Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PS3 nechce vůbec nic načíst.


fox65

Otázka

Zdravím všechny, dnes jsem si chtěl pustit film BD a nechce mi ho PS3ka vůbec načíst.(Přitom ji mám úplně new) Tak jsem zkusil film co mi včera šel normálka ....a taky nic,tak i hru jsem tam vrazil a opět nic.Vše jsem zformátoval pustil a stále nic. Co se stalo??? Nemůžete mi někdo poradit? (fw 2.53).8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

za 1) vadná mechanika, případně jiný problém s PS3 se může vyjímečně stát i u nové konzole.

za 2) je-li konzole v záruce, stačí s dokladem zajít do ELVIA na Poděbradské a tam si PS3 od tebe vezmou, oprava trvá do 14 dní, reálných 10

za 3) mě se to kdysi také stalo a bezproblémový reklamační postup byl v bodě č.2 :-)

ps.jen dodávám, že konzoli jsem měl cca 5 měsíců a po UPDATE nového FW mechanika odešla rovnou, jen dělala, že načítá a prd. Výsledkem bylo, že mi dali úplně novou a tu starou prý hodili do popelnice :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tipnul bych si, ze ta mechanika vam odesla ve 40 GB verzi.Ty jsou podle statistik nejvice nachylne na problemy.80 uz jsou snad trosku lepsi,ale stejne nejmene kazove vyplyvaji 60GB verze.Pac byly jedny z prvnich a SONY si davala zalezet aby to byl magnet a slo to na odbyt, takze tam jeste nesidili hardware a neredukovali naklady.Samozrejme ze se semtam i 60 posere,ale to mnoztvi oproti tem dalsim verzim je trosku jine.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no taky je to tím že i když ps3 umožňuje pouštět filmy DVD, tak tu neskutečně kurví mechaniku, pač se přepíná laser a rychlostí mezi dvd a blue ray jsou sakra rozdílný, takže doporučuju tam strkat jen blue ray a ostatní věci přes flaskhu. toť vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no taky je to tím že i když ps3 umožňuje pouštět filmy DVD, tak tu neskutečně kurví mechaniku, pač se přepíná laser a rychlostí mezi dvd a blue ray jsou sakra rozdílný, takže doporučuju tam strkat jen blue ray a ostatní věci přes flaskhu. toť vše.

A tohle je jako vážně fakt? Když budu pouštět na PS3 klasický dvd tak je větší pravděpodobnost, že se něco podkazí? (mám slim)

Dík

edit: OK do ps3ky už normální dvd nestrčím : - /

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A tohle je jako vážně fakt? Když budu pouštět na PS3 klasický dvd tak je větší pravděpodobnost, že se něco podkazí? (mám slim)

Dík

edit: OK do ps3ky už normální dvd nestrčím : - /

jo je to fakt! bohužel taková skrytá vada, hlavně díky levnýmu shitu...mechanice, která je v ps3. není to hned, ale po nějaké době se to začne projevovat špatným načítáním. dřív jsem brigádně pracoval ve firmě Presto C.S. a tam jsem tuhle hnusnou věc zjistil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu