Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP demo TOCA Race Driver 3 Challenge


UnholyU

Recommended Posts

  • Odpovědi 97
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

2jirka: No to nieje az take zlozite ked zacinas uz ides tak stale drz plyn ked ide zatacka zacni brzdit a prudko to stoc dolava pri tom drz brzdu potom sa presun na lavu cast cesty a ked pride zatacka doprava tak to vezmi oblukom, dalej ide hned zatacka dolava a tam je ten skvely moment.... nebrzi len uber plyn a pekne si ju vytoc potom uz len "drz nohu na pedale" a mas to vyhrane...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2jirka: No to nieje az take zlozite ked zacinas uz ides tak stale drz plyn ked ide zatacka zacni brzdit a prudko to stoc dolava pri tom drz brzdu potom sa presun na lavu cast cesty a ked pride zatacka doprava tak to vezmi oblukom, dalej ide hned zatacka dolava a tam je ten skvely moment.... nebrzi len uber plyn a pekne si ju vytoc potom uz len "drz nohu na pedale" a mas to vyhrane...
Tak takhle to zkusim.Me se v ty prvni zatacce vzdycky to auto roztoci :wink: Co je to vubec za auto proti kterymu jedu?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Njn, tak jsem nechtěl zůstat pozadu :D

snap065.jpg

Na Steering Control a No Damage se ještě vrhnu, ale to nevim nevim, už takhle jsem jel nadoraz :) .

Jirka71: až to pojedeš po desátý nebo po dvacátý, uvidíš, že ze sebe dostaneš i to, co v Tobě není :) .

No damage je v pohode.Tam sem mel gold na poprve uvidis :wink:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to taky ani nechci vidět, až bude full :D. Prototže teď jsem se u toho zasekl a konečně jsem to dal! Nejdřív jsem horko těžko pokořil shadowa, ale nedalo mi to a.....šel jsem ještě dál, až pod jednu minutu! Ale řeknu vám, jsem zpocenej až....víme kde :lol: .

snap068.jpg

Sakra já už chci PLNOU VERZI!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to taky ani nechci vidět, až bude full :D. Prototže teď jsem se u toho zasekl a konečně jsem to dal! Nejdřív jsem horko těžko pokořil shadowa, ale nedalo mi to a.....šel jsem ještě dál, až pod jednu minutu! Ale řeknu vám, jsem zpocenej až....víme kde :lol: .

snap068.jpg

Sakra já už chci PLNOU VERZI!

Az bude plna verze tak muzem dat nejakou soutez jako ted :wink: Sice budu ten vzadu ale zatu srandu to stoji :wink:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, to bych bral :). Na oficiálních stránkách Codemasters píšou, že by měla vyjít 16. února, což je za tři dny, tak jsem zvědavej. Já jsem teď zatnul všechny zuby a KONEČNĚ zdolal ten závod s Jaguárama v Toca 2, takže teď už mám 97% a před sebou jen poslední Masters Grand Prix, tak jdu na něj :).

Jinakn mezi tím jsem stihl ještě odjet jeden rekord v No Damage, ani to nebylo tak těžký, ona je to totiž stejná trať, jako s těma kuželama :)

snap071.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, to bych bral :). Na oficiálních stránkách Codemasters píšou, že by měla vyjít 16. února, což je za tři dny, tak jsem zvědavej. Já jsem teď zatnul všechny zuby a KONEČNĚ zdolal ten závod s Jaguárama v Toca 2, takže teď už mám 97% a před sebou jen poslední Masters Grand Prix, tak jdu na něj :).

Jinakn mezi tím jsem stihl ještě odjet jeden rekord v No Damage, ani to nebylo tak těžký, ona je to totiž stejná trať, jako s těma kuželama :)

snap071.jpg

fakt ma vyjit 16 unora?to bych teda v utery mohl koupit.Ta trat v no damage je taky docela lehka nato ze je anglicka :wink:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, měla by vyjít. Na www.playcentrum.cz ji mají v předobjednávce za předběžnou cenu 1399,- a píšou tam únor 2007. Já jsem zkoušel psát na www.1game.cz tam ji mají taky, ale píšou u toho "přidáno 7. listopadu 2006" a ještě mi neodpověděli. Ale jestli to budou mít toho šestnáctýho v Prestu, tak pro ni asi jedu :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to zkoušel taky a je to opravdový simulátor, ale od dvojky se to skoro neliší. Kvlaitní hra to je a bude těžká. Jediné co mi tak torchu vadí je to že ten pohled za autem by mohl bejt trochu dál. Taky se mi často stává že prostě tu zatáčku na tom obzoru nevidim a narazim :) Jinak maximální spokojenost, lepší už snad bude jen GT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to zkoušel taky a je to opravdový simulátor, ale od dvojky se to skoro neliší. Kvlaitní hra to je a bude těžká. Jediné co mi tak torchu vadí je to že ten pohled za autem by mohl bejt trochu dál. Taky se mi často stává že prostě tu zatáčku na tom obzoru nevidim a narazim :) Jinak maximální spokojenost, lepší už snad bude jen GT.

No já si na tu kameru docela zvykl a celkem mi vyhovuje, když je auto o něco blíž. On by nebyl takový problém si správně najet třeba před horizontem, kdyby byla možnost zajet si trénink nebo kvalifikaci, což bohužel v Cereer mode nejde, to mě mrzí víc. Prostě Tě šoupnou do auta, přidělej ti startovní chlívek a hurá na trať. To se potom většinou neobejde bez kolizí. Jasně, můžeš si všechno vyzkoušet v Simulator mode, ale pořád to přepínat.... Ale říkám, to je asi tak jediná věc, která mi na TRD 2 vadí. Co se samotných závodů týká - nemám absolutně nic proti (kromě těch Jaguárů :D )

Sakra.. jak tak tady na to koukám, tak asi budu muset ještě hodně trenovat.. jako fakt NO coment :)

Říkám, až to pojedeš tak po dvacátý, nebudeš sám sobě věřit :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to zkoušel taky a je to opravdový simulátor, ale od dvojky se to skoro neliší. Kvlaitní hra to je a bude těžká. Jediné co mi tak torchu vadí je to že ten pohled za autem by mohl bejt trochu dál. Taky se mi často stává že prostě tu zatáčku na tom obzoru nevidim a narazim :) Jinak maximální spokojenost, lepší už snad bude jen GT.

No já si na tu kameru docela zvykl a celkem mi vyhovuje, když je auto o něco blíž. On by nebyl takový problém si správně najet třeba před horizontem, kdyby byla možnost zajet si trénink nebo kvalifikaci, což bohužel v Cereer mode nejde, to mě mrzí víc. Prostě Tě šoupnou do auta, přidělej ti startovní chlívek a hurá na trať. To se potom většinou neobejde bez kolizí. Jasně, můžeš si všechno vyzkoušet v Simulator mode, ale pořád to přepínat.... Ale říkám, to je asi tak jediná věc, která mi na TRD 2 vadí. Co se samotných závodů týká - nemám absolutně nic proti (kromě těch Jaguárů :D )

Sakra.. jak tak tady na to koukám, tak asi budu muset ještě hodně trenovat.. jako fakt NO coment :)

Říkám, až to pojedeš tak po dvacátý, nebudeš sám sobě věřit :) .

V to doufam, zatim sem to jel asi 5 :oops: :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu