Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

SmackDown Vs Raw 09


Cartman182

Recommended Posts

  • Odpovědi 108
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Je to scénář , jako každý jiný match a každá jiná věc ;) .... , ale aspoň se nikoho nesrali :D a bylo jim jedno co dělají

Tak jasne, ale jak tam udelali ten druhej stul s tou babkou seniorkou to bych zvracel. CENU A AUNDERTAKERA NA NE :D

Si ted vytvaris ruzny hrace do SVR08 a uz tam mam big showa big daddy v a ted sem si udelal Hellboye :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest rey5757

Jo ale ja tady nemluvim o hardy boyz ale o silnějších jednotlivcích kteří jsou každym rokem žhavymi kandidaty na ziskani titulu

například edge,rey misterio,randy orton,batista či john cena

a nawic jsou to bečky a taky se neuměj hejbat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wrestling je celej hranej vubec tomu nerozumite vse ma svuj scenar...:roll:a nejsou to ''hraci'' ale zapasnici po pripade herci

podle oblibenosti a prodejnosti ruznych darkovych predmetu se vybira vitez...aby jim to vic vydelalo proto je napr. john cena majitelem WH titulu...vse je o penezich

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hardy boyz uz nejsou od royal rumble09. Matt me nasral jak utocil ja Jeffa mno. Ale co nadelas.

zase ale budou jde jenom o storyline, jinak myslim ze se vsichni schodnem ze the rock byl best

Alize : vím o tom ;)

Rey : Asi stále nechápeš , že oni dělají to co sem jim napíše na papír :D , čily o tom jestli se uměj hejbat bo ne , oni nerozhodují , chvaty jim taky vybírají ....

oni ale taky improvizujou treba mysterio byl v RR 06 v ringu 62:36 minut jestli me pamet neklame

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zase ale budou jde jenom o storyline, jinak myslim ze se vsichni schodnem ze the rock byl best

Ano THE ROCK byl třída

(BTW jukni se na to moje forum uz jsem ti ho udelal :D)

oni ale taky improvizujou treba mysterio byl v RR 06 v ringu 62:36 minut jestli me pamet neklame

Neklame Rey si to dal. Bejt v ringu 62minut by se mi nechtelo xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest rey5757
wrestling je celej hranej vubec tomu nerozumite vse ma svuj scenar...:roll:a nejsou to ''hraci'' ale zapasnici po pripade herci

podle oblibenosti a prodejnosti ruznych darkovych predmetu se vybira vitez...aby jim to vic vydelalo proto je napr. john cena majitelem WH titulu...vse je o penezich

nepovidej:ja myslim že to tady keždej vi ale některe udery opravdu boli to mi věř hlavně tlc matche a jak teda vysvětlíš undertakeruv zavěrečny uder.

neříkam že to neni nasymulovane ale říkam že ty střety opravdu boli kdyby to bylo doopravdy tak by jich byla polovina už davno mrtvych.:roll:8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco je nahraný, něco ne.

BTW: Konečně mám 100% Legend Progress s batistou (The Animal) a teď si to du dát za GM, až dodělám třetí sezónu. Už jen Armageddon Royal Rumble, No Way out a WRESTLEMANIA

BTW: Zajímavé, jak jsme se z threadu o hře dostali až k royal rumble 06 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu