Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA IV: On-line srazy! Stunty, střílení, zábava!


xUltimate

Recommended Posts

  • Odpovědi 69
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

hrajete este kdyz se zacalo teprv pred hodinou a pul?!!dyztak muj nick danyshek!!aa dejte plz vedet esli se este hraje at wm esli se mam pripojit..

ENJOY:love:

jj myslim ze se hraje od 20:00 ale kdyztak zapazime spolu mam jeste 2 kamose tak budem 4:)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Já bych dal taky. Na live jsem už dlouho, ale měl jsem celou dobu silver a teď jsem si koupil gold. A zkoušel jsem hrát gta, ale když dám multiplayer a dám normálně quick match, tak mi to akorát záloží hru kde jsem sám a čekám jestli se ke mně někdo připojí...Nevim jak se mám připojit na ostatní (a jaký jsou rozdíly mezi těmy ve složce multiplayer, mám tam NĚCO(ted nevim jak se to jmenuje) pak tam je RANKED MATCH, PARTY MODE)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co, kdy nekdo zapari?

Dal bych s nekym deatmatch nebo team deathmatch, na vetsi plose, dlouhej limit a hlavne:

a) vypnutej autoaim - je pekne teply kdyz clovek v jedoucim aute nema sanci proti typkovi s pistolkou, protoze tomu to samo toho cloveka zameruje a staci mu jen mackat.

b) vypnuti zobrazovani enemy na radaru v blizkem okoli - kdyz je to zapnute, tak clovek vidi na metr presne kde ten druhej je, jestli ceka za rohem atd. Takhle kdyz to zmizi, tak clovek vi, ze enemy je nekde blizko, ale netusi presne kde, takze pak takova cihana :)

Kdo by tohle se mnou dal?

Kdo by dal tenhle tyden, tak se ozvete na ICQ:144695335 a domluvime to.

Jinak muj xbox live ID: awolCZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Píšu zatím sem, ja bych dneska dal, ale nemůžu to říct na 100%, když budu v ten čas doma tak dám určitě. Jinak zatím nemám headset (objednal jsem si ho a zítra mi přijde), a napište mi sem někdo jak to udělam abych se k vám připojil, nvm jak se připojím na konkrétního friend...gold mám teprve pár dní

EDIT:Jo a když nemám headset, tak uslyším aspoň vás v reprákách co řikáte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Píšu zatím sem, ja bych dneska dal, ale nemůžu to říct na 100%, když budu v ten čas doma tak dám určitě. Jinak zatím nemám headset (objednal jsem si ho a zítra mi přijde), a napište mi sem někdo jak to udělam abych se k vám připojil, nvm jak se připojím na konkrétního friend...gold mám teprve pár dní

EDIT:Jo a když nemám headset, tak uslyším aspoň vás v reprákách co řikáte?

Nejsem si jistej, ale uz se mi stalo, ze i kdyz jsem nemel headset zapojenej, tak jsem slysel, co ostatni rikaji. Asi to jde nejak nastavit. Jinak sem napis svuj xbox live nick.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, když jsem hrál Resident Evil 5 po netu, tak jsem tam slyšel jak na mě mluví nějakej amík, ale musela bejt opravdu tichá scéna, abych ho vůbec slyšel, bylo to hrozně potichu, nedá se to někde přidat ta hlasitost?

Jinak můj nick je "Hohny Live" (viz.podpis)

------------------------------------------------------------------------

Už sem si tě přidal do přátel, tak snad se příště přihlásí víc lidí, aby jsme zahráli ...

A vy normálně hrajete s cizíma lidma to gta? Mě se ještě nepodařilo někam připojit, dám normální no-ranked match (třeba deathmatch), a buď mi to vytvoří hru a jsem tam sám a nikdo se nepřipojí nebo to po chvilce loadingu napíše "disconnect, returned on single player"....tak ja nevim co mám dělat, chci si to prostě zahrát po netu...Nechce se mi věřit že na světě nikdo zrovna nehraje gta, když se mi to nikam nechce připojit. Nemůže to být netem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už sem si tě přidal do přátel, tak snad se příště přihlásí víc lidí, aby jsme zahráli ...

A vy normálně hrajete s cizíma lidma to gta? Mě se ještě nepodařilo někam připojit, dám normální no-ranked match (třeba deathmatch), a buď mi to vytvoří hru a jsem tam sám a nikdo se nepřipojí nebo to po chvilce loadingu napíše "disconnect, returned on single player"....tak ja nevim co mám dělat, chci si to prostě zahrát po netu...Nechce se mi věřit že na světě nikdo zrovna nehraje gta, když se mi to nikam nechce připojit. Nemůže to být netem?

Nevim presne, ale nemuze to byt tema zonama? Ja mam zonu PRO, jsem reglej pod UK. Kdyz dam nonranked match a deathmatch tak se mi to hned pripoji do loby kde je treba 10 lidi a to i o pulnoci.

JINAK:

Datum: Sobota 7.2.2008 22:00

Mód: Deathmatch

Lokace: Liberty City

Traffic: Medium

Autoaim: Disallow

Limit: 60 minut

Blips: Far

Kdo se chce zúčastnit, tak sem napište.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu