Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Hra při druhém hraní už nejede


kucis

Otázka

Zdar, dneska jsem palnul hru, vyzkoušel a hrál asi půl hodiny. Chtěl jsem si ji asi po 2 hodinách zahrát znova a jako bohužel, v mechanice se ani neobjeví DVD, normálně zůstane po "reading" zase jenom "open tray". Vím, že znovu vypálení klidně i z nefunkční verze pomůže, ale spíš by mě zajímalo proč to tak dělá, čím to je, už se mi to stalo podruhé, díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

25 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Je fakt, že třeba moje stará vypalovačka v PC (to je dost stará klidně i 5let možná i víc) tohle dělá taky, pár hodin to jede a pak to DVD prostě přestane jít a už ho nikdy nepustím. Takže jak starou máš vypalovačku a jak moc na ní pálíš? Možná tady bude problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Je fakt, že třeba moje stará vypalovačka v PC (to je dost stará klidně i 5let možná i víc) tohle dělá taky, pár hodin to jede a pak to DVD prostě přestane jít a už ho nikdy nepustím. Takže jak starou máš vypalovačku a jak moc na ní pálíš? Možná tady bude problém.

Pálím na 3 měsíce starém noťasu a ne moc často na to, aby už byla opotřebovaná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pálím na 3 měsíce starém noťasu a ne moc často na to, aby už byla opotřebovaná

Opravdu si myslím že to bude vypalovíc softem. Dříve jsem vypaloval také přes IMG Burn vypálil jsem pár her a s dalším vypálováním problémy velké nešlo spustit hlásilo chybu uprostřed vypalovani takze DVD jsem mohl vyhodit. Od té doby mám CloneCD a vypálil jsem aspon 15 her uplně bez problému a to mám už aspon 4 roky možná víc starou vypalovačku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hru pal rychlosti 2,4x ! ne 2x ...

todle mi delali CD s pisnickama... pak sem sem snizil rychlost a jelo to v pohode... tak bych ji tady zkusil dat na tu 2,4

Tak snad platí, čím pomalejí tím lépe 8)

Opravdu si myslím že to bude vypalovíc softem. Dříve jsem vypaloval také přes IMG Burn vypálil jsem pár her a s dalším vypálováním problémy velké nešlo spustit hlásilo chybu uprostřed vypalovani takze DVD jsem mohl vyhodit. Od té doby mám CloneCD a vypálil jsem aspon 15 her uplně bez problému a to mám už aspon 4 roky možná víc starou vypalovačku.

no uvidím, dám mu ještě jednu šanci a jinak přejdu na CLone CD, co se týče verze, je to jedno ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
takze bych hledal asi problem v ty rychlosti...

(divny je ze to dvd predtim neudelali)

no právě, pořád stejné media, stejná vypalovačka a stejná rychlost

no nic, nějak to už pořeším

Do pr*ele ! Já už budu sprostý včera jsem palnul COD 4 a normálně ho hrál, dneska si ho chcu zase zahrát a jako smůla, jako po 30x zasunutí a vysunutí mechaniky xko poznalo, že to je hra. To bych za chvíli odrovnal šuplík, nejhorší je, že jsem zjistil, že už mi nejedou ani hry, které jsme pálil před týdnem a přepaloval je znova kvůli nefunkčnosti, mě už je*ne prostě. Zvláštní je že hry pálené před 2 měsíci jedou upe klidě, kde je chyba? Všechno pálené na chlup stejně, na foru všichni doporučujou Clone CD, už ho mám a chystám se ho na 2 hrách ozkoušet.

Teďka mě tak napadá, že první hra s problémy se objevila, jak jsem udělal UPDATE, hm nevím nevím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Co to tak procitam, tak to vubec nemusi byt vypalovackou ani mediem, zkus to DVD u nekoho jineho.

Klidne to totiz muze byt mechanikou. Jakou mas MS28? Mozna by pomohla kalibrace, ale nekdy ani to ne.

Originalky ti jdou v pohode? Nebo obcas taky blbnou?

To taky beru v úvahu, mam jednu origošku a najede pokaždé. Jinak mám xko chvíli, co myslíš tím MS29? Flash mám z obchodu, výměna lite on za samsung tuším podle výřezu 8)

EDIT: Nefunkční kousky jsem u nikoho jiného nezkoušel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak to vypada na mechaniku, MS28 - to je samsung. Budto pomuze kalibrace laseru a nebo je mechanika spatna, ale vetsinou kalibrace pomuze :)

Tak tedka jsem zkoušel vypálit přes Clone CD kupodivu nenejela hra ani poprvé a napsala jenom "PLAY DVD" ale zato jsme zkoušel hry které mi ráno nejely a teďka naběhly všechny i 3x za sebou, takže to bude asi fakt tou mechanikou, znova zkouším čertvě vypálené DVD a a už najelo :cry: ach jo, v čem spočívá kalibrace (tipuju zarovnání laseru) a jakým způsobem to jde provést? Servis nebo to jde i doma? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No takhle, kalibraci provadim, ale ne vzdy to muze pomoct - zvlast kdyz je mechanika uplne nova, to jsem tady taky takove kousky mel a sly na reklamaci.

Kdo ti delal flash? Pokud to mas novy, tak za nim bez a at ti da jinou mechaniku, protoze ti dal zmetek.

No kupoval jsem ho před 2 měsíci přes server www.hrejte.cz, takže jsem to měl i s flashem, no deska mě to právě napadlo, že mu napíšu, páč mám ještě jejich ICQ, tak uvidím co mi na to řeknou. I když nevím, co mu řeknu, že mi hry jedou, ale po čase přestanou jet a potom zase najedou no nevím a jemu to na prodejně pojede a mě asi je*ne :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ja si myslim, ze nemusis mit strach, pokud maji s XKAMA nejake zkusenosti a myslim si ze maji, tak ti to musej bez reci vymenit, protoze tohle je u samsungu bezna vec :) (nejen u samsungu) a urcite s tim maji zkusenosti.

Dobrá tedy, takže podle tebe to je určitě mechanikou v xku, nemůže že to být moji vypalovačkou (půl roků stará) nebo médii (Verbatim DVD+DL , rychlost 2,4x)? Ještě hry vyzkouším u někoho jiného, ať se mám o co opřít a hned jim píšu.

Myslíš, že Samsung je nic moc, mám požádat popř. o jinou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Asi jsem se spatne vyjadril, nerikam, ze je to mechanikou na 100%, jen rikam, ze to chovani tomu tak nasvedcuje :).

Nejake zkusenosti s tema mechanikama uz mam a taky jsem jich takovych par mel. Ale odchytavam je driv, nez je nekomu namontuju.

Vyzkousej hry jinde a budes to vedet s jistotou :).

Jinak samsung neni nic moc, ale hodl se objevi obcas spatny kus, s tim se neda nic delat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Asi jsem se spatne vyjadril, nerikam, ze je to mechanikou na 100%, jen rikam, ze to chovani tomu tak nasvedcuje :).

Nejake zkusenosti s tema mechanikama uz mam a taky jsem jich takovych par mel. Ale odchytavam je driv, nez je nekomu namontuju.

Vyzkousej hry jinde a budes to vedet s jistotou :).

Jinak samsung neni nic moc, ale hodl se objevi obcas spatny kus, s tim se neda nic delat.

No jo, ale až od teďka teprve uvažuju xko opravdu dát do servisu, uvidím ozkouším teda ty hry jinde a poznám, jak to teda je, jinak dík za čas, který si mi věnoval, máš THX

PLS LOCK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu