Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Neoriginalni HDD


Leny

Recommended Posts

  • Odpovědi 291
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...
A stou redukcí Funguje pak normálně instalace her i bez úpravy firmwaru?? A bere to i víc než 250gb?

HDD pro Xbox musí mít FATX strukturu. Pravděpodobně myslel jen redukci ze SATA (+napájení) na USB, ale to nestačí, HDD se musí ještě upravit podle tohohle návodu a tenhle soft podporuje jen HDD od WD.

// Když HDD připojíš jen přes tu redukci, tak ho využiješ jedině jako flashku (hudba, obrázky ...), abys ho mohl využít jako plnohodnotný HDD (instalovat hry, ukladádat savy/profily), tak ho musíš upravit ještě po SW stránce na FATX.

Ono úplně stačí si koupit na aukru redukci za 100kč a můžeš napojit jakejkoliv notebokovej disk.

Můžu poprosit o odkaz?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zde : http://aukro.cz/item974054623_kabel_k_pripojeni_jakehokoliv_hdd_sata_na_xbox360.html#gallery ,, Kámoš i já to takhle máme udělané a oba máme 20gb samsung vytažené ze starého ntb.

napojuje se to normálně zvrchu pomocí tohodle kabelu. ten disk musí bejt notebookovej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj formátovat musíš ,, jinak tě ho nebudeš moct použít on si ho právěže xbox pomocí tohohle kabelu naformátuje sám na ten xFAT nebo co to je .. protože on microsoft kupuje ty disky přímo od firmy nijak FW upravovaný on upravý jen dashboard v xku a podle toho on rozpozná pomocí čeho je ten disk v xku zapojenej a podle toho se ten stroj chová..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teoeticky ano, ale nevim, jak bys ho chtěl k tomu Xku připojit ... Ze SATA na USB to nepujde (žádnej soft k tomu neni), jedině sehnat samotnej SATA (bez napájení) na tenhle konektor (moje fotka xD). Teoreticky ... nevim jestli to pujde doopravdy, tohle jsem nikdy neřešil ...

bla.png

// Kdybys měl XBR, tak by to nebyl problém ... seženeš rámeček a připojíš přes USB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teoeticky ano' date=' ale nevim, jak bys ho chtěk k tomu Xku připojit ... Ze SATA na USB to nepujde (žádnej soft k tomu neni), jedině sehnat samotnej SATA (bez napájení) na tenhle konektor (moje fotka xD). Teoreticky, nevim jestli to pujde doopravdy, tohle jsem nikdy neřešil ...

[img']http://s2.imgupload.cz/img/259480/ZiQlQ/bla.png[/img]

// Kdybys měl XBR, tak by to nebyl problém ... seženeš rámeček a připojíš přes USB.

No me jde o to, proc si kupovat dalsi disk, kdyz mi ve skrini lezi 6 disku, ale 3,5"... Jinak nevim, mozna je me info spatne, ale na jasper jeste XBR stale nejde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu