Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Váš největší průser ? :D


sasán

Recommended Posts

Omlouvam se adminum asi za spam ale tenhle ten topic mi prijde jako strasnej sra..c, 60% lidi co jsem neco napisi jako napr. ten s tou kockou je brutalni kec.

esli ti kurva neco vadi tak sem nepis!!vidis nekde snad napsane tento topic je vyhradne pro griderwolfa musis si ho precist nebo ti otravim rybicku umlatim snou tveho psa?!!NE..takze jestli se ti tento topic nelibi tak zavri pec di brecet zas o dum dal..nebo je tu jeste jedna moznost stan se modem nebo adminem nebo ja nwm kym a lockni to tu..do te doby si jenom utrinos ktery breci na spatnem hrobe..

ENJOY:love:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 294
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Prusery nemam ziadne. Ale raz sa mi stala "mensia" nehoda, ked som isiel na bicykli z dost strmeho kopca ktory bol trochu posypany strkom, no mal som najlahsi prevod co som si neuvedomoval, zabral som a vystrelilo mi to nohy pred pedale, no a ja som uz letel cez korman rovno do strku pekne. Bolo leto a ja len v kratasoch a tricku takze no boli tam blbe odreniny :D Este teraz mam na ruke male jazvy. Ale nic strasne. Ja som clovek kludny takze som este ani nikdy nemal zlomenu kost, ani nic vyklbene... asi lebo viem prsty ohnut priblizne o 110 stupnov. Zasveteni videli na chatboxe. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nejveti pruser:):):):)

Byl jenom jeden ... grafitty s kamosem jsme si kreslili a pak jsme chteli vic , koupili jsme si MONTANY a pojdme , jsi jsme na tamni modre hřiste ( jestli ho znate je z takovych modrych kvadru) no a cele jsme ho postřikali. Samozřejme ne tim cim myslite... no a za tyden jsme si o nas cetli v novinach ze jdou po nas ,:):) meli jsme bobky... a za dalsi tyden jsem sel do reditelny kde byl pekne PAn policista ........

No skoncilo to u soudu:):) nikdy vic grafitty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsme se třeba asi před dvěmi lety s kamosem hecli, kdo ukradne vic tech etiket od coca-coly, protoze na to byla nejaka ta soutez o PS3 ci tak neco. On si ty coca-coly bral do prevlikaci kabinky a ty etikety si daval do bot, ho tam načapal takovej špekatej hlidac a sel pekne na policii :D sem asi vyhral no. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno tak sme s kámošema vyrazily do mněsta a bylo to nějak o vánocích tam jsme se docela ožraly a zhulily a pak sme dorazily na nějákou benzínu bylo tam asin10 známejch lidi alen dělaly bordel a za chvilku tam přijely 4 policejní auta začaly nás tam všechny honit a nejlepší je na tom že nikoho nechytli všichni jim utelky :Dalen asin jako nejvjetší průser to neni:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm moc toho nemám, ale naposled jsme vlezli do školy oknem v sobotu a byla otevřená informatika neuvědomili jsme si že tam je alarm, ale prostě jsme nažavili kompy a chtěli hrát quake 3 arenu přes LAN a po chvilce přišel chlápek a na nás "máme tady poplach chlapci" tak jsme to ukecali, že je tady s námá paní učitelka, že je v zádu on se tam šel podívat a my jsme zatim potichu zdrhali ale posledního chytl a ten to na nás na všechny napráskal tak že taky smůla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hey huste tyyy :D mate icebnu informatiky asi v prvnim patre jinak k tematu : kousek od skoly mame nakej vysilac od telefonica O2 a pamatuju si ze sme tam s kamosem vylezli a parily tam dračí doupe a pak na nas naka baba zavolala fízly hezky sme se pak probehli :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja sem na zakladce delal vzdycky picovinky :D proste tam o me kazdy ve tride vedel ze umim na kompech docela dost :D a tak sem zjistil reditelovo heslo jak byvaji kazdy rok v kinech filmove festivaly tak ucitelka vedela rediteloo heslo no a ja si ho taky zjistil :D no a ja vul sem obednal do toho kina 600 listku na naseho reditela :D:D:D no samozrejme se o nicem nevedelo jak se to zacalo resit tak se zjistilo ze to byla nase trida no ani nevim jak to zjistily tak sme mely ve tride taky dobre praskace no tak me praskly resilo se to dost ale zastupce reditele to nejak vyresil a rekl na kdesi kde se to resilo ze se to nezjistilo tak sem mel pruser jen ve skole a mel sem myslim nejake zhorseni stupne z chovani :D no jinak pruseru sem mel vic ale radsi ty ostatni ani rilat nebudu tento byl takovy jeste v pohode :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hah sice to nejvetsi pruser neni ale :

byly jsme ve skole na odpoledkach (byla to 9. a 10.) byly tak pozde protoze jsme minule nebyly .... a ucitel neprijel byly jsme 4 kluci a ve skole neby nikdo krom skolnika na pude :D ale ten tam pouze spi :D tak jsme se rozhodly neco podniknout :D bylo to minule rok v 8ckach a tesne pred vysveenim a co nas nenapadlo :D chteli jsme sfalsovat vysvedceni v kompu kde bylo napsany :D a chtely jsme si trosku prlepsit :D tak jsme sli do sborovny kde se to tiskne na hlavni pocitaci :D ale bylo zavreno jenze kamose tata je z povolani zamecnikem :D a tam je takovej ten lechkej zamek :D a on to otevrel aniz by se to poznalo :D sedly jsme si ke kompu a zapli jsme PC a na prihlasovaci strance to chtelo heslo ,ale jak bylo pred vysvedcenim tak nekdo z blbejch ucitelu tam nechal na monitoru nalepenej listecek s heslem ...... proste uplna DEMENCE :D:D:D tak jsme si nasly soubory s vysvedcenim vsychny hotovy a my jsme si prilepsily a ulozyly soubory(vysveceni) :D vyply PC a zavrely za sebou sly jsme domu a za 3 dny bylo vysvedceni ... zatim se na to neprislo ale jak se predavaly znamky tak nam je tridny predavala a mi ji mame na Prirodopis :D a kdyz nam je predavala tak se divila ze nemame 3ku z Prirodopisu a sla se zeptat do reditelny ´jestli to neni chybka a zjistilo se ze ne :D tak se to kontrolovalo cely tridy a pak se to zjistilo a PRUSER jak svin :D jeste nam k tomu pripsaly 2ku z chovani :D:D:D taktze velky to pruser :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno já jsem dostal poznámku-CITACE: Dnes o velké přestávce udělal spolu se třemi kamarády zmatek v druhém patře školy.Spolu s Lukášem Kohlem a Janem Jiráskem vyrazili dveře z pantů a následně "uhodili" paní učitelku Janovskou (to je ta, která to píše :D) do hlave, tím pádem jsem byla omráčená. Dostali jsme to všichni tři a všichni a když to dposlala dodali jsme:A tky je praštěná, mno teď už máme důkaz.. :D a další poznámka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alias/Blaze: :D :cheesygrin: :lol: to jako fakt, nebo sis to jenom vymyslel? :lol: Takováhle sranda teda u nás ve škole neni... já jsem jenom jednou poslal třídní učitelku ,,zpět do záhrobí", ale to je asi tak všechno :? :cry:

Mňó, zkusim si ještě na něco vzpomenout :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Veškerý průsery se u mě týkali alkoholu, tabákových výrobků a věcí jim podobných ..

základka .. pátek, pět hodin školní výuky, hodina pauzy a pak tělocvik .. vždycky jsme na pauzu kupovali pivka , nic to s náma nedělalo tak proč nezkusit něco lepšího . víno :) .. jak bylo málo času, byli jsme nezkušení zajíci, vyzunkli jsme tři litry vína (litr a půl bílé a litr a půl červené) ve čtyřech skoro na ex a pak .. bum, okno .. spolužáci vyprávěli , jak jsme se plazili do tělocvičny, dávali si vlastní goly při fotbale a stále padali .. no a pak až vím, jak si pro mě musela přijít máma :) ..

pak nějaké to kouření za školou apod. .. klasika :) ..

podpalováním koček a sprejování po budovách bych se tu snad ani nechlubil .. hlavně, že se tu v topicu o THC nadává, jaký je tráva svinstvo a kdesi cosi a jak jsou huliči vymletí, ale sprejovat po baráku a házet petardy po číčách .. úžasný .. to vám jen přidává na inteligenci že ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alias/Blaze: :D :cheesygrin: :lol: to jako fakt, nebo sis to jenom vymyslel? :lol: Takováhle sranda teda u nás ve škole neni... já jsem jenom jednou poslal třídní učitelku ,,zpět do záhrobí", ale to je asi tak všechno :? :cry:

Mňó, zkusim si ještě na něco vzpomenout :D

Fakt nekecám.Mno u nás ve škole, jsou samí FUN lidi mno :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno 2 krabičky cigaret ..ve škole Našli U mne ve 4. třídě :D

Kouření na hajzlu(ale na to se nepřislo) 7.třída

A včera jsem s jedník kámošem otočil peněženku ležela v lavici v chemii.

Mno a kvuli tomu ze v tej penežence byla občanka a další pakárny přišli benga a tak hledali a hledali........Až ji našli...2-3 z chováni.. :-(..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno 2 krabičky cigaret ..ve škole Našli U mne ve 4. třídě :D

Kouření na hajzlu(ale na to se nepřislo) 7.třída

A včera jsem s jedník kámošem otočil peněženku ležela v lavici v chemii.

Mno a kvuli tomu ze v tej penežence byla občanka a další pakárny přišli benga a tak hledali a hledali........Až ji našli...2-3 z chováni.. :-(..

LOL lituju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno ja taky...:D

Ale ty benga byli nej. Prej:Mi tu penezenku najdeme na 100% A az ji najdeme tak s ní sebereme otisky a pujdem jse sebrat taky vám a jistime kdo ji vzal...LoL

Za 1. pochybuju ze se z plátěný peněženky daj brát otisky..

A za 2.myslim si ze měštácký čabajky z litu. otisky snímat nebudou...

MY ji nemeli u sebe ...ale zjistili jsme pak ze ta penezenka byla kamose....

Tak jsme v ni nechali vsechny voči a dali jsme ji do šatny nekomu do bundy :D...

A chteli jsme mu ji nejak podstrčit ...ALe po hodine hned přišli chlupáči a začal výslech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu