Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

SLUCH�TKA


caesar

Otázka

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ja si jen zakladni balik.pak jsem si koupil kryt od logitech,4 gigovou kartu.Ted si budu jeste kupovat nabijecku do auta.Podle me je lepsi si jen koupit zakladni bali.Protoze 32 mega karta je na H....,Ty sluchatka sou pry taky na nic a ten kryt si uz jen koupis.Takze bejt tebou du jen do zakladniho baliku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ja si jen zakladni balik.pak jsem si koupil kryt od logitech,4 gigovou kartu.Ted si budu jeste kupovat nabijecku do auta.Podle me je lepsi si jen koupit zakladni bali.Protoze 32 mega karta je na H....,Ty sluchatka sou pry taky na nic a ten kryt si uz jen koupis.Takze bejt tebou du jen do zakladniho baliku.

no ale ten dialkovy ovladac je sikovna vecicka... ;) 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no jo, ale ten, kto pouziva PSP aj ako MP3 prehravac, tak tomu dialkove ovladanie dost ulahci robotu... PSP je v puzdre v taske (ci vetrovke) a cez kablik pekne ovladam... daleko pohodlnejsie nez cez PSP menu... a setri to elektrinu, kedze displej mam vypnuty...

...ale kto MP3 na PSP nepocuva, tomu je dialkovy v podstate na figu. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ja si jen zakladni balik.pak jsem si koupil kryt od logitech,4 gigovou kartu.Ted si budu jeste kupovat nabijecku do auta.Podle me je lepsi si jen koupit zakladni bali.Protoze 32 mega karta je na H....,Ty sluchatka sou pry taky na nic a ten kryt si uz jen koupis.Takze bejt tebou du jen do zakladniho baliku.
muzu se zeptat, k cemu je presne dobry koupit si ten kryt???? ja myslim, ze staci ten, co je tam v zakladu ne???? :?: doufam, ze nemyslis PlayGear pocket... :wink:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu