Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Váš největší průser ? :D


sasán

Recommended Posts

  • Odpovědi 294
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

možná, ale přijdeš mi jako slušnej vůl...proč to děláš?Balit si jointa o hodině ? Jseš na hlavu ? Postříkat nějakej barák...ach jo, takovýhle týpky vážně nemám rád. Co z toho máš...:blink: ničíš život sobě a i rodičům. Ještě se s tím tady chlub, jakej jseš reta*d :?

Hm a todle mám taky rád když je to topic pro největší průsery tak sem něco napsal pořádnýho a ty mu hned nadáváš většina věci co tu je se nedělá, ale dělat chytrýho taky není nejlepší :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vojta69: tohle je topic o průserech a ty ho kritizuješ ? To seš reta.d spíš ty když si ani nepřečteš název,no a co jsou to klikoviny a to že se problémům vyhejbáš mi připadne nudný jenom se pořád bát jestli někde nebude průser to by mne nebavilo člověk má jenom jeden život a měl by si ho užít a ne jenom sedět doma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vojta69: tohle je topic o průserech a ty ho kritizuješ ? To seš reta.d spíš ty když si ani nepřečteš název,no a co jsou to klikoviny a to že se problémům vyhejbáš mi připadne nudný jenom se pořád bát jestli někde nebude průser to by mne nebavilo člověk má jenom jeden život a měl by si ho užít a ne jenom sedět doma

Mno je rozdil, pokud pri fotbalku rozbijes okno (a zaplatis to), pokud delas pri opilosti bordel, pokud si zapalis ruku, ci pokud odsroubujes kliku ve tride nebo pokud ho chytnou, jak maluje na most. To je vse pomerne normalni, klasicke klukoviny..

Pokud ale hazis petardy po kocce, nebo strikas na novostavbu, ci hazis sutry po autech nebo treba rejes sekerou do sousedova auta, tak to uz je demence a docela rad bych takoveho cloveka videl u psychiatra na vysetreni, zda ma hlavu v poradku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja uz se snazim prusery moc nedelat. Nemam rad ten pocit, kdyz se na to prijde, primo ho nesnasim :D treba jsme asi v paty, jeden kluk prinesl do skoly cigara, tak jsme sli po ulici, jako hrozni typani a najednou je tam polda, chyti nas a vola rodicum at si pro nas prijdou :D. Kdyz se nad tim zamyslim, tak je to uplne zbytecny a vlastne ani nevim proc sem to delal. fuuj :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

To já průšvihů mám taky pár...(někdy to je spíš tak, že by to byl průser kdyby se na to přišlo)

Jednou jsme se takhle rozhodli 5 kluků, že přespíme venku (koupíme alkáč, kfc atd)..tak jsem to koupili, v autobuse uděláme kámošovi clonu, ten dement začne na auta ukazovat prd** :lol: pak se najime hodne, je nam blbe, zapijeme jablickem, jemu nebylo dobre, takze si poblil boty atd...tak sel domu, byli sme 4, ...pak sme se schlastali na jedny stanici a tam jsme zacali delat nejaky kraviny, kamos vylezl na popelnici a pochcal druhyho ...byla nam zima, tak sme vlezli do nejakyho novyho uz nastesti dostavenyho domu...tam sme spali asi 3 hodky....ale neprislo se na nic takze pohoda...

pak jednou byla sranda, kamos potreboval na zachod a volal na spravce at mu odemkne telocvicnu, on ho nevnimal (ac ho slysel) tak pak zakricel, at si trhne, cu*ak jeden, tak to uz bohuzel slysel a kamos z toho mel pruser

taky bylo dobry, kdyz kamos ubalil ve skole...a pak sme otevreli okno a dali si, prisla ucitelka potom a co to tu smrdi,,..nastesti byl klid :lol:

nebo na lyzaku...jsme saamozrejme lezli k holkam...nejdriv sme se sli domluviit ve 3 rano na zachod, prisel tam zlitej reditel a zacal zpivat neco o slunicku, my sme byli mrtvy na zachodech..(smichy) on pak odesel a my sme nemohli chodit, pak sme sli k tem holkam druhej den a to bohuzel uz byl rida v pohode, takze mensi prusvih..chtel volat dom, ale nakonec to neudelal :lol:

kdyz si na dalsi vzpomenu, tak napisu

jinak souhlasim a odsuzuju veci, ktere nejak ponici nekoho majetek...sranda musi bejt ale vodsud posud.......nektere veci nechapu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ve skole jeden pruser za druhym minuly tejden jsem zalil kytku shnilou vodou shvalne a ta voda smrdela jako blitky a bylo to tam celej vikend :D

no tak jsem to v umyslu nemel

nebo mi asi ve 4 tride prasknuli ve tride 2 smardlavi pytliky no proste hruza smdelo to jako shnili vejce :P samej trapas a pruser

no a taky slovni sikana zaku takej 5 moulu co se chovaj jako mali frantici nekdo jim musi rict at se nechovaj jako mentálov+ no tak jsme pak šli asi 5 lidí do ředitelny,přitom taká blbost !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo mandarinky ucitelkA je zakazala ve tride jak u naS NEKDO VYDI MANDARINKU NEZAJEM KOHO JE A MRNE JI VO TBULI NABO HAZE PO 2 TACI retardi sou u nas

ale z toho nejsou zase takovy problemi to spise kdyz jsme si vzali vitrek z mandarinky polozily to na to sklapeci okno pinkly jsme ho do vzduchu zdrhli a pak se ty mandarinky rozbr+ali po celej mistnosti

no to jsou ale jenom take kravinky ze :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já ani pruser moc nemam... ale na gymplu (hihi xD) máme automat na jídlo (sušenky , tyčinky atp.) no tak s kámošem sme z něj už nakradli něco přez 200 kč... prostě to odsunem od zdi , rozeběhnem se proti tomu , rána jak kráva po celý chodbě (samozřejmě u automatu je kabinet [naštěstí má ty dveře co tluměj hluk z obou stran]) a je to... nebo máme tiskárnu na chip a někdo ho neodhlasil .. tak sme naschval nasli několik obrazku tipu ANTI ISRAEL , TIBET... ale nejlepší bylo že sme natiskli přez 20 papíru s obrazkama proti ciganum a pak běžely po chodbě a nechavali to zasebou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

by se jich naslo hodne, treba kdyz jsem ve skole behem hodiny strikl peprovej sprej :D jojo uzil jsem si to v reditelne :D

To jo taky sme meli ve tride magora co tam strikal peprakem... jedna holka tam sebou sekla... pak ho jeden typek prasknul a on ho tim este skropil (tim peprakem) a trefil este jednu holku :) ted je na blazinci :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm tak teď nám udělali ve škole nové automaty, no trochu předražéné to bylo, ale tak co no, prostě jsme se rozhodli, že ho nějak ,,vykradem" prostě jsme ho chytli asi 4 a převrátili ho, poprvé vypadly první dvě řady Coca-cola, Sprite, Kofola atd... pití bylo toho hodně no a po druhé jsme to převrátili, tak že s toho začala tíct voda, mno zatim se to nějak extra neřešilo tak jsme rádi. xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm tak teď nám udělali ve škole nové automaty, no trochu předražéné to bylo, ale tak co no, prostě jsme se rozhodli, že ho nějak ,,vykradem" prostě jsme ho chytli asi 4 a převrátili ho, poprvé vypadly první dvě řady Coca-cola, Sprite, Kofola atd... pití bylo toho hodně no a po druhé jsme to převrátili, tak že s toho začala tíct voda, mno zatim se to nějak extra neřešilo tak jsme rádi. xD

takze kdyz ho prevratis zacne ti z nej padat to coe v nem ? :wohow: super my mame novej automat na bagety :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm dneska pribylo par trapasu

nejdrive jsme v jidelne rekly ze takovihle sra+ky zrat nebudem slyseli to asi 3 ucitelky a vsechny kucharky no ale nic velkyho

no a pa tam byl ucitel u stroje kde se voli obedy tak jsme si rikaly "KOUKNI NA TOHO DEMENTA JAK TAM U TOHO HACKUJE!!"no a ten to taky slysel coz nechapu.

no kazdopadne doporucuji takovihle blbosti nerikat,nedelat,je to sice zabava ale jenom do urcity miry

jinak vecine vam ani neverim prtoze to co tu pisete snad ani neni mozny,necem verim ale necemu fakt ne....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám průserů dost ale všeho s mírou!! Já ještě s třema kámošema sme si pujčili dědovu chatu v malej vesničce kde je i zřícenina a u ní věž (i když to vypadá jak velký lešení) Byli sme tam myslim 5 dní a tam to byl každej den novej průser :-) , Jednou sme si pozvali kupu holek a koupili kupu chlastu a vono těch holek přišlo trochu víc a chlastu trochu míň X-D ale co sme šli na tu blbou věž s trochou piva a čtyřma holkama a začli sme bumbat a u toho smme začli s těma holkama pracovat...víte jak to myslim ale nebylo to dál jak třetí meta!! A potom sem dostal geniální nápad!!! Musme zahladit stopy tak sme ty flašky začli házet dolů...a přišel nějakej dědek a začal: Vy malí fagani mam vás nakopat do pr**** co to kur** děláte atd a my sme v klidu slezli dolů a kámoš toho chlastu měl už dost tak šel za tim dědou a asi mu chtěl něco říct , ale místo toho ho poblil :-D my sme samo dědoj zdrhli naštěstí nebyl zdější :-) ....Jindy zase přijel kámoš na tu chatu s motocyklem(fichtl slouží dále) a von se rozjel z kopečka a najel do vrat u nějakej vopuštěnej chajdy motocykl to přežil a kámoš taky, ale vrata ne :-) je v nich díra !! Ale my nezůstáváme nikomu nic dlužní !! Nechali sme tak 3 flašky od piva jako odškodné!! Napíšu další!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm dneska pribylo par trapasu

nejdrive jsme v jidelne rekly ze takovihle sra+ky zrat nebudem slyseli to asi 3 ucitelky a vsechny kucharky no ale nic velkyho

no a pa tam byl ucitel u stroje kde se voli obedy tak jsme si rikaly "KOUKNI NA TOHO DEMENTA JAK TAM U TOHO HACKUJE!!"no a ten to taky slysel coz nechapu.

no kazdopadne doporucuji takovihle blbosti nerikat,nedelat,je to sice zabava ale jenom do urcity miry

jinak vecine vam ani neverim prtoze to co tu pisete snad ani neni mozny,necem verim ale necemu fakt ne....

Já se ti ani nedivim ve 13 letech, to jsi toho ještě moc nezažil a ty tvoje průsery jsou slabší, ale věř a pujdeš za bohem xD :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu