Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ratchet & Clank:Size Matters


placek

Recommended Posts

Aj tak nerozumiem tomu, preco to niekomu cez custom FW ide bez problemov aj s hudbou a niekomu to vystraja taketo vsivakoviny. A nastavil som recovery podla navodu a stale mi ta hudba nejde. No a podla mna je Arthur trosku lepsi, nez toto. Ale v Ratchetovi som na tretej planete, tak uvidim.
Asi záleží co jsi stáhnul za ISO.Já jsem stáhnul plný obraz UMD disku a v recovery jsem jen změnil takt na 266Mhz a funguje vše! A ten Artur je docela fajn hra-to ano.Ale Ratchet je prostě Ratchet.
placku nechtel bys to upnout?
dit tu je na edisku,co víc si přát
No, ale tady porad nekdo rve, ze mu nejde hudba, videa ci co... :roll:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 125
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Aj tak nerozumiem tomu, preco to niekomu cez custom FW ide bez problemov aj s hudbou a niekomu to vystraja taketo vsivakoviny. A nastavil som recovery podla navodu a stale mi ta hudba nejde. No a podla mna je Arthur trosku lepsi, nez toto. Ale v Ratchetovi som na tretej planete, tak uvidim.
Asi záleží co jsi stáhnul za ISO.Já jsem stáhnul plný obraz UMD disku a v recovery jsem jen změnil takt na 266Mhz a funguje vše! A ten Artur je docela fajn hra-to ano.Ale Ratchet je prostě Ratchet.
placku nechtel bys to upnout?
dit tu je na edisku,co víc si přát
No, ale tady porad nekdo rve, ze mu nejde hudba, videa ci co... :roll:
někomu jo a někomu ne no,ale pár kliknutí přes devhook neni tak těžká práce :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj tak nerozumiem tomu, preco to niekomu cez custom FW ide bez problemov aj s hudbou a niekomu to vystraja taketo vsivakoviny. A nastavil som recovery podla navodu a stale mi ta hudba nejde. No a podla mna je Arthur trosku lepsi, nez toto. Ale v Ratchetovi som na tretej planete, tak uvidim.
Asi záleží co jsi stáhnul za ISO.Já jsem stáhnul plný obraz UMD disku a v recovery jsem jen změnil takt na 266Mhz a funguje vše! A ten Artur je docela fajn hra-to ano.Ale Ratchet je prostě Ratchet.
placku nechtel bys to upnout?
dit tu je na edisku,co víc si přát
No, ale tady porad nekdo rve, ze mu nejde hudba, videa ci co... :roll:
někomu jo a někomu ne no,ale pár kliknutí přes devhook neni tak těžká práce :D
Vim je to duvod, kterej se zda jako kdybych vystoural z ucha. Ale ja se vsema hrama pocitam z douhodobejsiho hlediska a pocitam s tim, ze mi vsechny jednoduse pres CF pujdou. Nechci si psat do denicku: "Muj mily denicku. Dnes se mi prihodila zvlastni vec. PSP hra mi z menu nefunguje korektne! A co je horsi, uz ani nepujde! Budu muset pouzit ten zaprdeny Devhook. Sem z toho spatny a jdu spat. Ahoj"

Kdyz se tak na to divam tak to asi pres ten Edisk risknu :mrgreen: a kdyz se nezadari, tak si to do denicku nenapisu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj tak nerozumiem tomu, preco to niekomu cez custom FW ide bez problemov aj s hudbou a niekomu to vystraja taketo vsivakoviny. A nastavil som recovery podla navodu a stale mi ta hudba nejde. No a podla mna je Arthur trosku lepsi, nez toto. Ale v Ratchetovi som na tretej planete, tak uvidim.
Asi záleží co jsi stáhnul za ISO.Já jsem stáhnul plný obraz UMD disku a v recovery jsem jen změnil takt na 266Mhz a funguje vše! A ten Artur je docela fajn hra-to ano.Ale Ratchet je prostě Ratchet.
placku nechtel bys to upnout?
Bohužel na tohle nemám kapacitu.Moje 4 PC běží naplno skoro celý den-ale zabývají se pracovními úkoly apod.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam problem v teto naprosto skvele hre. Asi v poslednim levelu (jako nepratele jsou ratchetove) Vyhopsat pres nejaky mechanismus barelu jez vylezaji a zalezaji z fialovych laseru (ve tvaru kruhu). Pomozte.

Jinak jedna ze 3 nej her, mozna i nejlepsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam problem v teto naprosto skvele hre. Asi v poslednim levelu (jako nepratele jsou ratchetove) Vyhopsat pres nejaky mechanismus barelu jez vylezaji a zalezaji z fialovych laseru (ve tvaru kruhu). Pomozte.

Jinak jedna ze 3 nej her, mozna i nejlepsi.

počkej až bude projíždět ten válec a hned potom rychle skoč na protější zed a odraž se na další platformu a zase znova až nahoru
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam problem v teto naprosto skvele hre. Asi v poslednim levelu (jako nepratele jsou ratchetove) Vyhopsat pres nejaky mechanismus barelu jez vylezaji a zalezaji z fialovych laseru (ve tvaru kruhu). Pomozte.

Jinak jedna ze 3 nej her, mozna i nejlepsi.

počkej až bude projíždět ten válec a hned potom rychle skoč na protější zed a odraž se na další platformu a zase znova až nahoru
To zkousim a neuspesne. Valec je dole rychlejc nez na nej dokazu naskocit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam problem v teto naprosto skvele hre. Asi v poslednim levelu (jako nepratele jsou ratchetove) Vyhopsat pres nejaky mechanismus barelu jez vylezaji a zalezaji z fialovych laseru (ve tvaru kruhu). Pomozte.

Jinak jedna ze 3 nej her, mozna i nejlepsi.

počkej až bude projíždět ten válec a hned potom rychle skoč na protější zed a odraž se na další platformu a zase znova až nahoru
To zkousim a neuspesne. Valec je dole rychlejc nez na nej dokazu naskocit
na válec právě neskákej,to sem taky zkoušel,musíš hned jak to bude možná skočit na tu zed napravo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobre, uz sem uz Otta. Mam na nej zbran (vytvori stit, kdyz strilite) na 3. urovni, tak uvidime....
jo laser na třetim je podle mě docela dost good zbran
Otto to pred chvili poznal :lol:

Stacilo se jen parktat vyhnout a uz zral banany (kdo nedohral, nepochopi)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobre, uz sem uz Otta. Mam na nej zbran (vytvori stit, kdyz strilite) na 3. urovni, tak uvidime....
jo laser na třetim je podle mě docela dost good zbran
Otto to pred chvili poznal :lol:

Stacilo se jen parktat vyhnout a uz zral banany (kdo nedohral, nepochopi)

S opičkou-Skrančem papal banány.Tak běž hrát challenge mód:tam budou další nové zbraně a monster bude více a budou daleko tužší!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobre, uz sem uz Otta. Mam na nej zbran (vytvori stit, kdyz strilite) na 3. urovni, tak uvidime....
jo laser na třetim je podle mě docela dost good zbran
Otto to pred chvili poznal :lol:

Stacilo se jen parktat vyhnout a uz zral banany (kdo nedohral, nepochopi)

S opičkou-Skrančem papal banány.Tak běž hrát challenge mód:tam budou další nové zbraně a monster bude více a budou daleko tužší!
Super! Uz sem myslel, ze s cisticem (vyse zminovan) nenaberu 4 levl.

Bylo by super, kdyby vysel na PSP dalsi dil, ale sony da urcite prednost PS3, nemyslite? Nebude dalsi pridavny obsah?.

No nic zacnu pomalu stahovat Daxtera a tesit se na dalsi skvele hopsaci dobrodruzstvi (Ratchet vydrzel 4 dny a to mam skoro vsechny sroubky, ach jo. Kdyby bylo planet 18, jak placek psal jeje to by bylo!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobre, uz sem uz Otta. Mam na nej zbran (vytvori stit, kdyz strilite) na 3. urovni, tak uvidime....
jo laser na třetim je podle mě docela dost good zbran
Otto to pred chvili poznal :lol:

Stacilo se jen parktat vyhnout a uz zral banany (kdo nedohral, nepochopi)

S opičkou-Skrančem papal banány.Tak běž hrát challenge mód:tam budou další nové zbraně a monster bude více a budou daleko tužší!
Super! Uz sem myslel, ze s cisticem (vyse zminovan) nenaberu 4 levl.

Bylo by super, kdyby vysel na PSP dalsi dil, ale sony da urcite prednost PS3, nemyslite? Nebude dalsi pridavny obsah?.

No nic zacnu pomalu stahovat Daxtera a tesit se na dalsi skvele hopsaci dobrodruzstvi (Ratchet vydrzel 4 dny a to mam skoro vsechny sroubky, ach jo. Kdyby bylo planet 18, jak placek psal jeje to by bylo!)

Ratchet je fajn na PSPčko.Ale je to s tou délkou jako nějaký Datadisk k velkým dílům na PS2.No nic Insomniac vydává 11.11.2007 další plnohodnotný díl na Playstation 3.(tools of destruction)V nové grafice to bude mela!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Kdo poradi bliznimu svemu? Sem na druhy planete a v miste kde hraju poprvy za malyho robota a ratchet ceka prede dverma mam problem. S robotem to cely projdu, nakonci nahazim 6 robotu do nejaky nevim a otevre se brana kde vede cesta dolu. Mimochodem tam projizdi kolem porad velika koule. No a nakonci cesty dolu je tlacitko kterym by se mela otevrit ta brana a Ratchet muze dovnitr, stoupnu robotem na tlacitko, scerna obrazovka a robot visi Ratchetovi na zadech ale brana je zavrena a sem tam kde sem byl, jak se tam dostat? A potom se chci zeptat jestli to ma neco spolecnyho s daxterem? Me to prijde skoro stejny, litani skoky, brouci ale daxter se mi libil trochu vic, je tam par odlisnosti ale prijde mi ze od sebe kopirovali, nebo nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Noo, ne nekolik ale sest a nahazet je to takovejch budek, pak se otevre brana, ja tam vejdu, na konci je tuplik, na nej slapnu a objevim se Ratchetovi na zadech a nic, proste se nic nedeje, ja predpokladam ze jak slapnu na ten tuplik mela by se objevit animace jak se otevira ta brana kvuli ktery sem tam lezl, ale jen zcerna obrazovka a sem zpatky na zadech a vubec nic se nedeje. Je to teda chyba ve hre?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu