Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mass Effect 2


jakubgaluszka

Recommended Posts

Když necham delat biokouly Samaru (mam ji loyal) tak se stane to sami a ještě na konci umře z ničeho nic Jack, takže ji musim nechat delat tu kouly (jacka)!! Myslel jsem jestly my nechibi nejakej uprage na ty vosi??ale asi to ma každej trochu jine, podle toho jak se kdo choval při hře a jaka rozhodnuti udělal!!

mozna proto ze neni loyal, to same se mi stalo se samarou.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 169
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Právě jsem dohrál a musím se přiznat, že jsem hodně doufal ve splnění achievementu No One Left Behind na první pokus. A až do boje s Human Reaperem mi nikdo nezemřel a kdxyž už jsem si myslel, že to mám v kapse, tak se mi ukázalo tělo mrtvého Mordina, což mě hodně namíchlo. A tady jsou má rozhodnutí.

Vetilace: Tali

1. vedení týmu: Miranda

Můj první tým (do střetu s Tali): Garrus a Mordin (jeho Heavy incinerate je velice účiné, obvzlášť proti Habingerovi)

2. velení týmu: Garrus

Eskorta: Jacob

Biotik: Samara

Závěrečný tým: Garrus a Miranda

A TIMa jsem samozřejmě poslal do háje.

Trošku mě smrt Mordina mrzí protože jsem si na achievement hodně věřil a ke všemu jsem ho měl rád. Dlouho jsem přemýšlel co bylo chybou. Upgrady jsem měl víceméně všechny, loajalitu také a tak příčinou smrti byl asi můj nenaplněný sloupec Paragonu a smrt postavy byla dána náhodně. Každopádně kdyo chcete ten achievement splnit pamatujte si tohle:

1. upgradujte seč můžete, především loď (při jejím plném nevyupgradování ztráta až tří členů týmu) a především speciální uprady (vztahující se k jednotlivým členům týmu)

2. získete loajalitu všech (pokud budete mít Jack/Miranda problém, koukněte výše na můj návod ;))

3. Mějte plný Paragon či Renegade bar (sloupec)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tím sloupcem to není,já měl plný Paragon a pokaždé mi umřel Mordin,pak jsem na to ale přišel-on musí být ta eskorta a pak přežijou všichni(samozřejmě musí být ty upgrady a loyal).Já hrál od začátku jen za Paragon a ve sporu Miranda/Jack jsem měl otevřenou modrou odpověd.To samé už bylo i v jedničce,musíte si vybrat,bud budete zlí nebo kladasové.Když budete hrát na obě strany,tak se vám nebudou otvírat ty červené/modré odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tím sloupcem to není,já měl plný Paragon a pokaždé mi umřel Mordin,pak jsem na to ale přišel-on musí být ta eskorta a pak přežijou všichni(samozřejmě musí být ty upgrady a loyal).Já hrál od začátku jen za Paragon a ve sporu Miranda/Jack jsem měl otevřenou modrou odpověd.To samé už bylo i v jedničce,musíte si vybrat,bud budete zlí nebo kladasové.Když budete hrát na obě strany,tak se vám nebudou otvírat ty červené/modré odpovědi.

Tak jsem trochu patral a neni to tim, Mordin nemusí být eskorta a může přežít viz. mnoho návodů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 10 months later...

Zdravím:) o tom, že bych tuhle hru zkusil, uvažuju už celkem dlouho, akorát mě pořád tak nějak odrazuje na konzolích obecně míření ve střílejdách, páč si na to pořád nemůžu zvyknout..:( proto bych se chtěl zeptat, jestli je v Mass Effect nějaká možnost zapnutí auto-míření nebo aspoň zalockování cílů, abych nepadnul hned v první přestřelce..?:( mokrát díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím:) o tom, že bych tuhle hru zkusil, uvažuju už celkem dlouho, akorát mě pořád tak nějak odrazuje na konzolích obecně míření ve střílejdách, páč si na to pořád nemůžu zvyknout..:( proto bych se chtěl zeptat, jestli je v Mass Effect nějaká možnost zapnutí auto-míření nebo aspoň zalockování cílů, abych nepadnul hned v první přestřelce..?:( mokrát díky za odpověď

Myslim ze v options jsou tri nebo ctyri moznosti nastaveni mireni (s ruzne mnozstvi asistence atd.) a neni problem si to podle me kdykoliv behem hry zmenit, ale to bys mel vedet uz po prvnim dile. Jestli si nehral ten tak si ho pred dvojkou urvite zahraj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a když máš pc, proč si mass effect nezahraješ na něm? já u 1 na xku vůbec nevěděl co se děje, ale to jsem tenkrát hry teprve začínal hrávat, no a pak jsem si pořídil pc a zkusil si to zahrát na něm a neskutečná zábava, pokud neumíš dobře anglicky, nebude to taková sranda, ale to asi tušíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
No ono to kde ses je relativni, protoze je to radoby "openworld" hra, pokud myslis stranou paragona a renegada tak jsou ti pridelovany body podle rozhodnuti (hodny/zly)...

Tak ze je to uplne jedno jaky budu?(Nic se na tom nezmeni?)

Jo a aby dohrat celou hru kolik potrebujes hodin?

A kaloki hodin potrebujes aby hru uplne pochopit xD?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ze je to uplne jedno jaky budu?(Nic se na tom nezmeni?)

Jo a aby dohrat celou hru kolik potrebujes hodin?

A kaloki hodin potrebujes aby hru uplne pochopit xD?

Tezko rict, zalezi jak moc delas sidequesty atd. rekl bych tak 20-30 hodin (kdyz neresis uplne vse) uz je to nejak doba co jsem to dohral, ale chystam se si to dat znova....

Co na tom potrebujes chapat, co se tyce RPG, tak je to velmi lehke na pochopeni uz to vlastne skoro ani neni rpg...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu