Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Váš největší průser ? :D


sasán

Recommended Posts

K Paroubkovi,a co ten hasičák ? Dobře vystříkal ho jeho věc jeho problém,na věci nezměníš nic tim že mu sem něco napíšeš

1) je to na komentare, je to v ost. diskusich. Od ceho je a od ceho neni topic a co je a neni OT snad urcuji modi a ne ty.. Nejak sis spletl role.

2) Jeho vec to neni, platil jsem to (nejen) ja, ze svych (praveze pomerne vysokych) dani.. A vadi mi kazda hovadina/plytvani s (nejen) mymi penezi. A je mi jedno jestli zmenim nebo ne - vyjadrovat se budu, nebudu drzet hubu a slepe prihlizet, jak ostatni vandalizuji (kdyz to prezenu) statni majetek... A pak se omlouvaji tim, ze je to statni, ze to "nikdo" neplatil..

3) s OT pokracujes stale ty.. tobe to vadi a ty jsi mi odpovedel.. pokrytecke chovani? Urcite.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 294
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Heh,ty běž na právníka,říkáš hodně a přitom nic,pořád nic nechápeš :D Ty tvý daně už dávno nejsou jedem jenom na dluhy sis nevšim,daně se " stratěj " a hned se bere další dluh nesleduješ zprávy ?

Edit: Pletu sem zase jiný téma,sry,anonymus .: Dementi a retardi - drzte se ode mne dal (varoval jsem vas)! :. Doopravdy,ty se asi považuješ za inteligentního co ? a Proč si tam dáváš tohle ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anonymous tak mi prosím laskavě vysvětli do jaky sekce sem to měl zařadit abys mi sem nemoh psát ot ? hmmm? ono to s nicim jinym tykajicim se konzoli nesouvisi tak sem to logicky musel dat do ostatnich ale snad alespon podle nazvu topicu by ti mohlo dojit o cem se tu ma debatit ... .tak na reseni dani a dluhu se tu pls vykasli...pokud mas naky pruser pis sem pokud ne nemas jinej duvod protoze ani na nici pruser nereaugjes jen se hadas... (ok klidne mi napis kazani na 200 radku ale v tomhle si myslim ze mam pravdu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsi fakt tak neskutečnej debil? (pardon za výraz, ale nazývyejme věci skutečnými názvy)..

Se sem přis*reš jak tajfun a myslíš, že ti to tu teď patří? Když mu chceš něco říct, tak to jak pro debila vysvětlim: Vpravo nahoře (né úplně nahoře, sjeď cca 5cm myškou dolu a 5 cm doprava), tam je takovej nenápadnej nápis ''Soukromé zprávy''. Zkus si to :)

(Vztahuje se k Intelgame)

EDIT: Opět Intelgame:

Můžeš mi vysvětlit, proč sem pořád postuješ takový s*ačky? Ještě jednou návod pro blbce: ''Když mu chceš něco říct, tak to jak pro debila vysvětlim: Vpravo nahoře (né úplně nahoře, sjeď cca 5cm myškou dolu a 5 cm doprava), tam je takovej nenápadnej nápis ''Soukromé zprávy''. Zkus si to :)''

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Další další další,co se sem přiseru ? Já na tenhle topik reagoval první

Sorry, uz me seres, varoval jsem Te v podpise a dokonce nekolikrat v tomto topicu, jestli mas problem, jdi si s tim treba za Paroubkem, jdi si resit dane nebo nejakej tvuj pruser, ja uz toho mam dost.. trpelivosti jsem s tebou mel dost.

Jeste nekdo tu chce delat OT - i pres tento warn? Jeste nekdo se chce zastavat picovin? Zatim jedinej normalni pruser mi tu asi prisel asi od uzivatele Akiko - ve svem pruseru se ztrapnil mozna tak sam, z vypraveni je to vtipne, nekoho pritom nazapalil a neposkodil.

Uz se tesim na dalsi normalni prusery stylu: "Vykradl jsem trafiku a videli mne fizli ale utek jsem :wohow:" nebo "S kamosema jsme z prdele prejeli sekerou po nove fabii.. nikdo na nas neprisel :cheesygrin:"... (tzv. "Intelo-sasanovky").

A jeste poprosim nejakyho super moda, aby to tu vycistil od tech sracek, pripadne locknul, stejne to nikam nevede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sasán, Intelgame:

Nerad bych se tady někoho dotknul, ale patříte k těm větším debilům na foru.

Anonymous se pouze k danému tématu vyjádřil. Já osobně, kdybych někoho viděl, jak mě někdo poškozuje auto, nebo kameru, tak bych mu rošláp úsměv o obrubník.

Nedávno mě někdo v půlce zlomil anténu na autě a musím říct, že to žádný příjemný pocit není. Nevědět, nemoct s tím něco dělat.

A pokud já vím, tak forum má určitá pravidla a pokud se jim nepřizpůsobíte, jako většina, tak tu nemáte co dělat a není divu, že jste s credits v mínusu.

Vaše vyjadřování také o něčem mluví. Sasáne, sám v dosti topicích upozorňuješ, jako kretén, na off topic, přitom ho sám většinou vytváříš.

IntelGame: Co je divného na " .: Dementi a retardi - drzte se ode mne dal (varoval jsem vas)!". Lidi jako ty ho prostě štvou, neústale se ptají na hovadiny a když ji někdo něco řekne, tak se uráží a reagují slovy jako například "Demente", přitom sami samotní si neuvědomují, že do této třídy lidí patří.

A řekni mě důvod, proč lidi, kteří souhlasí se správcem fora, jsou vlezloprdelky?

Já osobně z toho nic nemám a ostatní určitě taky ne. Bohužel, dement si demenci většinou nepřizná a jak z tohoto topicu vidím, jsi asi velký rebel.

Za další, nevšiml jsem si, že by Anonymous prudil a také nevidím nic špatného na tom, že někoho kritizuje. Už jsi byl někdy za člověkem, kterýmu jsi někdy něco zničil?

Radši se už prosím tě nevyjadřuj, protože tady o to nikdo s normálním úsudkem nestojí.

Jinak ať to klidně někdo smaže, chtěl jsem se jenom vyjádřit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

můj největší průser byl, když jsem byl loni v Nigérii a odpráskl jim tam prezidenta, po cestě zpět jsem se zastavil v Itálii a vyspal se s manželkou hlavy státu za nějaké 3 mil. kč, následně jsem se stavil do rakouska kde odpanil dceru ministra vlády a vrátil jsem se zpět domů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsme omrdal učitele, natáčela mě při tom ředitelka, která to dala na YouTube, našla si mě jeho manželka, vykouřila mi péro a ukousla žaluda, pak to video viděl tata, tak sem omrdal i jeho a matka mě při tom škrabala na prdeli ..

Lockněte to, nebo si budu myslet, že ti "super" moderátoři nemaj rozum ..:ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proc by se to melo locknout ? je fakt ze ted uz sem nepribivaj prusery ale spis hadky ale stejnak .... mno víš co máš pravdu :D tak já poprosim mody aby mi to lockly a arhcivli jelikoz sem uz nic kloudnyho nepribide nebo to smazte nebo já nevim... prostě stisknete tlačítko terminate :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Tak v Německu sme si s kámošema vyrazili do sadu na třešně no.Natrhali sme tak 10kg a já sem zrovna hlídal a teď vidim v sadu auto, tak řvu ,,píči bacha".No tak nakonec sme ňák zdrhli já zalít do lesa a posral sem si koleno a roztrhl kalhoty.No ale třešně nám chutnali :D:D Nebyl to moc průser, ale měl sem slušně nasráno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

není to trapas...

jednou večer se pro mě kámoš stavil abych s ním šel se psem tak jsem šel procházeli jsme se po sídláku...

a nejedou vyběhlo asi 8 dospělých ''Romů''

(mě bylo 15 kámošovi 17) a no zkráceně rozmlátili nás tam,jen tak

z ničeho nic...

skončili jsme v nemocnici(otřes mozku,zlomenej nos,2 žebra a modřiny)

pak se jeden nomální kterého znám dlouho za to omlouval že jim to domluví atd...(pochybuju že jim to pak řek...)

'prý' si nás spletli s nějakýma jinejma atd...prosteě samý kecy....

policie nic ''nevypátrala''

Nojo protě ČR-Praha-černý most...co víc chtít:roll:

zatím moje největší ''bitka'':cheesygrin::?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...........

Co máš pořád za problém ? V celém tématu jen ostatním všemožně nadáváš. To téma má název "Váš největší průser ?", tak pokud lidé/děti chtějí svůj průser zveřejnit, ať ho zveřejní, ať už se jedná o cokoliv. Pokud se ti to téma nelíbí tak sem prostě nechoď, co je na tom tak těžkého :roll:

"Co oči nevidí, to srdce nebolí ... "

Omlouvám se za OT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co máš pořád za problém ? V celém tématu jen ostatním všemožně nadáváš. To téma má název "Váš největší průser ?", tak pokud lidé/děti chtějí svůj průser zveřejnit, ať ho zveřejní, ať už se jedná o cokoliv. Pokud se ti to téma nelíbí tak sem prostě nechoď, co je na tom tak těžkého :roll:

"Co oči nevidí, to srdce nebolí ... "

Omlouvám se za OT

Uz jsem jasne rekl, ze vice toto OT tolerovat nebudu. Taky to budu dodrzovat - takze jen aby se zase dalsi nedivili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu