Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Váš největší průser ? :D


sasán

Recommended Posts

název topicu určo napovídá ? co jste kdy nehorsiho provedli a provalilo se to na vas? ja jednou s kamosema vlez do jedny stary mega velky budovy podle papiru cov ni byl vyvesenej naposled tam byla kontrola v roce 1994 a proste sme se tan prochazeli a nasli penovy hasicaky a upa sme se s nima skropili a mno kdyz sme lezli oknem zas ven sel kolem ucitel takze pruser jak krava:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 294
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jo toho by se našlo ale asi když měla bejt rvačka na nože a ten debil si nůž zapoměl tak chtěl bejt machr že půjde když já budu mít nůž a on ne no skončilo to jenom nařízlim prstem

PS: Nejsme magoři obadva jsme prošli výcvikem s nožema (3 letym) a je to pravda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to ste drsní tíípci:Dse vám musí nechat..můj nejvetší průser byl asi když jsem byl s kámoškou na kalbě v místním klubu zvaném "A" a mega sme se tam ožrali a nw jak se to stalo ale najednou sme v sobe byli zahryzlí a dal sem si to nepamatoval..ale druhy den mě to kámoš dovykládal..takže..sedeli sme nahore v boxu kousek od baru a kamoska mi sedela na klíně..já jí sundal triko nazdvyhl poprsenku a mega sem si to tam uzivali:D..akorat asi po 15ti minutách nasich hratek si kamoska vsimla ze nas ten kamos nataci a dal se nejak k nicemu nemela..takze abych to shrnul..naprosto vykaleny par sedi v nejfrektovanejsi casti klubu kde na ne kazdy cumi..borka bez podprsenky enom v sukni(bohuzel jeansove takze nesla vyhrnout) sedi a malem si to tam rozdavaji a blazen vedle nas nas nataci:D..nwm esli pruser ale spis mega trapas:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já moc průserů neměl akorát na mě jednou v nějakym tom obchůdku pro zvířata spadlo mga velké škrabadlo pro kočky a málem mi to zlomilo vaz a ta ženská přišla že si to zaplatim tak jsme se tam sní hádal že sem se toho ani nedotk a že to prostě spadlo ona zase že lžu tak jsem jí poslal doprdele a odešel jsem (měl jsem trochu vetší modřinu na zádek :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo já jsem zase naboural auto na kole dost hustě jsem se proletěl kolo bylo na šrot. Naštěstí nedaleko okraje silnice byla kopa hnoje. Bohužel byl průser jak jak brrno já jsme vyvázl z pár odřeninama a modřinama plus vyvrklí kotník jinak o.k . Naštěstí je to už za mnou.

Pár let na zpátek 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není největší, ale asi nejvtipnější :D. Byli sme na dovolený na Slovensku ( v Podhájský) a byl sem v tom hnědým bazénu.. No a zakopl sem, potopil sem se pod vodu. Vyletěl sem nad hladinu pro kyslík a než sem otevřel oči tak sem si odplivnul. Otevřel sem oči a předemnou tak 65letej slovák kterýmu sem hodil dost slušnýho kemra do ksichtu :lol:. Začal na mě řvat co to sem za magora, tak sem řekl pardon a odplul :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to neni průser, jako spíš taková menši nehoda. Bylo to asi před 6ti lety, ale pamatuju si to jako by to bylo včera. Základka 5 třída, slunečný, nádherný den. Zrovna jsme šli s kamarády ze školy směrem na metro, na lavičce seděli cigáni a kámoši, jako hrozní borci, asi 30 metru od nich na ně začali ukazovat přostřední prst na ruce. Cigán, tak o 5 let starší než tenkrát my, se za náma rozběhl. V ten den jsem měl nějako hrozně těžkou tašku, když byl borec tak 15 metrů za náma, jsem ze zorientoval a začal pelášit směrem na metro. Ale borec mě dohnal a tak mě vybombil do xichtu, že mi začala valit krev z nosu, celá bunda od krve, z brekem domů, naštěstí jsem se z toho tenkrát nějak vymluvil. Fakt spravedliv, já jedinej na ně toho fakáče neukazoval a schytal jsem to za všechny :D Ale takhle už to v životě chodí,spravedlnost je hold slepá :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

můj(asi nejsrandovnější) byl když sem omylem zabil kočku kámošky :D my hodili petardu a ona jí bežela sežrat ještě že byla tma a neviděl jsem co se jí stalo :D druhej den příjdu do školy a už to vidim jak mě ta holka seřve a ona nic a ještě mi přišla poděkovat že stejně jí neměla ráda a že jí měla jen tejden :D

Jinak horší nemam :D

(Na holku jinýho frajera se nešahá :D :D :D :lol:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

můj(asi nejsrandovnější) byl když sem omylem zabil kočku kámošky :D my hodili petardu a ona jí bežela sežrat ještě že byla tma a neviděl jsem co se jí stalo :D druhej den příjdu do školy a už to vidim jak mě ta holka seřve a ona nic a ještě mi přišla poděkovat že stejně jí neměla ráda a že jí měla jen tejden :D

Jinak horší nemam :D

(Na holku jinýho frajera se nešahá :D :D :D :lol:)

r0fl to si děláš srandu :D lol lol lol

btw: ona chtěla ;) sama :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu