Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

problémy s PSP 3000, fw 5.00


kumar

Otázka

ahoj, mám takovej problém s mým PSP:bash:...když tam chci hodit filmy tak nějaký jdou(konkrétně dva jdou) a většina nejde(unsupported data)...mám to hozený ve správný složce...a když to zkusim přeformátovat tak mi to formát podporuje ale jen 12 minut a potom konec(u všech co nejdou)...a zkoušel sem nainstalovat tam bookr(na knížky) a píše mi to corrupted data

poraďte mi prosím co s tim nemůže to bejt oficiálním firmwarem nebo tak něco???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

no zkoušel sem to formátovat už jednou to PSP(vytvořili se tam složky)tak podruhý už to nemá smysl ne?...kartu mám novou 8gb...v tom myslim problém nebude ale...ten prográmek na konvertování videí...doporučíte mi něco?...

btw: přemejšlej sem o tom nainstalovat si na PSP nějakej custom firmware...jen se bojím že bych si to totálně odvařil to PSP...ale potom by mi tam šli aplikace a všechno žejo...tak vážně nevim(jestli s tim máte někdo zkušenosti)...poraďte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Na videa používej program xvid4psp, výsledná videa následně kopíruj do x:/VIDEO .

A ten bookr, pokud to má být nějaký program, tak máš smůlu. Tohle souvisí i dalším dotazem s flashnutím na cfw. Zatím to nejde, ale už je to takřka prolomené a snad to brzy bude. Odkaz na diskuzi najdeš v topicu "Pro začátečníci"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ja bych tipoval fakt spatnou slozku me to delalo o stejny kdyz sem to mel spatne.. precti si to v navodu a udelej to presne podle toho a uvidis:D

hele vyzkoušel sem to podle návodu...nešlo to...prozkoušel sem všechny složky...nešlo to...tak já vážně nevím tyjo:cry:ten program na konvertování mi nejde sem to stahnul sem to...a neejde to protože nemám nainstalovanou nějakou kravinu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no což oto já tam tu složku MP_ROOT s podsložkama mám po zformátování...ale asi problém že by to nešlo...no tjj

mám další dotaz existujou nějaký aplikace nebo takový blbůstky který by šli dát do psp i při oficiálním fw???

Jo, jedna HB hra je :D ale musis myt originalni GRIPSHIFT(z roku 2005, USA verzi)... Ale nema to cenu je to naka kravina :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mel jsme dnes ten samy problem! Je to podle me na 95% spatnym prekonvertovanim.. Musis si najit ten spravny program. Ja prevadim nejdriv bez ztraty kvality v GVC do .avi a pak ve WinAVI do mp4 pres polozku :arrow:PSP. Pak to kopcim do x:/PSP/Video a jede to krasne!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu