Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jakou Televizi na Xbox 360


sk8ers

Otázka

Recommended Posts

  • 0
Mam otazku co je lepsi plazma ,nebo lcd a co se vic vyplati ?

V tomhle se jak si nevyznam hlavne me zaskocilo,ze Sharp jak si nebere nase Xka ?

Hledam neco do 90 cm takze takova 82 by byla supr.Chtel by sem na tom hrat hry i divat na tv. (analog)

kdyz sme kupovali tv v electro wordu prodavac nam rekl ze pokud mas analog je lepsi plazma pokud planujes satelit tak je lepsi lcd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To sice delaji ,ale nevidel jsem nic v Plazme 100 hercu 32 palcu ja potrebuju neco do 90 cm takze 82 cm televizi. Vidim to na 82 s 100 hercu LCD neni problem dat 20 tisic.

Jenze nechapu ,kdyz ma nektera televize 100 hercu a nema FULL HD a kdyz ma FULL HD tak zas nema 100 hercu.

Nechapu : JVC

http://www.jvc.cz/product.php?id=LT-32DP9BU&catid=100051

Pokud se nepletu tak patri mezi nejprodavanejsi TV

Je tam jeste 6 rada Samsung a pak nejnovejsi Philips (100 hercu)

Myslim si,ze kdyz uz kupovat LCD tak by se vyplatilo se 100 herci.

Na to ma jen ten Philips ,kterej stoji kolem 20tky.Docela se me libil ten Samsung co ma 70 000:1 a papirove je supr ,jenze nema 100 hercu.

Me by zajimalo jak velkej je rozdil mezi HD Ready a FULL HD. Co se tyka celkove pouzitelnosti.Hrani her z Xboxu ,sledovani televize ,popripade filmu a take analogoveho vysilani.Kdybych ozelel 100 Hercu tak je urcite supr Samsung.

http://www.alza.cz/32-palcova-lcd-tv-samsung-le32a756-d100975.htm

Myslel jsem si jinak,ze je super Sharp ,ale jestli na tom nefunguje Xbox tak je to celkem k nicemu.

Zkuste tady udelat nejakou anketu ,nebo neco na ten zpusob jak lidem lepe poradit a co mate doma vy atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Někdo tu říkal, že Samsung má nejlepší černou na trhu, s čímž teda rozhodně nesouhlasím, tu mají podle mě jednoznačně plazmy Pioneer.

Nechápu, proč by to na Sharpu nemělo jít..třeba na těch jejich nových LED-backlit LCD to bude, podle toho, co jsem viděl, užasnej zážitek. Každopádně je tu kromě HDMI možnost připojit Xko přes dodávaný HD AV, který dokáže přenést obraz i v 1080p, ale bohužel obsahuje jen stereo cinche.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já bych si jinou TV než Plazmu od Panasoniku nekoupil.Nejlepší barevné podání za nejlepší ceny.Mám doma samozřejmě i LCDčka,ale hry hraji jen na Plazmě.Ale nikomu nic nevnucuji.Každý má svou volbu.

Ahoj chtěl bych jsi kupovat taky tv k xboxu ale i na normalní dívaní na dvd a tv.Chtěl bych něco tak do 35000Kč.Dívám se na ní ze 4metrů. Děkuji
Tak to bych koupil něco v 50palcové úhlopříčce od Panasoniku.Samozřejmě Plazma.Na DVD a klasické vysílání(DVB-T) nejlepší volba.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No, divím se, že všichni zmiňujete tak malé uhlopříčky. Tak jeden postřeh: já sice mám doma na xku jen Thomsona CRT82cm, což je asi pro vás hrůza, ale jde to.. S kámošem jsme však v datartu kupovali k wiičku a xku lcd Sharp 118 úhlopříčku do pokoje, kde před ní sedíte zhruba 1,5 až 2 metry. Když jsme to říkali prodavači, tak prudil, že stačí osmdesátka a že jsme blázni..)), ale nedali jsme se a toho sharpa aquos pořídili. Vůbec neva, že je ta lcd tak velká a že na to koukáme z dvouch metrů!! Naopak, pokud bych kupoval nové lcd, tak klíďo o 10 cm větší a OPRAVDU to ničemu neva. Oči nebolí(pařili jsme asi v kuse 5hodin) a 19" monitor byl vedle toho jak druhý diplay u NDS:))!

Takže, pokud máte dost peněz -- čím větší, tím lepší!! Teď už je technologie tak daleko, že to ničemu nevadí a ještě si přitopíte:)). Nedělám chytráka, píšu jen to, co jsem viděl....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No tak ja osobne parim na 42LG6000 Scarlet a sem nad miru spokojen, cerna barva je cerna a ne nejaka sedocerna jako u nekterych znacek.. Inteligent senzor je nejlepsi co jsem videl. a obraz ve fullHD libovka. samozrejmne tv za 40000 je o ncem jinem ale tahle ktera stala jen 28000 pred vanoci je super. a to sem mel v palnu samsunga, ale kdyz sem videl vedle sebe samsunga podobnou tridu a tuhle Scarlet tak nebylo co resit. a jeste sem ji sehnal v dobe kdyz stala 27000-28000kc za 22500kc.

Ale ne kazdej si muze dovolit dat za TV radove desetitisice a pro nekoho je moc i ta "dvacitka"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud můžu doporučit, tak jdi do plazmy od Panasonicu, má to výhodu, v tom že Panasonic využívá svojí technologie plazmy, která mimo jiné umí perfekně černej obraz a v pozadí nějáké ty hvězdy.. realistiskej obraz :)

btw : Do Sharpu bych bejt tebou nešel :) .. nelíbí se mi jeho obraz a rychlost reágování na změně programu, nastavení atp. (ale může to bejt tím, že je to zastaralí model :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu