jednička. I když mně osobně přijde více zabugovaná. Občas se mi sekne boss o překážku v prostoru nebo projdeš dveřma s týmem, rozdáš jim rozkazy, ale do místnosti přijdeš sám a oni se najednou vyjeví zničehonic v prostoru ignorujíce tvoje příkazy, ale nic vážnýho, co by kazilo hru, cca jednou za 5-6 hodin.

Zatím jsem tak někde uprostřed tipuju, tým komplet, z příběhu nebudu prozrazovat nic, ale napsaný je to dobře, správně vygradovaný a sugestivní.

Zajímalo by mě, jak moc hratelný jsou lehčí obtížnosti než Insane (nebo Insanity?). Jednou za tři levely drives you fucking insane, toť vše. Na první pohled neschůdnej battle. Ale nic hroznýho, stačí trocha cviku a je to. Přípomíná mi to starší hry, kdy bossové nebyli bossové jen tak pro nic za nic. Dnešní hry dost vyměkly. Každopádně casual nebo veteran musí bejt o ničem.

Jinak letos zatím nejlepší hra :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už první Mass Effect od BioWare byl vizuální lahůdkou. Unreal Engine 3 tu vývojáři z BioWare využili, jak jen to v době vzniku hry šlo. O kolik se jim podařilo vylepšit vzhled v Mass Effectu 2, se podívejte na následujících screenshotech z PC verzí obou her, které se snaží o srovnání podobných momentů. Je vidět, že vývojáři přece jen slušně zapracovali na nasvícení scén. Pro jistotu: Vpravo je vždy screenshot z Mass Effect 2.

OSK30a8be_ME1_vs_ME2_07.jpg OSK30a8be_ME1_vs_ME2_08.jpg

OSK30a8bd_ME1_vs_ME2_03.jpg OSK30a8bd_ME1_vs_ME2_04.jpg

OSK30a8bd_ME1_vs_ME2_01.jpg OSK30a8bd_ME1_vs_ME2_02.jpg

Zdroj: PCGH

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

olaf: No, na casual obtížnost sundáš droida na 2-3 rány z pistole. Taky mi to přišlo až příliš lehké,ale v průběhu hry se dá obtížnost zvyšovat - snižovat (v nastavení), pokud vím. Nakonec jsem si to stáhl a také mi to přijde o dost lepší, než jednička. Temnější a trošku akčnější. Každopádně letos nejlepší hra, no, vzhledem k tomu, že AC2 jsem dohrál až po novém roce, tak pro mě nejlepší není ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

olaf: No, na casual obtížnost sundáš droida na 2-3 rány z pistole. Taky mi to přišlo až příliš lehké,ale v průběhu hry se dá obtížnost zvyšovat - snižovat (v nastavení), pokud vím. Nakonec jsem si to stáhl a také mi to přijde o dost lepší, než jednička. Temnější a trošku akčnější. Každopádně letos nejlepší hra, no, vzhledem k tomu, že AC2 jsem dohrál až po novém roce, tak pro mě nejlepší není ;)

Jj, AC2 byl už ovšem loni :D I když měl co dělat s CoD:MW2 a určitě něčím dalším, což si nevybavim. Jestli jsi někde na začátku a nechces přijít o 75G ajch, tak si to rozjeď znova. Když to dáš na Insane od začátku a pak s obtížností neelaboruješ, dostaneš ho. Nejenom proto jsem si ji dal a čekal jsem, co bude. Všechny hry hraju na nej obtížnost, ale tahle nej je málo nej, taková příjemně nej :D I když ať se nikdo nenechá zmást. Zkuste si vyplýtvat tu emzáckou zbraň před soubojem s leaderem collectoru a enjoy. Hodina zábavy zaručena, přežití ovladače ne :D Ale jinak je to příjemně akční hratelnost, žádnej Rambo. Stačí nerozvážnost a klidně dva droni a auf Wiedersehen Petrovic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to máš z příběhu prd :d

No a preto by mali mat vsetky hry, ktore sa predavaju v nasom cz sk regione, aj cz titulky. K tym nehoraznym cenam by to malo byt samozrejmost.

P.S. preto ti to abgx neukazuje, lebo nie je asi aktualizovany....ME2 je wave6, ma v sebe dash 8955.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Echm, hrát to bez znalosti angličtiny? K čemu to je? Celá tahle hra je o příběhu... Všechna zásadní rozhodnutí se dělají pomocí dialogu, člověk si pak hru vůbec neužije, když ani neví, co to vlastně odklikl... Já jsem měl akorát problém u doktora, který mlel tak rychle, že jsem prostě nestíhal :-). Ale tak strašné to zas nebylo :-). Dragon age, to bylo o dost horší, co se znalosti angličtiny týče, ale naštěstí to na PC vyšlo v češtině :-).

Trezzor: No sice by měly být za tu cenu, ale nejsou, takže je užitečnější naučit se anglicky, než nadávat na vydavatele a doufat, že se něco změní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu