Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Váš největší úspěch v DSku


Moki

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Prejel sem zeldu za 3 dny :D (s Lentilkem)

oo. klobouk dolů :D. už se o to pokouším dva týdny, ale zasekla jsem se. jako zkušený hráč mi můžeš prosim poradit co dělat, když vždycky když se snažim plout na lodi na vrchní část první mapy na sever na druhou mapu na mě zaútočí tornádo. začínám u toho zuřit:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oo. klobouk dolů :D. už se o to pokouším dva týdny, ale zasekla jsem se. jako zkušený hráč mi můžeš prosim poradit co dělat, když vždycky když se snažim plout na lodi na vrchní část první mapy na sever na druhou mapu na mě zaútočí tornádo. začínám u toho zuřit:D

1. mensi tornado muzes sestrelit z dela

2. pokud te vraci zpatky, tak jsi neudelala nejaky dulezity ukol na te casti mapy, kde jsi :D Me to totiz taky vracelo nez mi doslo, ze abych se dostal dal, tak musim neco udelat - a pokud to je to co myslim, tak tudy cesta nevede a potrebujes prave to delo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už si to nepamatuju,ale na molida island nad druhým domem je palma a pod ni je tajny vchod do mistnosti kde je mapa jak tam projet(jenom si to přepíšeš do své mapy a jedeš podle toho a tornádo tě nevzme)

mas pravdu, nepamatujes si to, jelikoz dotycna se nemuze dostat na druhou cast mapy - to co popisujes JE DRUHA CAST MAPY, kde te zpatky hodi MLHA :D ale je fakt, ze to klickovani mezi ostruvky - cestu najdes prave tam kde pises :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. mensi tornado muzes sestrelit z dela

2. pokud te vraci zpatky, tak jsi neudelala nejaky dulezity ukol na te casti mapy, kde jsi :D Me to totiz taky vracelo nez mi doslo, ze abych se dostal dal, tak musim neco udelat - a pokud to je to co myslim, tak tudy cesta nevede a potrebujes prave to delo :D

přesně, na první mapě. dělo mám, ale za boha se tam nemožu dostat. když mě to vrátí pryč tak mi to píše, že něco jako možná bysme měli zkusit jinou cestu nebo tak něco. nevim jaký ukol mam splnit, protože mam mapu druhého ostrova, dělo poraženého bosse....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus se plavit na levou stranu mapy, nekde uprostred narazis na skaly, ktere se daji prostrelit delem :D a pak hodne stesti :D

děkuji ti osvícený člověče, zachránil jsi můj život:D

mimochodem nevíš kde seženu ten bomb bag nebo jak se to jmenuje? abych mohla kupovat bomby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Moje úspěchy: přes 324 hodin hraní Pokemon Diamond

dohráno Super robot taisen og saga(moc hezké slečny pokud jste na tyto kreslené typy:cheesygrin:)

New mario bros, Rhytm paradise(suprová hra, kdo ji nezkusil,tomu ji vřele doporučuji),

castlevania, .. . . . . .

Nds je nej!!!8)8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Doplnim uspech, ktery bude na dlouhou dobu asi mym nejvetsim -> projiti TOWER questu na normal obtiznost ve hre Phantasy Star Zero. Pro ty, co nevedi o co jde... cca 6 - 7mi hodinova prochazka po 101 patrech, kde musite zlikvidovat nepratele (kazde desate + 101. je BOSS)

Pokud tohle dam jeste na HARD a SUPER HARD, tak tim uspech jen znasobim :D

EDIT: btw. hral jsem to temer dva dny... zacal jsem v 20:00 a koncil v 1:00 druhy den rano (5h v kuse) do cca 80teho patra. Poslednich 21 pater jsem prosel cca za 1 - 1,5h odpoledne po praci. ZDE ME MRZI, ze ACEKARD ani AKAIO nemaji RTS, jelikoz bych nemusel hru nechat bezet ale jen bych ulozil a druhy den nahral... (hra sama nabizi ulozeni jen statistik a vzhledu postavy, rozpracovany ukol se MUSI hrat odznovu po nacteni hry...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu