Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TV pre PSP!!!! bez TV karty


mootoo

Recommended Posts

  • Odpovědi 98
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
mě to píše :

the game could no be started (8002014c)

a když to spouštím přes Eloader tak tam naskočí nějaký crash a mam 3.71 M33

mam ten samej problem .. kdyz se to pokusim spustit s kernelem 1.5 tak mi to to nevyhodí 8002014c ale 8002014 .. tedy uplně to samý akorát bez toho C.... zkousel jsem to pres nakej ten Emu, ale nejedeto .. kdyz na to najedu, hlasi to "this is not homebrew" a kdyz se to pokusim spustit tak mi to jen napise na cernou obrazovku "We are all noobz.." počká 2 sec a pak se to restartuje.... jinak UMD Mode Sony NP 9660 - 3.71 m33 4 a vsechno co tu radite... (kdyztak se ale radsi zeptejte)

btw PSP slim... tak nevim cim to muze bejt .. nejede to ani pod jednim kernelem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

jediny co mi nechce valit je to, že se to prostě nechce spustit, .. ted jdu upgrade na 3.90 m33 a instnu kernel 1.5, ozkousim vsechny kombinace nastaveni a zahlasim, jestli jsem to pod nejakou rozjel... a jestli jo, bylo by to super! TV na PSP by se mi moc hodila, zvlast, kdyz me rodice zazenou vecer spat:-D

tak jsem to zkoušel, v recovery přehodit kernel, spouštení přes eloader, a všechny ruzný kraviny a kombinace, a pořád to nejede...:-( Myschoo HELP - Jak spustit tu aplikaci na Slimu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Myschoo , jedinej problem je, ze to je na kernel 1.5 (asi) a ten na slimku neni .-- pres Eloader to taky nejede .. je moje vychodisky Timemachine? .. rozjedu to na nom? a jestli ne, nemohl bys tu aplikaci prepsat, aby jela na kernelu 3.xx? nechapu, proc to lidi pisou na stary kernel, asi aby to spustili jen Fatkari... ty spustej oboji, a slimkari jsou diskriminovany

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jo, sice jsem Timemachine nikdy nezkousel, nevim, jak se instaluje, ani jak na nej, a co vsechno k nemu potrebuju, ale sam jsem si flashnul svoje prvni PSP, tak snad zvladnu i todle

aha, jak to ale proctam, potrebuju na to Pandoru, a tu momentalne nemam k dispozici (koupil jsem si baterku z playcentra do PFP fat, a nechce mi v Slimu fungovat -- hodim ji tam, PSP se nechce zapnout, tak to zapnui s AC adapterem, a koukam, baterka se nabiji, ... tak ji necham chvilku nabit, a jakmyle odpojim AC adapter, hned se PSP vypne, jako by tam baterka ani nebyla (ne hned, vydrzi to cca pul sekundy , ale vypne se natvrdo) -- chci vedet, jestli to dela i v PSP fat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě to taky nejde když to chci v PSP spustit tak mačkám R a nic a deste vteřin tam je černá obrazovka a najednou se to potom vypne pls help.... :(
mne to iste co tebe martin, kurnik nido tu nepomoze?

já jenom že mi už tekken včera helfnul a je to tím že mám vyskoej FW nesjpíš a mám 3.90 m33 a tam to asi nefunguje takže jaký máš fw tak podle toho by ti to mělo fungovat musíš mít nejspíš nižší FW ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu