Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Váš největší průser ? :D


sasán

Recommended Posts

No to neni průser, jako spíš taková menši nehoda. Bylo to asi před 6ti lety, ale pamatuju si to jako by to bylo včera. Základka 5 třída, slunečný, nádherný den. Zrovna jsme šli s kamarády ze školy směrem na metro, na lavičce seděli cigáni a kámoši, jako hrozní borci, asi 30 metru od nich na ně začali ukazovat přostřední prst na ruce. Cigán, tak o 5 let starší než tenkrát my, se za náma rozběhl. V ten den jsem měl nějako hrozně těžkou tašku, když byl borec tak 15 metrů za náma, jsem ze zorientoval a začal pelášit směrem na metro. Ale borec mě dohnal a tak mě vybombil do xichtu, že mi začala valit krev z nosu, celá bunda od krve, z brekem domů, naštěstí jsem se z toho tenkrát nějak vymluvil. Fakt spravedliv, já jedinej na ně toho fakáče neukazoval a schytal jsem to za všechny :D Ale takhle už to v životě chodí,spravedlnost je hold slepá :D

Hezkej příběh... :) a s tim máš pravdu spravedlnost vždy byla a bude... Slepá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 294
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak to ja sem jednou sel s kamosema ze skateparku a jenom vidim dva maly cigany jak jdou za nama kamos jim rek at za nama nelezou a nejadnou slysim pomoc oni nam nadavali do ciganu a vidim jak se na nas riti asi 20 ciganu bezeli za nama asi 250m a pak to vzdali ale stejne sem me docela nasrano

nidko jim tak nenadaval xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to ja sem jednou sel s kamosema ze skateparku a jenom vidim dva maly cigany jak jdou za nama kamos jim rek at za nama nelezou a nejadnou slysim pomoc oni nam nadavali do ciganu a vidim jak se na nas riti asi 20 ciganu bezeli za nama asi 250m a pak to vzdali ale stejne sem me docela nasrano

nidko jim tak nenadaval xD

Dokazu si to docela zive predstavit :D S cigány nejsou žerty :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Největší průser.. Mno nevím největší, můž život se sestává ze série menších průserů..

Nejvíc co mě asi sralo, že jsem za malda neuměl utéct před policejní hlídkou. (Kdysi jsem maloval). Byl jsem malovat a nějak jsem to neošéfoval, čumím před sebe na zeď a najednou vidím svůj stín, tak se ototčím a moc pěkná felicie, světla na mě, než jsem narval keny do batohu (cca 2 sekundy) ti chlapi už byly na půl cesty ze dveří auta.. Mno asi po 200 metrech jsem to nezvládl, hodil tyčku a už jsem nebyl schopen znova se rozběhnout. Tep jako sviňa, pulz v hlavě, zvratky na oblečení..no sranda.. Tak si mě zavezli, sepsali, zaprotokovali.. Mno asi to tady pár lidí zná.. Bohužel dopisy do školy a docela průser. Taky jsem byl mladej, tak to člověka rozhodí :)

V poslední době to bylo asi "nedovolené ozbrojování", ale to jsem se slušně vykecal a vyřešil poplatkem :D :D, jinak mohl být taky průser :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

intelgame ty nejsi uchylnej v posteli??ty si nudar....

narliza hezky si me pobavil a pripomnel si mi neco podobneho..akorat nemel ten kluk oslavu ale ta holka..taky mi to proslo :)

jinak nejvetsi pruser??nebudu vytahovat radsi...ale policie to vyresila :)

jinak takovy light pruser-huleni kdysi davno ve skole..nasledne ukazovani policajtum jak se "shituje" sklo a bylo z toho jen podminecne vylouceni a trojka z chovani..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nicco promiň, ale přiznám jsem odpůrce petard pro děti a lidi do 18let teda spíš bych je prodával jen těm co připravují ohnostroje a maji na to papír. To co si udělal je opravdu k smíchu :dozey: . Nepřipadal sis trošku pripitomele? no i když asi ne byla z toho velká pr*el. Když se smějou ostatní tak proč já taky ne že ? ... K tomu odpůrci samozřejmě že mi ohňostroje nevadí. Ale nas*re mě když mi jednou někdo hodil petardu do kapuce a mě chytli vlasy :dozey:. Btw né že bych lezl anonymousovi jak se říká do prd*le, ale musím jeho názor opětovat a souhlasit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejvetsi pruser asi kdyz sme s partou za mlada okupovaly jeden opustenej barak na nadrazi a tenkrat sme delali pokusy na kominu kterej se celej zritil a nekdo zavolal fiky a honily nas ale utekly sme jim do pole pres kukuricu,nebo v lese sme si udelaly ohinek a zachvili po nas sli tak sme zdrhaly pres strasne moc lesu.

já sem byl hodně malej (bylo mi možná 8) a nechtěl jsem tak se všem OMLOUVÁM!!!!

Každej v mládí proved ňákou tu blbost né?

stejne si napsal ze to byl nejsrandovnejsi pruser,nevim teda co je na tom vtipnyho kdyz zabijes zvire udelal bych ti to samy a videl bys jaka je to prdel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To můj největší průser byl když my kámoš pučil babetu ze začátku jsem v pohodě jezdil a potom sem jel vedle pole a najednou sem přejel nákej kámen trochu se my pootočily řídítka a než jsem se zpamatoval odřel jsem ze strany auto a urazil zrcádko kámoš na mě řval že mám ujed ale já spad z tý motorky a držel furt ruku na plynu a tak že jsem vedle ní běžel a furt přidával omylem plyn takhle to bylo asi 50-100m do pole pak vylezla nějaká babka a řekla my že se pak mám zastavit že to vyřídí se mnou a já jako poslušnej kluk přišel jsem a zaplatil jsem ale kluci ze mě měly ještě furt prdel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja moc pruserů nemám a když už tak se je snažím ututlalt nebo se snich vymluvit

no co se my stalo tak to neni ani tak pruser je to tak 4 roky spátky sme kradli s kamoši ventilky no a vyděli nas poldove tak sme začali okamžitě zdrhat no ale ja nepatřim k vytrvalcum tak sem po njake chvili začal stracet tempo a když sem už fakt nemohl a snažil jsem se zrichlit tak sem zakopl (ani nwm o co) a rozbyl se na cestě celi odreny sem vstal a všiml si že poldové už za nama asi už delši dobu neběží(pokud vubec běželi) tak sem přišel domu mamka se zděsila co my je tak sem rekl že sme hrali fotbal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu