Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP demo TOCA Race Driver 3 Challenge


UnholyU

Recommended Posts

Tak jsem to zkoušel taky a je to opravdový simulátor, ale od dvojky se to skoro neliší. Kvlaitní hra to je a bude těžká. Jediné co mi tak torchu vadí je to že ten pohled za autem by mohl bejt trochu dál. Taky se mi často stává že prostě tu zatáčku na tom obzoru nevidim a narazim :) Jinak maximální spokojenost, lepší už snad bude jen GT.

No já si na tu kameru docela zvykl a celkem mi vyhovuje, když je auto o něco blíž. On by nebyl takový problém si správně najet třeba před horizontem, kdyby byla možnost zajet si trénink nebo kvalifikaci, což bohužel v Cereer mode nejde, to mě mrzí víc. Prostě Tě šoupnou do auta, přidělej ti startovní chlívek a hurá na trať. To se potom většinou neobejde bez kolizí. Jasně, můžeš si všechno vyzkoušet v Simulator mode, ale pořád to přepínat.... Ale říkám, to je asi tak jediná věc, která mi na TRD 2 vadí. Co se samotných závodů týká - nemám absolutně nic proti (kromě těch Jaguárů :D )To budou zas zavodni orgie:D Jajarku nemas uz z tech jaguaru nocni mury?:DJestli pojedes do toho Presta tak dej vedet jestli ji tam maji

Sakra.. jak tak tady na to koukám, tak asi budu muset ještě hodně trenovat.. jako fakt NO coment :)

Říkám, až to pojedeš tak po dvacátý, nebudeš sám sobě věřit :) .

No kam se to zas napsalo to je des :(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 97
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Toho ťukance je škoda :) . Co se týká toho nápadu s Racing clubem.... já bych do toho celkem šel :).
Myslim ze blaznu do zavodu by se snad naslo dost :D Mohly by se porad souteze,Informovat o novych zavodnich hrach atd.Ty pises pekny recenze sem si vsimnul tak bys mohl nejakou obcas napsat.To tak pro zacatek s nasim clubem.Dalsi napady se muzou pridavat :wink: To me jen tak napadlo jak sme se tady rozepsali vis?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já a recenze? :lol: To asi narážíš na dojmy z Test Drive Unlimited, no to jsem se trošku rozepsal, to je pravda. Ale o takových hrách by mě psát bavilo. A racing hráči by tu taky byli. Byl bych pro, ale nějaký nápad, jak to zrealizovat.... :)
Tak ten napad nemam.Jen sem myslel tady na foru vis?Mit vlastni topic pro cleny clubu avatary.Ano narazim na tvoje dojmy z TDU ale myslim ze jsem od tebe cetl i na nejakou jinou hru.Ale i ty dojmy u TDU jous pekny a psat umis a kdyz by te to bavilo tak zadnej problem :wink:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tím avatarem myslíš třeba tohle? :lol:

avatar_racing_jajar-crj1.png

No myslím, že bychom jeden malinkatej :) topic mohli zkusit udělat. Nebo by nám mohli třeba vytvořit vlastní sekci :D .

Tak tohle je fantazie :wink: No ja myslel vlastni topic v sekci sem ani nedoufal.Myslis ze ji muzem dostat?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja du do toho chlapci s vama....racing je nej a toca taky...zadny arkadovy sracky ale poradnou simulaci :D ....heh jenom si musim koupit tu tocu no.... :D ale to se nejak zaridi....jinak s psanim recenzi nemam problem....zdarec hosi
Jasne jeto v zacatku takze uvidime ale uvitame kazdyho.Cim vic nas bude tim lip :wink:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja du do toho chlapci s vama....racing je nej a toca taky...zadny arkadovy sracky ale poradnou simulaci :D ....heh jenom si musim koupit tu tocu no.... :D ale to se nejak zaridi....jinak s psanim recenzi nemam problem....zdarec hosi

To budeme jenom rádi :) . Akorát já jsem si to představoval trochu obecněji, prostě o všech závodních hrách, tj. kromě TRD klidně i NFS, Midnight Club, Juiced, Ridge Racer, TDU, Colin..... prostě všechno, co smrdí benzínem :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja du do toho chlapci s vama....racing je nej a toca taky...zadny arkadovy sracky ale poradnou simulaci :D ....heh jenom si musim koupit tu tocu no.... :D ale to se nejak zaridi....jinak s psanim recenzi nemam problem....zdarec hosi

To budeme jenom rádi :) . Akorát já jsem si to představoval trochu obecněji, prostě o všech závodních hrách, tj. kromě TRD klidně i NFS, Midnight Club, Juiced, Ridge Racer, TDU, Colin..... prostě všechno, co smrdí benzínem :wink:

Presne tak.O vsech zavodnich hrach ktery vysly nebo vyjdou.A zadny hry nebudeme uprednostnovat.Clovek do toho musi bejt tak trochu blazen :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tim lip....mam colina a f1, potom chci kupovat dalsi....ted mam super brigadu tak budou dalsi...TDU a TRD 3.....a neni jinej zanr kterej by me bavil vic...jak rikam du do toho....

EDIT: sem rad ze sou tady stejne zamereni pacienti :D

Potrebujem zapaleny cleny :wink: Ja od dob ps one nehraju nic jinyho nez tenhle zanr.Zkousel sem jeste litat ale to moc dobre nedopadlo :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja sem taky na pc nic jinyho nehral nez benzinem ovoneny hry....jenom sem tam strategii ale nejak me to nebavilo furt stavet baracky.... :D

takze kdyz sem se rozhodoval co dal delat auta pro me byli jasna volba..ale je fakt ze ve skutecnosti me vic chytli motorky ale na psp neni kloudnej simulator....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja sem taky na pc nic jinyho nehral nez benzinem ovoneny hry....jenom sem tam strategii ale nejak me to nebavilo furt stavet baracky.... :D

takze kdyz sem se rozhodoval co dal delat auta pro me byli jasna volba..ale je fakt ze ve skutecnosti me vic chytli motorky ale na psp neni kloudnej simulator....

To mas pravdu.Je jen moto gp a to nevim jaky je nehral sem to ale hral sem na ps2 tourist trophy to byla absolutni bomba.Kez by to bylo i na psp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj tourist trophy byl mazeeec...grafarna uplne nadherna.....ale nejak sem mel problem s brzdama...me se zdalo ze to vubec nebrzdi.... :wink:
Jako u vsech motorek?Me to delalo jen u tech seriovejch skutru a to je normalka.U tech zavodnich masin uz to brzdilo dobre nekdy az moc :wink:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nn nenamlatil...ale kamos...kupoval tu cinskou sracku...naky yuki a nejak si nabil cumacek...ja spoleham na japonce :D ....njn ale ja to nehral moc dlouho to TT...strejda si to koupil tak sme to hrali spolu ve dvou....
Delame tady peknej OT :D Kdyztak mi pisni na ICQ at nekdo nenadava :wink:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu