Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sony Vaio P - VAIO NETBOOKEM !!


Nil3E

Recommended Posts

tak pratele dneska jsme se takle prochazel po nejakem elektru a videl jsem tam tohohle prcka

je pravda ze vypada vcelu slusne

ma v sobe 2GB Ram a vice uz si nepamatuju

kazdopadne kdyz jsem k nemu prisel hned jsem si chtelzkusi trackball samozdrejme uz byl nefunkcni znicenej

viko bylo totalne povolene a drzelo z posledniho

a ta cena 999€ taky nebyla zrovna slušivá.....

samozdřejmě jsem si ho vyfotil a zítra az budu doma upnu fotky :D

kazdopadne i kdybych se valel v penezich si ho neukoupim.....

to uz bych si urcite radsi vzal normalni vaio nebo Macbook ktery bych si do budoucna stejn pral :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pratele dneska jsme se takle prochazel po nejakem elektru a videl jsem tam tohohle prcka

je pravda ze vypada vcelu slusne

ma v sobe 2GB Ram a vice uz si nepamatuju

kazdopadne kdyz jsem k nemu prisel hned jsem si chtelzkusi trackball samozdrejme uz byl nefunkcni znicenej

viko bylo totalne povolene a drzelo z posledniho

a ta cena 999€ taky nebyla zrovna slušivá.....

samozdřejmě jsem si ho vyfotil a zítra az budu doma upnu fotky :D

kazdopadne i kdybych se valel v penezich si ho neukoupim.....

to uz bych si urcite radsi vzal normalni vaio nebo Macbook ktery bych si do budoucna stejn pral :D

nj zijem v cechach co je verejny je zniceny a co neni prisroubovany uz tam neni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nj zijem v cechach co je verejny je zniceny a co neni prisroubovany uz tam neni...

no to je pravda ale je to mozna divny ale jsem v nemecku takze jsem to videl v nemeckem shop

a tady nejspise plati stejne pravidlo jak u nas

v dali jsem videl macbook Air tak jsem se sel na ten tenkej skvost kouknout z blizka...no to jst nevideli jakmile jsem se dotknul leve strany celej notebok se nahupnul na levou stranu a to bylo na rovnym porchu...panty byli taky jedna radost stejne jako u vaia....no kazdopadne kdyz jsem tohle videl tak u me je jasny ze bych nikdy vaio p ani macbook air nechtel

ale nadruhou stranu tam maji spustu netbooku co jsou tad v cr absolutne neznamy

byly tam compaq,LG,Samsung a prote to co jsem v cesku vzivote nevidel ten compaq nebo jak se ta znacka jmenuje e mi libil ze vsech nejvice

az na to ze stal 800€ a mel v sobe jenom 60GB HDD

byl ze vsechn nejvykonejsi a vzhledove absolutne nejpovedenejsi......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v dali jsem videl macbook Air tak jsem se sel na ten tenkej skvost kouknout z blizka...no to jst nevideli jakmile jsem se dotknul leve strany celej notebok se nahupnul na levou stranu a to bylo na rovnym porchu...panty byli taky jedna radost stejne jako u vaia....no kazdopadne kdyz jsem tohle videl tak u me je jasny ze bych nikdy vaio p ani macbook air nechtel

prosím tě, co to je za blbost? :blink: když koukám, jak je acer aspire to nej, tak mi přijde, že bys apple nebo vaio ne nechtěl, ale spíš že absolutně nejsi cílová skupina applu nebo sony. Prostě sorry, že se navážím, ale je to něco, jako bych já se svou felicií 1,6 prohlašoval, že bych nechtěl audi TT, protože se do něho nevleze nákup z tesca. A pak bych na fóru TT pomluvil, že má tvrdé tlumiče, stejně jako porsche 911 (moje tlumiče=tvoje panty)

sorr za ot, ale bavme se trochu na úrovni... To já pak můžu napsat, že mi na applu neběhá windows 3.11 a že to je tedy stejná šunka jako vaio.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosimte MacBook air je šmejd jak je tenkej tak je i neodolnej mozna proti skrabancum...

nic nemam proti macook pro ten je super ale Air vyhozeny penize

stejne tak Vaio P to je to samy normal notebooku sony sou kvalitni to vim

jinak nikde nerikam ze je AA1 nej vole,rikam ze je povedenej....

cti moje pripevky drive nez zacnes proferovat svoje.....

rikej si co chces

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosím tě, co to je za blbost? :blink: když koukám, jak je acer aspire to nej, tak mi přijde, že bys apple nebo vaio ne nechtěl, ale spíš že absolutně nejsi cílová skupina applu nebo sony. Prostě sorry, že se navážím, ale je to něco, jako bych já se svou felicií 1,6 prohlašoval, že bych nechtěl audi TT, protože se do něho nevleze nákup z tesca. A pak bych na fóru TT pomluvil, že má tvrdé tlumiče, stejně jako porsche 911 (moje tlumiče=tvoje panty)

sorr za ot, ale bavme se trochu na úrovni... To já pak můžu napsat, že mi na applu neběhá windows 3.11 a že to je tedy stejná šunka jako vaio.

To uz jsem mu vysvetloval na strance 2. Asi je jeste ve veku, kdy tohle nepochopi (s prominutim).

MacBook Air rozhodne nekvalitni neni - to muze rict jen nekdo, kdo ho vidi z obrazku a kdo je proti Apple vysazenej. Proste jen nejsi cilova skupina.

Ja take nejsem cilova skupina. Air bych si nikdy sam nekoupil, ale rozhodne netvrdim, ze je nekvalitni nebo ze se lame/skrabe etc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha nejspise si ho videl na obrazku jenom ty a o kvalite MAcBooku si cetl nekde na internetu ze.....

videl jsem macbook v tom obchode byl v dezolátním stavu na rozpadnutí je možná vyroben kvalitně,nikoli pevně

což se nedá říct o verzi PRo ta je kvalitní....

příde mi že se tu bavím s retardama napsal jsem už asi 8 postu v tomhle topicu

v kterých pisu ze jsem ho zkousel i jako funkcnosti apod. v tom obchode kazdopadne vaio P na tom neni o moc lepe...

nez sem priste napises dalsi post precti si co jsem napsal v minulym postu.....

jinak tu fotku vám sem hodim večer je to v tátovo mobilu....

spolu s fotkou Airu ale to mi prijde zytecny...

a tady si muzes precist jak byl s Macbookem spokojeny Sim3to

http://console-forum.net/showthread.php?t=54063

je to 3 odzhora

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahle diskuze nevede k nicemu. Jestli myslis toho SIM3TO,ktery tak uzasne popsal funkci ssd disku o par topicu niz,tak jeho nazor na mac air pro me rozhodne nikdy nebude smerodatny. Vlastne jeho nazor na cokoli,vcetne i/y v pravopisu.

Co se tyce predvadeciho modelu: podivej,ja celkem dost strilim. Pred casem jsme meli na strelnici prodejni vystavu waltheru,a byl tam k zapujceni i desert eagle v razi .44magnum. Reknu ti,byl v tak otresnem stavu,ze jsem se az bal z neho kropit,nepodavaly naboje,cely rozviklany,na ramu nenapadna prasklina. Kamarad to videl a prohlasil,ze do desertu by nikdy nesel,a vsichni chytraci mu prikyvovali. Az pak mi prodavac sdelil,ze pistolka ma za sebou asi 100 vystav a odstrileno 100000 ran,coz je cca 6x vic,nez garantuje vyrobce-a pri te razi je uspech garantovat treba i 10000 vystrelu. Ja ted vim,ze desert eagle je kvalitni zbran,ktera prezije 6x vetsi zatez,nez bylo puvodne zamysleno. 99% ostatnich,kteri pistoli osahali (z toho dvema spadla na zem) a kteri byli zdechli se optat,si do konce zivota budou myslet,ze desert je smejd.

Prirovnani k tve zkusenosti s predvadecim mac air snad nemusim rozpitvavat.

Kdysi jsem tady chodil pro rady ohledne psp a byvali tu dobri machri,co poradili. Ale od nekterych dnesnich navstevniku bych si nedal poradit ani jak otevrit mliko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha nejspise si ho videl na obrazku jenom ty a o kvalite MAcBooku si cetl nekde na internetu ze.....

videl jsem macbook v tom obchode byl v dezolátním stavu na rozpadnutí je možná vyroben kvalitně,nikoli pevně

což se nedá říct o verzi PRo ta je kvalitní....

příde mi že se tu bavím s retardama napsal jsem už asi 8 postu v tomhle topicu

v kterých pisu ze jsem ho zkousel i jako funkcnosti apod. v tom obchode kazdopadne vaio P na tom neni o moc lepe...

nez sem priste napises dalsi post precti si co jsem napsal v minulym postu.....

jinak tu fotku vám sem hodim večer je to v tátovo mobilu....

spolu s fotkou Airu ale to mi prijde zytecny...

a tady si muzes precist jak byl s Macbookem spokojeny Sim3to

http://console-forum.net/showthread.php?t=54063

je to 3 odzhora

Prestan tu delat rozumbradu, kdyz je videt, jak ti od pusy tece mliko na klavesnici :D

Sim3to nemel Air, navic take neni cilova skupina - nema rad OS X, tak logicky nema rad ani MB. Takze to jsi trochu vedle.

V tom obchode.. Boze.. Ty nevis, ze takhle dopadaji bezne vystavni kusy? At uz se jedna o PSP/NDS/Acer ntb/Asus ntb.. Cokoliv, co je verejnosti v elektru vystaveno, je po par dnech zniceno - nijak to nedokazuje odolnost. To by muselo bejt snad ocelove, aby to vydrzelo - neco ulomit a urvat umi kazdej. Take jsem narazil na PSP s nefungujicim Xkem a urvanym analogem a vedle toho NDS s nefunkcnim (promackanym) dotykacem. V jinem elektru zase ntb bez tlacitek nebo jinak posranej. To dokazuje jen to, ze jsou lidi prasata a idioti a ze Cesi radi znici to, co neni jejich - rozhodne ale chytry clovek nemuze dle toho dokazovat odolnost. Mozna tak odolnost proti idiotum, ale ne odolnost pri normalnim pouzivani.

Celkove me prijde, ze tu delas moc velka ramena, na to, ze ty jsi decko a bavis se tu s dospelyma. Retard jsi tu maximalne tak Ty, jelikoz nic nechapes. S tema fotkama to porad opakujes a nic z toho - navic je to k nicemu, nikdo tatinkovy fotky nepotrebuje xD

Mej se puso :P :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu