Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP demo TOCA Race Driver 3 Challenge


UnholyU

Recommended Posts

  • Odpovědi 97
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak jsem to právě zkusil :) . Vypadá to moc pěkně, ostatně stejně jako Toca 2, už se na to moc těším. BTW už mám vše na Gold :)

will: he he, nemůžu se už cca půl roku dostat přes Jaguar challenge (cca 85% career), nechtěl bys mi tuhle sezónu odjet? :D

nejsem ani v polovině........takže se na to těším :D začal jsem to hrát asi před 14 ti dny........ale už kdysi jsm to dohrál

Ok v pohodě, já jen, že tenhle závod mě vůbec nejde, jsou to hrozně silný zadohraby a navíc v dešti, asi to nikdy nedojedu :oops:

Hosi nebyly by nejaky screeny?Nekde sem cetl ze hratelnost je dost tezka.Jak to vidite podle toho dema?

Hratelnost je jako u TOCA 2, prostě simulátor, neexistuje tady jen držet plnej plyn a odrážet se od mantinelů. Na screeny se mrkni na netu, určitě nějaký najdeš, popř. bych mohl nějaký udělat. BTW proč si to demo nestáhneš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to právě zkusil :) . Vypadá to moc pěkně, ostatně stejně jako Toca 2, už se na to moc těším. BTW už mám vše na Gold :)

will: he he, nemůžu se už cca půl roku dostat přes Jaguar challenge (cca 85% career), nechtěl bys mi tuhle sezónu odjet? :D

nejsem ani v polovině........takže se na to těším :D začal jsem to hrát asi před 14 ti dny........ale už kdysi jsm to dohrál

Ok v pohodě, já jen, že tenhle závod mě vůbec nejde, jsou to hrozně silný zadohraby a navíc v dešti, asi to nikdy nedojedu :oops:

Hosi nebyly by nejaky screeny?Nekde sem cetl ze hratelnost je dost tezka.Jak to vidite podle toho dema?

Hratelnost je jako u TOCA 2, prostě simulátor, neexistuje tady jen držet plnej plyn a odrážet se od mantinelů. Na screeny se mrkni na netu, určitě nějaký najdeš, popř. bych mohl nějaký udělat. BTW proč si to demo nestáhneš?

Toca2 sem hral tak by to melo byt dobry zas to psal nekdo kdo videl zavody prvne :lol: To demo taham ale budu ho mit az za za hodku a neco :cry: Jeste bych se zeptal jestli ste nekdo hral Nascar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to právě zkusil :) . Vypadá to moc pěkně, ostatně stejně jako Toca 2, už se na to moc těším. BTW už mám vše na Gold :)

will: he he, nemůžu se už cca půl roku dostat přes Jaguar challenge (cca 85% career), nechtěl bys mi tuhle sezónu odjet? :D

nejsem ani v polovině........takže se na to těším :D začal jsem to hrát asi před 14 ti dny........ale už kdysi jsm to dohrál

Ok v pohodě, já jen, že tenhle závod mě vůbec nejde, jsou to hrozně silný zadohraby a navíc v dešti, asi to nikdy nedojedu :oops:

Hosi nebyly by nejaky screeny?Nekde sem cetl ze hratelnost je dost tezka.Jak to vidite podle toho dema?

Hratelnost je jako u TOCA 2, prostě simulátor, neexistuje tady jen držet plnej plyn a odrážet se od mantinelů. Na screeny se mrkni na netu, určitě nějaký najdeš, popř. bych mohl nějaký udělat. BTW proč si to demo nestáhneš?

Toca2 sem hral tak by to melo byt dobry zas to psal nekdo kdo videl zavody prvne :lol: To demo taham ale budu ho mit az za za hodku a neco :cry: Jeste bych se zeptal jestli ste nekdo hral Nascar

nn chtel sem kupovat uz sem si skoro pro nej sel ale pak sem si myslim ze to bylo tady na foru precet od vice lidi ze to je brak tak sem na konec zvoli F1 2006...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to právě zkusil :) . Vypadá to moc pěkně, ostatně stejně jako Toca 2, už se na to moc těším. BTW už mám vše na Gold :)

will: he he, nemůžu se už cca půl roku dostat přes Jaguar challenge (cca 85% career), nechtěl bys mi tuhle sezónu odjet? :D

nejsem ani v polovině........takže se na to těším :D začal jsem to hrát asi před 14 ti dny........ale už kdysi jsm to dohrál

Ok v pohodě, já jen, že tenhle závod mě vůbec nejde, jsou to hrozně silný zadohraby a navíc v dešti, asi to nikdy nedojedu :oops:

Hosi nebyly by nejaky screeny?Nekde sem cetl ze hratelnost je dost tezka.Jak to vidite podle toho dema?

Hratelnost je jako u TOCA 2, prostě simulátor, neexistuje tady jen držet plnej plyn a odrážet se od mantinelů. Na screeny se mrkni na netu, určitě nějaký najdeš, popř. bych mohl nějaký udělat. BTW proč si to demo nestáhneš?

Toca2 sem hral tak by to melo byt dobry zas to psal nekdo kdo videl zavody prvne :lol: To demo taham ale budu ho mit az za za hodku a neco :cry: Jeste bych se zeptal jestli ste nekdo hral Nascar

nn chtel sem kupovat uz sem si skoro pro nej sel ale pak sem si myslim ze to bylo tady na foru precet od vice lidi ze to je brak tak sem na konec zvoli F1 2006...

Tak ze jeto brak s tim bych nesouhlasil.Ja to ted hraju ale opet se projevila neschopnost EA.V skutecnosti se v Nascar nejezdi jak v destruction derby tak jak to prezentuje EA coz je skoda protoze jinak se to da hrat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toca2 sem hral tak by to melo byt dobry zas to psal nekdo kdo videl zavody prvne :lol: To demo taham ale budu ho mit az za za hodku a neco :cry: Jeste bych se zeptal jestli ste nekdo hral Nascar

Jestli jsi tedy hrál Toca 2, tak s ovládáním nebudeš mít problém :wink: .

A stažený to budeš mít za hoďku a něco? Nezávidím Ti tu "rychlost" :(

Jinak vytípal jsem Ti tedy pár screenů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toca2 sem hral tak by to melo byt dobry zas to psal nekdo kdo videl zavody prvne :lol: To demo taham ale budu ho mit az za za hodku a neco :cry: Jeste bych se zeptal jestli ste nekdo hral Nascar

Jestli jsi tedy hrál Toca 2, tak s ovládáním nebudeš mít problém :wink: .

A stažený to budeš mít za hoďku a něco? Nezávidím Ti tu "rychlost" :(

Jinak vytípal jsem Ti tedy pár screenů.

Mam pouze GPRS jinak to u nas nejde :( Moc dekuju za screeny.Pekny moc pekny uz se nato tesim.Vypada to na dalsi povedenej kousek :wink:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.mydatabus.com/public/myschoo/z/Toca3-Demo.rar

musi byt v zlozke PSP/GAME

v OE: musi byt v PSP/GAME a kernel v recovery nastaveny pre 3.10

až teď jsem si všimnul že mám nastavit v recovery 3,10......dík :D ...furt se mi to totiž nenabíhalo......dík :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebude, teraz som cital ze len Ad Hoc :(

No tak zrovna teď jsem koukal na ofiko stránky Codemasters a nepíšou to sice přímo, ale pochopil jsem to stejně jako ty. Game sharing bude pro 4 hráče a s originálkama to bude pro 12 hráčů. To trochu nechápu, už vidím 12 lidí, co si koupí jednu hru a sejdou se na match :roll: .

No nedá se nic dělat, v každým případě se na to hrozně těším :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted sem si zahral demo a panove sem unesen :wink: Jeto fakt paradni.Myslite ze tam budou taky trucky?Nejvic se mi libila Vectra a Norris ring :wink:

Mno Trucky právě moc nemusím, u TRD2 jsem odjel jen jeden závod na zkoušku a vůbec mě nevzal. Ale DTM a GT jsou moje :oops: .

A jen tak mimochodem... mě tak napadlo, jestli bysme si nemohli trochu zkrátit čekání na UMD (nebo ISO) nějakýma těma rekordíkama :D .

Dávám výzvu :oops:

snap057.jpg

snap059.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted sem si zahral demo a panove sem unesen :wink: Jeto fakt paradni.Myslite ze tam budou taky trucky?Nejvic se mi libila Vectra a Norris ring :wink:

Mno Trucky právě moc nemusím, u TRD2 jsem odjel jen jeden závod na zkoušku a vůbec mě nevzal. Ale DTM a GT jsou moje :oops: .

A jen tak mimochodem... mě tak napadlo, jestli bysme si nemohli trochu zkrátit čekání na UMD (nebo ISO) nějakýma těma rekordíkama :D .

Dávám výzvu :oops:

snap057.jpg

snap059.jpg

A hral siTRD3 na ps2?Tam totiz trucky byly uplne o necem jinym.V TRD 2 byli trucky spatne ovladatelny.Jsi dobrej ja mel gold cup jen V no damage :wink: TA scea Vectra se mi na norris ringu v ty vlasence vzdycky roztoci :lol: A screeny me nejdou mam 3:10 OE :wink:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A hral siTRD3 na ps2?Tam totiz trucky byly uplne o necem jinym.V TRD 2 byli trucky spatne ovladatelny.Jsi dobrej ja mel gold cup jen V no damage :wink: TA scea Vectra se mi na norris ringu v ty vlasence vzdycky roztoci :lol: A screeny me nejdou mam 3:10 OE :wink:

TRD3 mám teď na PC, ale stihl jsem zatím jen pár závodů. Co mě ale docela rozhodilo, tak to byli Monster Trucky :D - to bych fakt nečekal, že mě to bude bavit, havně kvůli zvukům jsem se na tom zasekl, ty fakt nemají chybu.

Co se týká toho dema a Vectry - tak s tou vlásenkou jsem měl problémy taky, jen ne s přetáčením, ale s dobržďováním :lol: . Ale vzhledem k tomu, že jsem to jel asi desetkrát po sobě, ta už jsem ji potom celkem "švihal" (taky ji mám natrénovanou z Donington Park long, tam je ke konci taky jedna taková zákeřná :D ).

Jinak screenshoty by Ti jít měly, ty moje jsem típal taky na 3.10 OE-A :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A hral siTRD3 na ps2?Tam totiz trucky byly uplne o necem jinym.V TRD 2 byli trucky spatne ovladatelny.Jsi dobrej ja mel gold cup jen V no damage :wink: TA scea Vectra se mi na norris ringu v ty vlasence vzdycky roztoci :lol: A screeny me nejdou mam 3:10 OE :wink:

TRD3 mám teď na PC, ale stihl jsem zatím jen pár závodů. Co mě ale docela rozhodilo, tak to byli Monster Trucky :D - to bych fakt nečekal, že mě to bude bavit, havně kvůli zvukům jsem se na tom zasekl, ty fakt nemají chybu.

Co se týká toho dema a Vectry - tak s tou vlásenkou jsem měl problémy taky, jen ne s přetáčením, ale s dobržďováním :lol: . Ale vzhledem k tomu, že jsem to jel asi desetkrát po sobě, ta už jsem ji potom celkem "švihal" (taky ji mám natrénovanou z Donington Park long, tam je ke konci taky jedna taková zákeřná :D ).

Jinak screenshoty by Ti jít měly, ty moje jsem típal taky na 3.10 OE-A :wink:

A jak se ty screeny delaji?Taky te tak vzaly monster trucky?Ty sou paradni :wink: V ty vlasence na Norris ringu sem tak mel problemy dobrzdit ale uz v drivejsich hrach ale ted mam zas tenhle problem.Moc plynu :wink: Na Dininghtonu myslis tu sikanu pred cilovou rovinkou?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty máš asi na mysli ten krátkej Donington (short), tam je před cílem šikana, ale u "long" je právě tahle šikana zavřená a jede se trochu jinudy a tam je potom ta vlásenka.

Sreenshoty se dělají jednoduše pomocí pluginu, já teď nejsem doma, tak Ti to nepošlu, ale mrkni tady na fóru, je tu ke stažení i s návodem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty máš asi na mysli ten krátkej Donington (short), tam je před cílem šikana, ale u "long" je právě tahle šikana zavřená a jede se trochu jinudy a tam je potom ta vlásenka.

Sreenshoty se dělají jednoduše pomocí pluginu, já teď nejsem doma, tak Ti to nepošlu, ale mrkni tady na fóru, je tu ke stažení i s návodem.

Ja uz vim kterou myslis.Takova vlasenka v tom uchu u long verze.Tak ta je taky husta.Zacnes brzdit o vterinu pozdeji a jsi v trave :lol: Prave ten plgin odtud mi nejak nefunguje a nebo to delam blbe.To spis :lol:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu