Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Neoriginalni HDD


Leny

Recommended Posts

  • Moderators
spravne, nebude. nicmene on chce vratit disk, co tam uz mel.

puvodni 20GB disky nejsou BEVS, ale nejaky Samsungy, pokud si dobre vzpominam.

Jo ale to si mel zalohovat ten puvodni soubor , bez nej uz to zpet tezko da ...

Tim bych to uzavrel , tak prosim nespamujte ...!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 291
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

2 snoopyk: Nechces se uz zacit trochu krotit??? Nedavno si se navazel v jinem topicu do izmaila, ktery se snazil slusne rict pravdive informace podlozene jasnyma faktama, narozdil od kravin co si tam placal ty. Kdyz ti dosly argumenty, tak si akorat tupe odpovedel, ze nemas zapotrebi si nic hledat. Opravdu primitivnejsi odpoved, kdyz nekomu dojdou odpovedi neznam.

A v tomhle topicu placas kraviny znovu a navazis se pro zmenu do Lenyho. Zkus se na chvili zamysle nad vetou "This specific tool is written for use with the Western Digital BEVS series only". Copak asi myslis, ze tim chtel autor rici? Chvile napeti, ano spravne, hddhackr se da pouzit pouze s disky WD BEVS. Tudiz to co tady radis, aby Johny pouzil hddhackr na orig. MS disk, je opet kravina. A zavrsis to vetou, at Leny radeji nic uz nepise. Ach jo. Lidi jako ty dosahnou akorat jednoho a to ze lidi, kteri opravdu o danem problemu neco vi, tak nez aby se hadali s lidma tobe podobnyma (vsechno vim nejlip, ostatni jsou blbci), tak se na to radsi vyprdnou.

A aby to nebylo uplne offtopic, tak pro Johnyho: pokud si ten orig. 20GB disk preformatoval, tak mas bohuzel uz smolika, neni zadna volne dostupna toola, ktera by ti disk opet zprovoznila pro xbox. Porid si do ramecku bud jiz nekolikrat zminovany WD BEVS series disk a nebo tady na foru od Zalmana orig. Hitachi disky, ktere staci dat akorat do krabicky (ten disk od Zalmana te vyjde i levnejs, jak kdyz koupis novy WD v krame a mas to temer bez prace).

No tak koukam ze je to tady samej inteligent a Chytrak, na co teda mate tohle forum?? tak to muzou rovnou zrusit a ty Inteligenti odsud si zalozej BLog a tam pisou navody,,,,,

A to ze ten HDD nejde dat zpet je taky pekna kravina. Jemu mozna nepujde protoze neudelal zalohu bin toho orig disku. ALe jinak to jde.

A uz mne to tu zacina pekne sr.t s takovejma podobnejma jako jsi ty. JA sem chodit nepotrebuju, vse co jsem kdyz potreboval sem si nasel na Xbox-scene.com takze pokud sem prestanu opet chodit, tak Inteligenti si oddechnout a kamosi si mne najdou jinde.

PS: kdyby ste tu radsi delali porad v topikach a ne ze je tu i vypalovani mraky temat a jeste se tam lidi ptaj porad dokola na to samy a pritom maj jasnej navod/popis jak na to. Prijde mi to uhozeny kdyz jednomu neco jde proc by to nemelo jit dalsim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Mám pár otázek...

nemám xbox360 zaprvé...

Chtěl jsem se zeptat, zda je možné vyjmout HDD z xboxu bez porušení záruky? Je tam jenom nějak zasunutej,nebo se musí porušit plomba,šroubovat a vyjmout hdd?

A dá se koupit originální HDD na xbox360? Myslím tím 120gb, hledal jsem na netu ,ale nikde nic... Tak asi přepokládám ,že nedá a lidé co to prodávaj,to prodavaj ze svých konzolí_?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez poruseni zaruky se vyjmout neda....

Original 120 gb disk muzes koupit , napr. zde :

http://jrc.cz/index.php?a=2&id=22106

me spis fascinuje todle

,, Poskytuje dostatek prostoru pro uložení a nastavení pozic ve hrách, hraní her z původní xbox konzole, přístup na internet, uložení HD filmů, mp3 atd. ,,

ale nema to jen jrc.. maji to napsany skoro vsude... pritom mp3 a filmy si tam ukladat nemuzete :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me spis fascinuje todle

,, Poskytuje dostatek prostoru pro uložení a nastavení pozic ve hrách, hraní her z původní xbox konzole, přístup na internet, uložení HD filmů, mp3 atd. ,,

ale nema to jen jrc.. maji to napsany skoro vsude... pritom mp3 a filmy si tam ukladat nemuzete :?

myslim ze moznost je pres media center ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Je možné použít v XBoxu360 disk o velikosti 160Gb? Tady je prodávají

http://www.prodejher.cz/29-XBOX-360-...ge=1&back=view

Vím že to je zde neoblíbený obchod. Jen mi jde o to, že sháním něco většího než 60Gb a tenhle mi padnul do oka. Nebude nějaký technický problém se čtením toho disku?

romeno: doufám, že tady uděláš taky LOCK. Můj příspěvek nebyl o použití neorigo HDD, ale hotovém výrobku 160Gb, kterej by měl fungovat v Xku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu