Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Chilli Con Carnage


Brento

Recommended Posts

nevite nekdo co s tim delat kdyz me to pise ERROR READING FROM DISK ???

neni to tim ze mam 3.03 oe-c?

Pravdepodobne ne (v UMD GENu je psany, ze min FW je 2.82).

Mozna mas spatny Disk v mechanice nebo tam zadny nemas (nej je pry Demo Disk)

mam tam demodisk a je fpohode ... vsechny hry me jedou normalne jenom tato ne ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 181
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hrajem to, nadseni neodpada (mam 25% hotovo) Obtiznost roste (frustrace? NE!) spravedlive a humor nabira obratek (videli jste nekoho jezdit na rakete? Ja uz jo :D ) Bossove jsou spravni. Challenges jsem udelal zatim jen 2 (z 4), ale udelat nejakou medaili na level je fuska (1 bronz, 1 stribro) vzdycky mi to utece asi o 700 bodu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mna to tiez chytlo, len nechapem ako niekto môže spraviť mapu na zlato , na nejakych 250 000 bodov, ked sa vazne snazim tak spravim tak 50 000 bodov, ved to ani tolko nepriatelov tam nie je , a vymyšlam vazne dobre komba, so stenami a kradnutim klobukov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mna to tiez chytlo, len nechapem ako niekto môže spraviť mapu na zlato , na nejakych 250 000 bodov, ked sa vazne snazim tak spravim tak 50 000 bodov, ved to ani tolko nepriatelov tam nie je , a vymyšlam vazne dobre komba, so stenami a kradnutim klobukov.
Stribrnu jen jestli tu mapku znam (nekdy proste zabloudim)

Proste oslneny tim jak vseco boucha, nadava, rve za pochodu hudby (mozna vyjde sbyrka basni o CCC)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OOOOOH bigLoL ted mi to pise ze prej to bude trvat 73 hodin 38 minut :D:D:D:D I LIKE FREE INTERNET FROM MIKROSERVIS :D:D:D
Panebože z jakého portálu to stahuješ? Nebo máš tak pomalé připojení?

Já mám kolísavý Free Mikroservir Připojení s Velky P... Njn je zadara jinac to taham z toho jak je jenom jeden link... nekdy to taha 70kbps tedkonc momentalne 780bps :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu