Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zaujímalo by ma na akú hru sa tesíte najviac?


valdoDK

Recommended Posts

  • Odpovědi 51
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jednoznačně Toca 3, GT4 (už začínám ale mít pocit, že to začíná být takový Duke Nuken Forever na PSP :D).

SEMRY: vím, že nemáš NFS moc v oblibě, proto Ti přeju pevné nervy u online NFS Carbon, protože to je jedna z věcí, které mě na tom celkem vadí - zajezdíš si tak 3 závody z 10 (mají nějaký divný servery nebo co, dost často to vyhodí chybu :( ).

Jinak celkově ohledně NFS - ať už mají reklamy jakýkoli, záleží vždycky na člověku, jestli hrát, či nehrát. Já uznávám, že poslední 4 díly jsou na jedno brdo a, ale někoho (třeba zrovna mě :D) to prostě baví (kromě MW na PSP), takže často překousnu i ten fakt, že EA si už jen sype do kapsy a nepřináší nic extra nového. Na druhou stranu ale jsou i lidi, který NFS ani nezkusí jen proto, že je štvou EA, anebo zkusí, ale pořád si říkají "je to od EA - těch nenažranců" a hledají jen chyby, aby to potom mohli odložit a říct "je to sračka".

Taky dobrej názor.Je to pračka peněz(spolu s NHL,FIFA atd.).Není to sice úplně špatná závodní hra,ale bohužel jsou na herním trhu propracovanější závodní hry.A jako hardcore hráč se nemůžu zabývat šedým průměrem.

V tomto mate pravdu tie NFS boli super ale EA tu uz nejak kazi vobec to neni to co byvalo v kuse vsetko na jedno kopyto napr. taka Fifa 07 moc ma neprekvapila bolo to o nicom mohli by uz neco ine vymysliet lebo zacinaju to dost flakat napr. ked bolo NFS Underground 2 alebo 1 to urobili pokrok ale teraz uz kaslu na to Carbon bol uplne lahky proste uz to neni to co byvalo proste uz to flakaju a nedaju si na tom zalezat no dufajme ze teraz sa im neco podari "DUFAM"! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozhode se tesim na TOCA 3 hlavne po tom cio sem si vcera zahral DEMO a hraju ho jeste i dneska i kdyzu z sem ze vsech tech 3 disciplin yhral nekolikrat zlatou :D a taky se tesim na TDU a taky na PES 7 a NHL 08 :)

ajoooooooo ja zapomel na NHL 08....07 me strasne bavi a doufam ze v 08 bude zase nejaka ta novinecka.... treba ze budu moct zlomit hokejku :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

noo kdyby to bylo jako pc verze tak fajn...ale jenom psp v ruce drzet nebudu.... treba propisku budu jeste v ruce drzet ze.... :D

no, ja si poznamky nepisu, takze ani tu propisku v ruce drzet nemusim...:D ale pak me cekaj ucebnice no, to uz je horsi :D

jejda ucebnice....skoro bych zapomel na zejtrejsi test z ekonomiky :roll:

dik za pripomenuti :D

jinak sorry za OT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja se nejvic tesim na Star Wars: Force Unleashed, FF: Crisis Core, R6: vegas, COD:road to victory

a pak taky na GT4:mobile a burnout dominator ale aut uz je na psp spousty, takze se na tyhle dva tituly netesim tak jako treba na ty horni

...ty jsou vzacny i zanrem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci zavodni hru se smysluplnou karierou, skvelou hudbou a samozdrejme pohlednou grafikou...Nevite jestli brzo neco takoveho neprijde?

A v budoucnu? God of War PSP!

Já už jedině na God of War.Zbytek(tedy mimo GT4) mě vůbec nezajímá.A za měsíc budu mít stejně dost práce s testováním EU her na PS3.Takže PSPčko bude krapet stranou.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci zavodni hru se smysluplnou karierou, skvelou hudbou a samozdrejme pohlednou grafikou...Nevite jestli brzo neco takoveho neprijde?

A v budoucnu? God of War PSP!

Já už jedině na God of War.Zbytek(tedy mimo GT4) mě vůbec nezajímá.A za měsíc budu mít stejně dost práce s testováním EU her na PS3.Takže PSPčko bude krapet stranou.
placku neboj se v roce 2007 prijde spusty ,,zajimavych" her.

Jeff Corwin Experience

Dino Dini's Soccer

Jackass: The Game :P

Ovsem - Silent Hill Orgins, Lost, Battlefield 2, Painkliller...neprilis proflakle hry, snad skvele (Na Lost jsem zvedav)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu